V Nepomyšli chtějí Živou náves

před jedním rokem  |  Zprávy |   0 komentářů

Nepomyšl – V Nepomyšli chtějí upravit a oživit střed městyse – náves, plochu před paneláky a okolí kostela. Vedení obce proto zveřejnilo výzvu občanům, aby mu v tom pomohli.

 

„Vy jste těmi, kdo tu žijí, a proto chceme dát prostor především vašim přáním a nápadům, vaší fantazii,“ vyzývá místní lidi starosta Josef Lněníček, aby přišli se svými nápady, návrhy na oživení návsi.
Jedinou plochou, se kterou „nelze hnout”, je páteřní komunikace procházející Nepomyšlí. „Vše ostatní lze změnit, posunout, předělat. Nenechte se tedy svázat tím, kde je dnes trávník, stromy, asfalt, garáže, nebo pomník, a zamyslete se nad tím, jak jinak by náves mohla vypadat. Nebraňte se zeleni, vodním prvkům, odpočinkovým zónám. Je to zkrátka jen a jen na vás,“ obrací se na veřejnost starosta Nepomyšle.
Své návrhy lidé mohou vhazovat do schránek označených nápisem Živá náves, které najdou na několika místech v Nepomyšli, až do konce května. Schránky jsou umístěny v obchodě Coop, v obchodě u Zdeňky Schiefedeckerové, na poště Partner a na úřadu městyse. Pracuje-li někdo raději
s počítačem, mohou mu z úřadu plánek návsi zaslat e-mailem. Zájemci najdou jej také na www.nepomysl.snadno.eu.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: