Úvod   /   Archív

Zprávy

Nové koberce a stěny do Vily

Žatec – Výstavní prostory a chodbu v přízemí Křížovy vily v Žatci v minulém týdnu nově vymalovali. Poté řemeslníci položili nové tmavě rudé koberce ve výstavních prostorách a v kancelářích. Na snímku koberec řeže Jiří Městecký.

Veronika Salášková 2012-03-05 00:29:00
Anglický hattrick lounského gymnázia

Louny – Letošní poslední okresní kolo olympiády v anglickém jazyce proběhlo v Žatci. Soutěžili studenti 1.- 3. ročníku středních škol a gymnázií. Reprezentanti lounského gymnázia měli před sebou hozenou rukavici svých mladších spolužáků. V tomto kole první kategorie zvítězily Sarah Abdeslamová a Karin Paurová a Václav Kučera získal prvenství ve druhé kategorii. Všichni…

Redakce 2012-03-05 00:21:00
Podbořany zase čekají silniční uzavírky

Podbořany – S obavami vyhlížená rekonstrukce mostu v podbořanské Dukelské ulici je tady! Řidiči se tedy budoumuset v nejhorším případě na čtyři měsíce obrnit trpělivostí, protože stavební práce v podstatě rozdělí  Podbořany na dvě půlky. Dělníci měli na most přes Dolánecký potok nastoupit již ve čtvrtek 1. března.  V průběhu tohoto týdne bylo v plánu také vybudování…

Jan Vnouček 2012-03-04 00:36:00
Z Tuchořic doběhl až do Koreje

Tuchořice – Domov Bez zámků Tuchořice si už na začátku roku může připsat na konto sportovní úspěch na zimní speciální olympiádě. Jeden jejich sportovec se nominoval na světovou zimní olympiádu 2013 v Korey. K nominaci na ni musel získat první místo ve své kategorii –  běhu na 3 km.

Veronika Salášková 2012-03-04 00:27:00
VK Sever Žatec pořádá nábor dívek ve věku 6 - 10 let

Nábor do přípravky probíhá v měsíci září vždy v pondělí a pátek od 15:30 v hale TJ Sever Žatec. Přípravka je zaměřená na všeobecnou pohybovou průpravu s prvky atletiky, gymnastiky a míčových her. Půlroční příspěvek činí 600,- Kč. Více informací na www.vkseverzatec.com nebo na telefonu 777 065 884.

Inzerce
Zelená úsporám pomůže zateplení

Slavětín – Zanedlouho by měla být ve Slavětíně zahájena realizace investiční akce „Zateplení bytového domu čp. 8 v ulici Boženy Němcové“, která bude částečně hrazena z dotace Zelená úsporám od Státního fondu životního prostředí ČR a z části z rozpočtu městyse Slavětína na rok 2012.

Pavel Macák 2012-03-04 00:10:00
Psí tanečky v mateřince

Podbořany – Ne každý může mít doma pejska, který se umí „vykrůcat“. Jak moc bychom ho ale chtěli 20. února po vystoupení slečny Alenky Smolíkové (Talentmania) v  naší Mateřské škole Hlubanská. Psí slečny Keisy a Jerry jsou moc šikovné. Očky sledují paničku, aby zatančily…

Redakce 2012-03-03 00:32:00
Historicky první územní plán obce

Deštnice – Na pořízení svého úplně prvního územního plánu pracuje obec Deštnice. „Už se blížíme do finále,“ odpověděla starostka Martina Bartošová, jak jsou s ním daleko. Po jeho dopracování bude předložen k veřejnému schválení občany, poté ho musí schválit krajský úřad. „Následně si můžeme zažádat o proplacení dotace ze Státního zemědělského intervenčního fondu,“…

Veronika Salášková 2012-03-03 00:25:00
Kulturní památky mohou pomoci opravit dotace

Lounsko – Programu Ministerstva kultury ČR Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností na rok 2012 (dále jen Program) vyhlásil minulý týden Městský úřad Louny. Finanční prostředky v Programu budou určeny na zachování a obnovu nemovitých kulturních památek, které se nalézají mimo památkové rezervace a zóny, nejsou národními kulturními…

Pavel Macák 2012-03-03 00:03:00
VK Sever Žatec pořádá nábor dívek ve věku 6 - 10 let

Nábor do přípravky probíhá v měsíci září vždy v pondělí a pátek od 15:30 v hale TJ Sever Žatec. Přípravka je zaměřená na všeobecnou pohybovou průpravu s prvky atletiky, gymnastiky a míčových her. Půlroční příspěvek činí 600,- Kč. Více informací na www.vkseverzatec.com nebo na telefonu 777 065 884.

Inzerce
Eršestka se přemalovává na úspornou variantu

Lubenec – Ředitelství silnic a dálnic představilo přehled projektů staveb, které jsou v přípravě, v realizaci nebo budou v roce 2012 pzrovozněny. Podle očekávání se na silniční komunikaci R6, která spojuje náš region s Prahou a Karlovými Vary, pracovat nezačne. Pokračuje však výkup pozemků u obchvatů Lubence a Černčic a optimalizace projektů, která zlevní jejich…

Jan Vnouček 2012-03-02 00:53:00
Glosa Pavla Macáka: Nedobytní vítězové

„Když si dneska potřebujete promluvit s hejtmankou kraje nebo jejími náměstky, musíte nejmíň dva měsíce čekat, aby vás laskavě přijali. Opravdu zoufalý stav. To jsem nikdy nezažil. Prostě se kašle na malé obce a městyse, obzvlášť na druhém konci Ústeckého kraje,“…

Pavel Macák 2012-03-02 00:47:00

Vydavatelství

Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI

Žatecká teplárenská vyhlašuje výběrové řízení na pozici NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI. Podrobné podmínky a více informací najdete na webu www.ztas.cz nebo na uvedeném telefonu.
Kontakt: Ing. Miroslava Schönbeková, MBA
Tel.: 727 819 858

ŘEDITEL/KA

Žatecká teplárenská vyhlašuje výběrové řízení na pozici ŘEDITEL/KA SPOLEČNOSTI. Podrobné podmínky a více informací najdete na webu www.ztas.cz nebo na uvedeném telefonu.
Kontakt: Ing. Miroslava Schönbeková, MBA
Tel.: 727 819 858

TECHNIK

Společnost H-REKULTIVACE a.s. (Černovice 226) hledá zaměstnance na pozici TECHNIK. Požadujeme středoškolské vzdělání - lesnického nebo zahradnického směru výhodou, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, ŘP sk. B. Nástup možný ihned. Nabízíme: nástupní plat 30000,- Kč + měsíční a roční bonus. K dispozici osobní SUV automobil, mobil, IT technika. Trvalý pracovní poměr. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: lj@h-rekultivace.cz

ŘEDITEL/KA MŠ

Obec Blatno hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Mateřskou školu Blatno. Termín podání přihlášek je do 16. 10. 2019. Bližší info najdete na http://www.blatno-lounsko.cz/.

Poslední videa

Na Dni otevřených dveří DDM Podbořany

Mezi 32 kroužky, které DDM nabízí, je také Škola magie a kouzel - její vedoucí předvedl 11. 9. na dni otevřených dveří malé zájemkyni jedno z "kouzel" :-)

Přehrát video
Lenešice: první školní den

Škola začíná ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v Lounech u Luny. Tel. 776 155 255.

PRONÁJEM

Pronajmu zařízený RD 10 km od Loun, nájemné dohodou. Tel. 604 350 365.

Vzpomínky

Josef Dolan

Odešel, jak si osud přál, ale v našich srdcích žije dál. Dne 18. září 2019 uplyne rok od úmrtí pana Josefa DOLANA. Vzpomíná manželka Věra, syn Josef s manželkou a vnuk s rodinou.

Maruška Davídková

Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává… Už je tomu 34 let, co nás opustila paní Maruška DAVÍDKOVÁ, rozená Čapková z Lenešic. Zemřela v 38 letech. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Bratr Ivan, bratranec Jaroslav.

Antonín Máša

Dopracovaly pilné ruce, utichlo předobré srdce. Očima se už nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. Utichlo srdce, zůstal jen žal, ten, kdo Tě miloval, vzpomíná dál. Dne 18. září tomu je jedenáct let, co od nás odešel náš milovaný tatínek, dědeček a strýček pan Antonín MÁŠA z Loun. Stále vzpomínají syn Jaroslav s rodinou, dcery Martina a Lenka s rodinami, sestry Marie a Květa s rodinami a ostatní příbuzní.