Úvod   /   Archív
Sportovní tipy: kam vyrazit na Chomutovsku

Podívejte se kam vyrazit v příštích dnech za sportem...

Dominik Urma 2018-04-06 07:59:49
Denisa a Helena z Postoloprt postoupily do semifinále…

Dvě osmnáctileté dívky z Postoloprt jsou semifinalistkami soutěží krásy. Každá však v jiné soutěži. Pro dívky i samotné město je to velký úspěch.

Lucie Steklá 2018-04-05 09:48:00
Děti si vyzkoušely zápis nanečisto

Žatec (mch) Vyzkoušet si, jak to chodí ve škole a sednout si přímo do lavice s některými žáky, měly v úterý 27. března možnost děti z mateřinek v základní škole při Dětském domovu Žatec.

Markéta Chalupová 2018-04-05 09:11:00
Nejhezčí masky vyhrály dort

Tuchořice (mch) Klienti tuchořického Domova bez zámků si společně s kolegy ze spřátelených zařízení opět užili tradiční maškarní rej.

Markéta Chalupová 2018-04-05 08:57:00
Lubenecké dívky vyhrály oblastní kolo a obsadily 3. místo v…

Lubenec — Přehazovaná je průpravná hra pro volejbal a z toho důvodu je tady mnoho podobností. Dalo by se říci, že se „nepinká“, ale přehazuje a pravidla jsou stejná jako u volejbalu (počítání, střídání, změny postavení, hráči přední a zadní řady atd…

Redakce 2018-04-05 08:39:00
Ostrostřelci si dali sraz v Žatci

Žatec (utz) Historičtí evropští ostrostřelci (EGS) se sjedou do Žatce. Ve dnech 6. a 7. dubna v našem městě proběhne, pod záštitou Ostrostřelců zemí Koruny české a díky podpoře senátorky Zdeňky Hamousové, poprvé v České republice jejich plenární…

Markéta Chalupová 2018-04-05 07:15:00
Dozorčí rada nemocnice zůstala ve stejné sestavě

Žatec (mch) Členem dozorčí rady Nemocnice Žatec byl zastupiteli opět zvolen Miroslav Jan Šramota. Na funkci člena dozorčí rady žatecké nemocnice byli navrženi dva kandidáti, senátorka za mostecký obvod Alena Dernerová a žatecký zastupitel Miroslav Jan Šramota, který na funkci kandidoval znovu poté, co mu k 25. březnu uplynutím funkčního období zaniklo členství. Pro…

Markéta Chalupová 2018-04-05 07:13:00
Zapomnětlivci vrátili desítky knih

Žatec (mch) V rámci akce Týden knihovny uspořádala žatecká knihovna nejen dny otevřených dveří, ale i Foglarovskou noc s Andersenem. Čtenáři navíc měli možnost využít čtenářské amnestie nebo slevy na registrační poplatek.

Markéta Chalupová 2018-04-05 05:09:00
Lounské Velikonoce na náměstí

 Již podruhé se lounské Mírové náměstí obléklo do velikonoční výzdoby. A i tentokrát má na výzdobě největší podíl místní Klub E.F. pod vedením Jiřího Ekrta. Ruku k dílu přidala také Technická správa města a firma Rulyt s.r.o., organizačně…

Ladislav Bába 2018-04-04 15:11:25 31 fotografií

Vydavatelství

Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video
Den válečných veteránů v Žatci (video)

Den válečných veteránů v Žatci (video)

Přehrát video