Vykradené prodejny v Blšanech a Strojeticích

před dvanácti měsíci  |  Zprávy |   0 komentářů

Podbořansko – Terčem vloupání se staly minulý týden prodejny Jednoty ve Strojeticích u Kryr a v Blšanech. Obchod ve Strojeticích byl vykraden v době od 1. do 3. října, kdy neznámý pachatel se vloupal dovnitř a z prostoru pod prodejním pultem odcizil cigarety různých značek. Předběžně byla škoda vyčíslena na 22 tisíc korun. K vloupání do prodejny v Blšanech došlo z 5. na 6. října. Neznámý pachatel se opět zaměřil na cigarety, odcizil jich, podle policie, neupřesněné množství. Škoda byla předběžně odhadnuta na cca 50 000 Kč.

 

„Dosud neznámý pachatel rozbil v prodejně v Blšanech skleněnou výplň vstupních dveří a vnikl dovnitř. Z obchodu si odnesl cigarety různých značek. Svým jednáním způsobil zloděj společnosti škodu v desítkách tisíc, bude upřesněna po provedené inventuře. Policisté v této věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže a po pachateli pátrají. Za tento skutek mu hrozí trest odnětí svobody na jeden rok až pět let,“ sdělila Jaromíra Střelcová, policejní mluvčí v Lounech.
V poslední době se jedná na Podbořansku zatím o tyto dva případy, sdělila policejní mluvčí. „Vím, že došlo k vykradení v obchodě, a nebylo to poprvé,“ reagoval na policejní zprávu starosta Blšan Petr Bukáček.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: