Tygři podlehli v rybníkovém pólu FBI

před dvěma roky  |  Sport | Zprávy |   0 komentářů

rybnikove-polo-nahled Velká Černoc – Rybníkové pólo se v průběhu uplynulých let stalo ve Velké Černoci tradicí. V sobotu 1. srpna se tam konal již jeho pátý ročník. Letos se nikomu do studené vody moc nechtělo, takže se spolu utkaly jen dva týmy.

 

„U nás ve Velké Černoci jsme se snažili vymýšlet akce tak, aby byly jiné než všude jinde. Lampionový průvod proto děláme v březnu, lyžování v létě apod. Rybníkové pólo jsme vymysleli, protože v okolí žádná podobná aktivita není. Chtěli jsme, aby se děti trochu namočily a pak si zasoutěžily,“ popisuje jeden z organizátorů akce Radek Holan, kde se vzal před lety nápad na uspořádání této netradiční aktivity.
K zápasu ve vodním pólu letos nakonec nastoupila jen dvě smíšená družstva FBI a Tygři – složená z dětí a dospělých. Sehrála spolu dvě kola, každé z nich trvalo pět minut. FBI nakonec Tygry porazila 6:3. „Je škoda, že děti a dospěláci moc nechtějí do vody. I když uznávám, že ten rybník je studený a špinavý, ale my jako děti jsme se v tom vždycky koupávali, takže v tom nevidím žádný problém,“ okomentoval malý zájem Radek Holan, který si zahrál za tým Tygrů.

Celý článek najdete v tištěném vydání Žateckých novin

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: