Úvod   /   Archív
Kam vyrazit za kulturou v okrese Chomutov

Podívejte se kam na Chomutovsku vyrazit za kulturou

Soňa Šímová 2018-04-13 09:11:09
Jarní běh zámeckým parkem zaznamenal rekordní účast, v…

Krásný Dvůr, Žatec (až) A je to tady! Rekord loňského Jarního běhu zámeckým parkem byl překonán. Letošní 56. ročník setkání všech přátel běhu v pěkném prostředí krásnodvorského zámku a parku čítal 287 startujících! Tedy o 38 více než loni. V neděli…

Alla Želinská 2018-04-13 08:56:30
Miminka narozená v nemocnici Žatec

Podívejte se na nejmladší občánky narozené v posledních dnech v žatecké porodnici

Redakce 2018-04-13 03:42:00
Osmáci se vrátili do dětství

V úterý 20. března žáci 8. třídy základní školy v Kryrech navštívili v mateřské škole v Kryrech budoucí prvňáčky, o které se budou příští rok starat. „Skoro všichni jsme se do školky těšili,” říká Aleš Reininger a pokračuje: „Kdo by se netěšil. Jako malý jsem si ve školce hrál, dal jsem si oběd, šel spát a pak si zase hrál.”

Redakce 2018-04-12 11:19:00
Právnička prodiskutuje se seniory úskalí reklamních a prodejních akcí

Žatec (rd) Rizika prodejních akcí a reklamních nabídek, takové je téma dalšího setkání, které pořádá v Domově s pečovatelskou službou na Písečné ve středu 18. dubna od 10 hodin Sociální centrum pro rodinu pod názvem Čaj s právníkem. Přijít na besedu může ale kdokoli z veřejnosti.

Redakce 2018-04-12 11:07:00
Školáci se učí, jak zdravě žít

Měcholupy (hg, mch) Do projektu Ovoce a zelenina do škol, který má za cíl podporovat zdravou výživu a zvýšit spotřebu ovoce a zeleniny u dětí, se zapojila i Základní škola Měcholupy.

Markéta Chalupová 2018-04-12 10:50:00
Zámeckou sezonu na Novém Hradě zahájila Velikonoční neděle,…

Jimlín (lus) Zámecké Velikonoce na Novém Hradě zahájily sezonu. Na Velikonoční neděli 1. dubna návštěvníci zámku Nový Hrad v Jimlíně přivítali nejen jaro, ale také si připomněli velikonoční tradice a zvyky. Zámek otevřel své brány a zahájil tak…

Lucie Steklá 2018-04-11 13:03:00 39 fotografií
Fotbalový dorost Tatranu hraje skvěle

Podbořany (až) Fotbalový tým dorostu U19 Podbořany i v jarní soutěži hraje podle představ a předsevzetí trenéra Marka Karase. Předminulý víkend hrál v Mšených Lázních a přesvědčivě vyhrál – 9:2. „Trénujeme intenzivně, někteří, co hrají s A týmem, i…

Alla Želinská 2018-04-11 12:50:00
3 + 1 v Blšanech!

Blšany (až) Bílá sobota o Velikonocích byla obzvlášť sváteční pro účastníky slavnostního vítání občánků na městském úřadě v Blšanech. Místostarosta městečka Štefan Škulavík spolu s matrikářkou Šarkou Škulavíkovou přivítali čtyři děti – tři chlapečky…

Alla Želinská 2018-04-11 12:50:00

Vydavatelství

Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video
Den válečných veteránů v Žatci (video)

Den válečných veteránů v Žatci (video)

Přehrát video