Úvod   /   Archív
Pozor! Město vyhlásilo plošnou deratizaci

Žatec (utz) Speciální ochrannou deratizaci, která má zajistit snížení počtů přemnožených potkanů obecných, vyhlásilo město Žatec obecně závaznou vyhláškou. Plošná deratizace proběhne příští týden od pondělí 16. dubna do pátku 20. dubna.

Markéta Chalupová 2018-04-10 12:44:09
Proč padly keře před SKKS?

CHOMUTOV (r) — Na údajně necitlivé a dost možná zcela zbytečné vykácení části živého plotu před budovou SKKS (na snímku) naši redakci upozornil čtenář, který si přeje zůstat v anonymitě.

Tomáš Skřipský 2018-04-10 11:03:39
V Ústí nad Labem začal soud s mužem, obžalovaným z vraždy na chomutovském…

ÚSTÍ N. L./CHOMUTOV (r) — U Krajského soudu v Ústí nad Labem začal ve středu minulého týdne soud se 37letým Petrem Bendou, obžalovaným z vraždy 34letého řidiče dodávky na chomutovském sídlišti Písečná. K incidentu došlo vloni 27. května kolem třetí ráno poté, co řidič pod vlivem alkoholu podle některých svědků boural do zaparkovaných aut a najížděl i do lidi. Obžalovanému…

Tomáš Skřipský 2018-04-10 11:00:04
Velký jarní úklid v chomutovských ulicích

CHOMUTOV (pel) — Technické služby vyrazily čistit ulice v rámci komplexního blokového čištění. „S předstihem upozorňujeme řidiče v textové formě na našich stránkách, ale i prostřednictvím dopravního značení, aby si stihli přeparkovat. V posledních letech nezodpovědných řidičů pomalu ubývá, doufáme, že tento trend bude pokračovat,” uvedl ředitel Technických služeb města…

Redakce 2018-04-10 10:54:39
V ordinaci na poliklinice hořelo

Žatec (mch) K požáru v jedné z ordinací na žatecké poliklinice vyjížděli v pátek 6. dubna okolo půl jedenácté večer dvě jednotky hasičů.

Markéta Chalupová 2018-04-09 12:52:00
Ministerstvo nařídilo kontrolu v Teplárenské

Ministerstvo životního prostředí nesouhlasí se stanoviskem Žatecké teplárenské, která se ohradila proti vracení části dotací a nařídilo odboru finanční správy provést ve společnosti daňovou kontrolu.

Redakce 2018-04-09 12:51:14
Dopravu komplikují dvě uzavírky

Žatec (mch, tz) Dopravu v Žatci a okolí omezí od úterý 10. dubna dvě uzavírky, které by měly trvat až do června.

Markéta Chalupová 2018-04-09 12:44:00
Školáci besedovali se spisovatelkou

Žatec (mkž) Žatecká knihovna připravila v rámci programu Březen měsíc čtenářů autorské čtení novinářky a spisovatelky Terezy Meravé. Literární besedy se konaly pro žáky třetích až pátých tříd 22. a 26. března. Autorka děti seznámila nejen se svojí poslední knihou Tajemství Klementina, ale také se dvěma předchozími Jak se straší Stráchnivec a Nevyplašte Hadipouše. Na…

Redakce 2018-04-08 03:11:00
Jaro přivítali nebývalým koncertem

Žatec (red) Zcela zaplněné hlediště žateckého divadla mnohokrát potleskem odměnilo umělce, kteří účinkovali v sobotu 24. března na „Koncertě k přivítání jara“. Na podiu tento večer vystoupila Cimbálová muzika Milana Broučka a vynikající…

Redakce 2018-04-08 03:09:00
Hbité prsty létaly po klávesnicích na obchodní akademii v…

Louny (caj) Padesátka soutěžících z Ústeckého kraje poměřila své síly v Krajském kole Mistrovství České republiky v grafických předmětech. Studenti ze Žatce, Mostu, Kadaně, Děčína, Ústí nad Labem, Teplic, Chomutova a Rumburka procvičili své hbité…

Jarka Cibulková 2018-04-08 02:13:00 11 fotografií

Vydavatelství

Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video
Den válečných veteránů v Žatci (video)

Den válečných veteránů v Žatci (video)

Přehrát video