Turistický balíček přiblíží gotické Louny

před pěti měsíci  |  Zprávy |   0 komentářů

Louny (bt) V letošní turistické sezóně čeká na malé i velké návštěvníky turistický balíček, díky kterému mají možnost navštívit několik lounských památek a zajímavostí za zvýhodněnou cenu. Balíček vznikl v rámci spolupráce Městského informačního centra Louny a Oblastního muzea a v Lounech. Obě organizace se snaží návštěvníkům města nabídnout nové poznání a neopakovatelný zážitek za zvýhodněné vstupné.

 

Balíček zahrnuje vstup na věž chrámu sv. Mikuláše, prohlídku města s průvodcem, vstupné do oblastního muzea nebo skanzenu, úschovnu kol a zavazadel na 1 den zdarma. Samozřejmě si každý návštěvník domů odnese malý upomínkový předmět a informační brožury o městě a okolí. Turistický balíček se dá objednat a zakoupit před plánovaným výletem a veškeré „zakoupené služby“ si předem časově naplánovat. Samozřejmě nemusíte navštívit vše v jeden den, ale můžete si nabízené služby rozdělit do několika dní a návštěv. Jistě Vás zajímá jeho cena. Tu jsme stanovili velmi lákavou – za plné vstupné zaplatíte 80 Kč a za snížené (děti, studenti, senioři) 50 Kč.
I v Lounech myslíme na děti školou povinné, pro které máme nachystány pracovní listy. Díky nim se prohlídka města stane zajímavější a luštění hádanek velkou výzvou.
Louny jako město nabízí mnoho zajímavostí, ale ty top jsou v našem balíčku. Pokud plánujete cestu do Loun, kontaktujte pracovníky informačního centra, kteří Vám rádi s plány pomohou. Telefonický kontakt 415 621 102 nebo info@mulouny.cz. Více informací o městě a okolí rovněž naleznete na webových stránkách www.louny.eu.

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: