Tanečníci TK Power of Dance letos na prvomájových slavnostech v Kryrech nevystoupí

před dvěma roky  |  Kultura | Zprávy |   0 komentářů

Bohužel, děti všech kategorií TK Power of  Dance letos nepředvedou svou celoroční práci na nových tanečních choreografiích svým fanouškům, rodinným příslušníkům, spolužákům a jiným návštěvníkům oslav 1. Máje v Kryrech, jak je tomu již zvykem.

 

Tanečníci TK Power of Dance s letošními choreografiemi dobývají jednu soutěž za druhou. Svědčí o tom nejenom poháry z oblastní soutěže v Oseku, které vyhrály všechny kategorie tanečníků, ale i medaile, které si děti přivezly z Chomutova, kde se konala soutěž Dance Fever Festival. Další úspěchy měly všechny taneční disciplíny TK Power of Dance na mezinárodní soutěži Elitery, kde se děti, baby, mini i junioři umístili na předních příčkách. O tom, že jsou tanečníci TK Power of Dance pilné a nadané a práce trenérky Aleny Půtové je na profesionální špičkové úrovni, není pochyb. Potvrzuje to i další vítězství v proslulé a světově známé postupové soutěži, kterou pořádá Evropa 2, Taneční skupina roku 2015, kdy se děti probojovaly z regionálních kol až do televizního finále na Mistrovství ČR, kde se 29. května utkají s nejlepšími tanečními skupinami Čech a Slovenska.
Podbořanský region se může pyšnit úspěchy dětí po celé České republice a je smutné, že dětem nebylo dovoleno vystoupit na oslavách 1. Máje v Kryrech, kde se chtěly předvést svým nejbližším. Pan Petr Ulke, jeden z jednatelů společnosti RestArt z nevysvětlitelných důvodů neumožnil vedoucí tanečního klubu vystoupit se svou taneční skupinou, a tím tak zarmoutil nejen šedesát dětí, ale hlavně ty, kteří se na vystoupení svých potomků nejvíce těší – rodiče, babičky, dědečky a nejbližší příbuzenstvo. Nezbývá, než jen doufat, že se jednatelé společnosti RestArt, která organizuje kromě oslav 1. Máje v Kryrech i Podbořanské slavnosti, umoudří a do programu zahrne i vystoupení TK Power of Dance.
Jana Trinerová jménem rodičů tanečníků Power of Dance

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: