Zastupitelé opět zasednou

před dvěma roky  |  Zprávy |   0 komentářů

Žatec – Zasedání zastupitelstva je naplánováno na středu 19. srpna od 14.30 hodin do zasedacího sálu žatecké radnice. Jedná se již o třetí schůzi zastupitelů během letních prázdnin, kdy se zpravidla žádná nekoná.

 

Důvodem je, že zastupitelstvo na sebe vzalo povinnosti a pravomoce rady poté, co na konci června počet radních klesl pod nejnižší možný počet pěti členů a další se nepodařilo kvůli neshodám dovolit. Letos tak městští poslanci zasednou do svých křesel již poosmé. Toto číslo je vzhledem k tomu, že je teprve srpen vysoké, většinou odpovídá součtu za celý rok. Osm zasedání zastupitelstva proběhlo např. v roce 2010, 2011 a 2013. O jedno víc, tedy devět, se jich konalo v loňském roce, a v roce 2012 dokonce pouhých sedm.
Zastupitelé mají ve středu na programu jednání celkem 36 bodů, mezi nimi např. výběr zhotovitele pro opravy komunikací, rekonstrukci komunikace v Lučanské ulici či dva body zabývající se situací v Žatecké teplárenské. Bod číslo 33 nese sice název volby, s velkou pravděpodobností však nejspíše na volbu dalších členů rady nedojde nižší účastí zastupitelů stejně jako u předchozích dvou zasedání, která se konala v červenci.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: