Vroutek má novou podobu stránek

před čtyřmi týdny  |  Zprávy |   0 komentářů

Vroutek – Město Vroutek změnilo vzhled svých internetových stránek a rozšířilo jejich funkce. Z pěti nabídek si město vybralo nabídku od firmy Galileo Corporation.

 

„Webové stránky města se rozeběhly na konci července. Stále na nich pracujeme a vychytáváme drobné nesrovnalosti vzniklé překlopením údajů z původních stránek. Dosavadní stránky byly téměř zadarmo, jenže již nesplňovaly některé požadavky na vedení elektronické úřední desky. Samozřejmě jsme chtěli stránky oživit a přidat nové funkce. Například aplikace pro seniory, nebo hlasové čtení napsaného textu, také aplikace do mobilu a propojení aktualit s Facebookem. Poslední dvě zmíněné služby budou vbrzku také v provozu,“ seznamuje s novinkou starosta Vroutku Jaromír Kubelka.
Firma Galileo Corporation, s.r.o. vyrobila pro Vroutek webové stránky za 24 500 korun, další doplňující nadstavby, jako jsou modul pro sociální sítě a modul s mluveným slovem a pro seniory, vyšly na 17 000 korun, roční provoz webové prezentace městečka vychází na 6 500 korun (bez DPH).

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: