Úvod   /   Archív

Zprávy

Turisté zvou na jarní výšlap

Podlesí (id) Patříte k příznivcům pěších túr? Tak si rozhodně nenechte ujít pozvánku od žateckých turistů, kteří v březnu pořádají již 14. ročník akce Jarní výšlap, letos s podtitulem Přes dva hrady. Turistický pochod povede v sobotu 24. března krajinou kolem Kounova, kde se nachází řada starobylých a často i velmi tajemných památek. Značená cesta se tady klikatí třeba…

Iveta Drlíková 2018-03-17 03:19:00
Nedělní mistrovské utkání Loun se nehraje!

Vzhledem ke klimatickým podmínkám bylo první jarní utkání před domácím publikem zrušeno.

Lucie Steklá 2018-03-16 13:42:40
Puls Camp _9.března 2018, aneb jak se zabývat našimi…

Prázdninový týden v Chomutově byl pro děti našich zaměstnanců okořeněn PULS Campem – tedy možností jít se svojí maminkou či tatínkem do práce….

Redakce 2018-03-16 10:27:00 15 fotografií
Kam na Lounsku za kulturou

Podívejte se jaké akce proběhnout o víkendu v okolí vašeho bydliště.....

Redakce 2018-03-16 05:44:00
Hledáme redaktora/ku

Společnost Ohře Media s. r. o. vypisuje výběrové řízení na místo redaktora/redaktorky týdeníku pro oblast Žatecka. Požadujeme min. středoškolské vzdělání, perfektní znalost českého jazyka, práce na PC, časovou flexibilitu, ŘP skupiny B. Životopisy zasílejte na: urma@ohremedia.cz nebo volejte na tel. 602 374 173.

Inzerce
Jak na pěstování zeleniny a bylinek na balkoně. Své zkušenosti předá na besedě…

Žatec (id) Nejenom květiny, ale i vlastní zelenina a bylinky mohou růst na našich balkonech. Jak na to, se dozvíte na besedě v žateckém klubu Budík na Hošťálkově náměstí, kam zanedlouho zavítá zkušená balkonová pěstitelka Ivana Mertlová, která tento prostor využívá k pěstování všech možných užitečných rostlin, z nichž pak vaří různé dobroty. Setkání s Ivanou Mertlovou…

Iveta Drlíková 2018-03-16 05:21:00
Nejmladší občánci okresu Louny

Jako každý týden Vám i dnes přinášíme nejmladší miminka narozená v žatecké porodnici...

Redakce 2018-03-16 04:49:00
Kam na Chomutovsku za kulturou

Podívejte se na seznam kulturních akcí v okrese Chomutov...

Redakce 2018-03-16 01:39:00
Studenti vyšli před školy, stávkují za dodržování ústavních zvyklostí

ČR, Podbořany (až) Studenti z téměř 300 vysokých a středních škol po celé zemi vychází v poledne před školy a zapojují se do výstražné stávky na obranu společenských a ústavních hodnot v ČR. Půlhodinovou stávkou dávají najevo nesouhlas s přístupem nejvyšších politických činitelů k ústavě. V některých městech se konají také shromáždění, happeningy či diskuse. Protest…

Redakce 2018-03-15 13:59:00
365 dní od první kresby k prototypu? Máme před sebou dlouhou cestu

Dostat nový vagon na koleje je expedice, která ze základního tábora na vrchol trvá celý rok. Tým vývojářů Legios dokáže i v tak náročných podmínkách přinášet originální řešení a hledat nové cesty, kterými se nikdo před nimi nepustil. Špičkové vybavení, nejvyšší možná technologická vyspělost a dlouholeté zkušenosti jsou zárukou, že tým vývojářů Legios dokáže překonávat stále náročnější očekávání zákazníků. TÝM VÝVOJÁŘŮ LEGIOS RUČÍ ZA KVALITU.

Inzerce
Matěj Babák vyhrál celorepublikovou soutěž v čepování piva

V pohostinství se díky profesi svého otce pohyboval již od malička. Nyní se stal vítězem prestižní celorepublikové soutěže v čepování piva HEINEKEN CUP – JUNIOR BEER COMPETITION 2018, která se uskutečnila v rámci veletrhu Top Gastro & Hotel 2018. O tom, jak soutěž probíhá a…

Markéta Chalupová 2018-03-15 07:54:00
Napsali jste nám: Velký dík za záchranu koček

Máme zahradu v poslední kolonii za koupalištěm v Žatci, v lokalitě u libočanského jezu. Rozmnožily se tam kočky, byly tam dvě starší a sedm loňských koťat. Manžel je krmil, ale to se nelíbilo některým zahrádkářům, dokonce jim sypali do misek jed na myši. Jeden kocourek tak uhynul. Také mému muži napsali výhružné dopisy ve smyslu, že se to bude řešit jinde, a bylo mu…

Redakce 2018-03-15 06:12:00

Vydavatelství

Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč

Nabídky práce

KLIENTSKÝ PRACOVNÍK POŠTY

Česká pošta (pobočka Žatec) přijme pracovníky na pozici KLIENTSKÝ PRACOVNÍK. Náplň práce: Pomoc klientům s odesíláním pošty, vyplácení poukázek a důchodů, vydávání zásilek a další.... Možnost nástupu i bez praxe, rádi vás zaučíme, možnost kariérního růstu, po roce smlouva na dobu neurčitou. Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení + benefity, atraktivní prac. doba, 5 týdnů dovolené a příspěvek na ní, stravenky, příspěvky na sportovní a kulturní akce.
Kontakt: Petr Velký
Tel.: 954 303 398
E-mail: velky.petr@cpost.cz

PROVOZNÍ MONTÉR (ELEKTROMONTÉR)

Martia a. s. přijme zaměstnance na pozici PROVOZNÍ MONTÉR (ELEKTROMONTÉR) do divize Služby pro distribuci pracoviště Žatec. Požadujeme: vzdělání SO/ÚSO elektrotechnické zaměření, platné osvědčení z vyhl. 50/78 Sb. min. §5, ŘP sk. B. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, zaměstnanecké půjčky, příspěvek na penzijní spoření a při dlouhodobé nemoci. V případě zájmu nás kontaktujte na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 774 234 865
E-mail: personalni.oddeleni@martia.cz

TRUHLÁŘ, TESAŘ, ZEDNÍK, ZÁMEČNÍK, BETONÁŘ

PREFA ŽATEC s.r.o. přijme zaměstnance na pozice TRUHLÁŘ, TESAŘ, ZEDNÍK, ZÁMEČNÍK, BETONÁŘ. Nabízíme dobré platové podmínky, po zkušební době možnost trvalého prac. úvazku, stravování v místě pracoviště, týden dodatkové dovolené. Nabízené pracovní pozice jsou v lokalitě města Žatec. Dále přijmeme TECHNIKA DO VÝROBY - požadujeme střední školu stavebního směru ukončenou maturitní zkouškou, ŘP skupiny B. Dále na částečný úvazek přijmeme pracovníka technického zaměření (strojní, elektro) - vhodné i pro důchodce.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 415 726 222
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

OPERÁTOR CNC MECHATRONICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČ KOVŮ

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec (Mostecká 2580, 438 01 Žatec) přijme zaměstnance na pozici OPERÁTOR CNC MECHATRONICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČ KOVŮ. Náplň práce: obsluha a programování CNC obráběcího centra (soustruh), stanovení obráběcích parametrů a sestavení nástrojů a materiálů, kontrola nastavení strojů a nástrojů, kontrola průběhu práce během výrobního procesu, provádění kontrolních měření vyráběných součástek pomocí různých měřících a zkušebních přístrojů. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání - technické strojní, znalost řídícího systému Fagor, znalost čtení technických výkresů, schopnost samostatně určit technologický postup soustružení a zvolit potřebné nástroje a materiály. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, zajímavou práci, odpovídající mzdové ohodnocení, benefity v rámci sociálního programu. Životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte na uvedený telefon.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415 733 207
E-mail: vlcek@chmelarstvi.cz

ÚČETNÍ

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec (Mostecká 2580, 438 01 Žatec) přijme zaměstnance na pozici ÚČETNÍ. Náplň práce: Zpracování mezd a daní. Požadujeme: min ÚSO vzdělání - ekonomické, základní znalosti v oblasti daní a mezd, práce na PC. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, zajímavou práci, odpovídající mzdové ohodnocení, benefity v rámci sociálního programu. Životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte na uvedený telefon.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415 733 207
E-mail: vlcek@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Piráti z Karibiku

Život pirátů z Karibiku předvedly děti z Mateřské školy Alergo Žatec vedené učitelkami V. Lhotskou a M. Sádovskou.

Přehrát video
Jarní probuzení

Probuzeni a na jaro připraveni a dopravních předpisů znalí jsou žáčci z Mateřské školy ČSA Louny spolu s učitelkami P. Zabloudilovou a Z. Leličovou.

Přehrát video
Jaro se blíží

VYZVEDNEME VAŠE KOLO U VÁS DOMA, PŘIPRAVÍME HO NA JARO A ZASE PŘIVEZEME NAZPĚT - PO ŽATCI ZDARMA!! KOLA - SPORT Petr Glaser Nám. Svobody 151, Žatec, tel.: 415 710 976, mob.: 773 588 575. Facebook: Glaser jízdní kola Žatec.

Jaro se blíží

VYZVEDNEME VAŠE KOLO U VÁS DOMA, PŘIPRAVÍME HO NA JARO A ZASE PŘIVEZEME NAZPĚT - PO ŽATCI ZDARMA!! KOLA - SPORT Petr Glaser Nám. Svobody 151, Žatec, tel.: 415 710 976, mob.: 773 588 575. Facebook: Glaser jízdní kola Žatec.

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám byt v OV, velikost 1+1, Žatec, ulice Černobýla, 5. patro, výtah. Tel.: 602 229 589. Cena dohodou. RK nevolat.

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám zahradu Na Losech v Lounech. Volejte č. 704 760 372.

Vzpomínky

Ivuška Moravcová

Dne 24. 3. 2018 vzpomeneme druhé výročí úmrtí paní Ivušky MORAVCOVÉ z Loun. S bolestí v srdci stále vzpomínají dcery s rodinami a děkují všem za vzpomínku.

Vlasta Fišerová

Dne 24. 3. uplyne 1 rok, co nás navždy opustila naše maminka, paní Vlasta FIŠEROVÁ z Loun. Stále vzpomínají dcery Eva a Jaroslava s rodinami a sestra Anna.

Miroslav Hosingr

Dne 23. března tomu bude 15 let, co nás navždy opustil pan Miroslav HOSINGR z Loun. Stále vzpomínají a za vzpomínku všech, kdo ho znali a měli rádi, děkují synové Jiří a Miroslav s rodinou.