Úvod   /   Archív
Obec vysokou trávu posekala, náklady bude chtít po majitelích pozemků

Černčice – Vedení obce Černčice se nyní rozhodlo oslovit vybrané firmy k podání nabídek na výsadbu dřevin na obecním pozemku podél silnice mezi kapličky a nově stavěnými rodinnými domky. „Tento prostor bychom chtěli zkulturnit a udělat zde parkovou úpravu. Vysázeno by zde mělo být přes šedesát stromů a keřů. Oslovili jsme zahradnické firmy, abychom vůbec věděli, kolik…

Pavel Macák 2012-09-03 00:26:00
Jedno hřiště jim nestačí

Očihov – Houpačky a skluzavky už mají. Teď ještě, aby si měly kde kopat a pinkat! Řeč je o očihovských dětech, které se mohou těšit na obnovu sportovního hřiště ve své obci. Starostce Janě Kronďákové se totiž podařilo dotáhnout do konce půlroční jednání se společností Region Consulting o pronájmu pozemku za halou firmy Kempchen. A právě na něm by ráda s pomocí dotace…

Jan Vnouček 2012-09-03 00:09:00
Kik dá práci pěti lidem

Podbořany – Nová prodejna s textilem by v Podbořanech měla být otevřena do konce měsíce září. Její provozovatel do ní plánuje přijmout celkem pět zaměstnanců. Informovala o tom Zuzana Procházková ze společnosti KiK textil a Non-Food, která se stane pronajímatelem prostorů v nově postavené budově naproti marketu Billa.

Jan Vnouček 2012-09-02 02:04:00
Nemocnice má na dosah dotaci na tomograf

Žatec – Půl milionovou dotaci na pořízení a instalaci počítačového tomografu možná získá žatecká nemocnice od Ústeckého kraje. Záleží, zda to na svém zasedání odhlasují krajští zastupitelé. Radní kraje jim to doporučili.

Veronika Salášková 2012-09-02 00:55:00
Neuklízeli, tak musí platit

Postoloprty – Nedá se nic dělat, uklízet se musí! Rada města Postoloprty se před časem rozhodla na základě stížností některých obyvatel na nepořádek ve společných prostorách čtyř bytových domů, že vyhlásí výběrové řízení na úklid v těchto domech. Soutěž vyhrála jedna místní úklidová firma a podle smlouvy začala svou činnost realizovat. Ale, ouha! Město, jako vlastník…

Pavel Macák 2012-09-02 00:22:00
Zámecká noc s tancem a divadlem

Krásný Dvůr – Živé obrazy a taneční komponovaný program. To nabízí v sobotu 1. září od 19 hodin svým návštěvníkům Státní zámek Krásný Dvůr při své letošní Hradozámecké noci.

Jan Vnouček 2012-09-01 01:07:00
Zachovali kus historie

Touchovice – Nevšední začátek měla obecní pouť v Touchovicích, na kterou se přišlo pobavit přes dvě stovky místních i z okolí. Hlavní organizátor, chalupář Milouš Červencl, tam společně se starostou Hřivic Jaroslavem Hajmem a hostem pouti baletním mistrem Vlastimilem Harapesem odhalili restaurovanou oponu divadelního spolku Havlíček z roku 1904, která byla vloni nalezena…

Otto Urma 2012-09-01 00:17:00

Vydavatelství

Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč

Nabídky práce

TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Podbořany - vánoční kamion Coca Cola

5. 12. 2022 kolem 17. hodiny :-)

Přehrát video
Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video