Vše o bylinkách

před dvěma roky  |  Kultura | Volný čas | Zprávy |   0 komentářů

stenbaur-nahled Podbořansko – Zajímavá a jistě užitečná zdravotní přednáška o bylinkách a jejich vlivu na pohybový aparát se uskuteční v pondělí 12. října hned na několika místech – v Nepomyšli, Očihově i v Podbořanech.

Zájemce v Nepomyšli zve tamní obecní úřad na přednášku do zasedací místnosti už v 9 hodin ráno, v Očihově se přednáška koná rovněž v zasedací místnosti obecního úřadu ve dvě hodiny odpoledne a v Podbořanech přednáška proběhne v tamním kulturním domě od 17 hodin. Přednášet bude Karel Štenbaur, bývalý spolupracovník známého bylináře a fytoterapeuta Pavla Váni.

Zájemci se dozvědí, jak a jaké bylinky a mastičky pomáhají k potlačení bolestí pohybového aparátu člověka a v neposlední řadě se seznámí s léčebnou bylinkovou kosmetikou. Na závěr akce budou mít možnost si některé výrobky zakoupit.

Tužku, papír na poznámky a dobrou náladu s sebou! Přednáška v zasedací místnosti obecního úřadu v Nepomyšli začíná v pondělí v 9 hodin, v Očihově ve 14 hodin a v sále kulturního domu v Podbořanech v 17 hodin.

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: