Úvod   /   Archív

Zprávy

Školáci dostali vysvědčení, v pátek mají pololetní volno,…

Žáci základních a středních škol ve středu 31. ledna dostali od svých učitelů pololetní vysvědčení. Nicméně ve čtvrtek míří většina školáků opět do vzdělávacích zařízení, neboť pololetní volno je určené až na pátek 2. února. Výjimkou jsou v okrese Louny například školy v…

Lucie Steklá 2018-01-31 14:43:25 40 fotografií
Ve druhém kole prezidentské volby obyvatelé okresu volili…

V šedesáti šesti obcích a čtyřech městech okresu Louny bezmála 65 procent voličů podpořilo současnou hlavu státu. Zvítězil celkem v 69 obcích, jen jedna byla výjimkou. Jiří Drahoš zvítězil jen v Panenském Týnci.

Lucie Steklá 2018-01-31 13:36:23 17 fotografií
Miminka z chomutovské nemocnice

Podívejte se na nejmladší občánky narozené v posledních dne v nemocnici Chomutov.

Soňa Šímová 2018-01-31 12:05:33
Joshua Brejcha vybruslil zlato

Kryry, Litvínov (až) V polovině ledna na Zimním stadionu Ivana Hlinky pořádal krasobruslařský oddíl HC Litvínov tradiční krasobruslařský závod pro závodníky z celé republiky, již 32. ročník Velké ceny Litvínova, který je vypsán v rámci Poháru ČKS A, B pro pokročilejší…

Alla Želinská 2018-01-31 08:34:18
Obec Hřivice shání ředitele/ředitelku tamní mateřské školy

Obec Hřivice vyhlašuje konkurs na obsazení pozice ŘEDITEL/ŘEDITELKA Mateřské školy Hřivice. Předpokládaný nástup 1. srpna 2018. Více info na www.hrivice.cz. Písemnou přihlášku s požadovanými dokumenty zašlete nejpozději do 15. května 2018 do 15 hodin na adresu: Obecní úřad Hřivice, Hřivice čp. 24, 439 65 Hřivice. Zalepenou obálku označte heslem "KONKURS - NEOTVÍRAT". Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů a vyhlásit nový konkurs. Josef Hajm, starosta obce.

Inzerce
Vykoledovali přes 71 tisíc korun. Farář osobně poděkoval…

Podbořansko, Žatecko (až) Téměř 85 tisíc korun vykoledovali letos v rámci dobročinné Tříkrálové sbírky skupinky, které chodily na Podbořansku a Žatecku pod záštitou oblastní charity Žatec a římskokatolické farnosti Podbořany. Dobrovolníci s kasičkami a korunami tří králů,…

Alla Želinská 2018-01-31 08:30:21
Jarní prázdniny: družiny zůstanou zavřené. Lubenecké vychovatelky vezmou děti…

Podbořansko (až) Školáci v našem regionu budou mít jarní prázdniny jako první v Ústeckém kraji. Termíny se pravidelně střídají napříč celou ČR, loni měli naopak volno jako poslední. Jarní prázdniny začnou v okrese Louny v pondělí 5. února, naváží tak na jednodenní pololetní prázdniny v pátek 2. února. O týden později začnou prázdniny v okresech Děčín a Litoměřice.…

Alla Želinská 2018-01-31 08:27:22
V hotelu skladovali žíraviny za barem společně s nápoji

ČESKÉ HAMRY/CHOMUTOV (r) — Další horskou restauraci dočasně uzavřeli zaměstnanci chomutovského pracoviště Krajské hygienické stanice Ústeckého kraje. Konkrétně se jedná o restaurační provozovnu Hotelu Habsburg v Českých Hamrech. Hygienici podniku pozastavili činnost a…

Tomáš Skřipský 2018-01-30 10:46:41
Dva městské strážníky–zachránce magistrát odměnil

CHOMUTOV (r) — Dva městské strážníky, kteří před čtrnácti dny v husté vánici zachránili život ženě, odměnil chomutovský magistrát. Michala Pavláska a Oldřicha Sachara, kteří neváhali a 16. ledna poskytli první pomoc chodkyni ležící v Holešické ulici bez známek života, za…

Tomáš Skřipský 2018-01-30 10:44:31
Přijďte na žatecký Chmelfest

V sobotu 12. května proběhne v ŽATECKÉM PIVOVARU CHMELFEST. Přijďte s přáteli nebo rodinou ochutnat vynikající pivo z žateckého chmele a zpříjemnit si víkend. Na celý den je připravený kulturní program pro děti i dospělé.

Inzerce
Přesně rok se táhne spor kolem pádu na namrzlém chodníku s…

CHOMUTOV (soš) — „Děsím se toho, když začne padat sníh.“ To jsou slova chomutovské důchodkyně Jany Červené, kterou loňská zima po pádu na namrznutém chodníku málem stála život. A odpověď pojišťovny? Za úraz a zničené zdraví nedostane ani korunu, protože podle pojišťováků…

Soňa Šímová 2018-01-30 10:37:25
Epidemie chřipky zatím nepropukla

Lounsko (caj, št) Nemocných respiračními chorobami v minulém týdnu jasně přibylo.

Jarka Cibulková 2018-01-30 09:07:00

Vydavatelství

Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA MŠ HŘIVICE

Obec Hřivice vyhlašuje konkurs na obsazení pozice ŘEDITEL/ŘEDITELKA Mateřské školy Hřivice. Předpokládaný nástup 1. srpna 2018. Více info na www.hrivice.cz. Písemnou přihlášku s požadovanými dokumenty zašlete nejpozději do 15. května 2018 do 15 hodin na adresu: Obecní úřad Hřivice, Hřivice čp. 24, 439 65 Hřivice. Zalepenou obálku označte heslem "KONKURS - NEOTVÍRAT". Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů a vyhlásit nový konkurs. Josef Hajm, starosta obce.

ŘEDITEL/KA ZŠ a MŠ ČERNČICE

Obecní úřad Černčice (Jiráskova 223, 439 01 Černčice) vyhlašuje konkurzní řízení na obsazení pozice ŘEDITEL/ŘEDITELKA příspěvkové organizace ZŠ a MŠ Černčice. Přihláška musí obsahovat název pozice, jméno, příjmení, titul, adresa trvalého bydliště, číslo OP, státní příslušnost a musí být podepsaná. K přihlášce doložte: doklady o získání odborné kvalifikace, doklad o průběhu všech zaměstnání potvrzený posledním zaměstnavatelem, strukturovaný životopis (podepsaný), koncepci rozvoje školy (max. rozsah 5 stran strojopisu, podepsané), lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti k výkonu vedoucího místa (ne starší 2 měsíců). Předpokládaný nástup je 1. srpna 2018. Přihlášky zasílejte doporučeně v zalepené obálce do 18. května 2018 (termín dodání) na adresu: Obecní úřad Černčice, Jiráskova 223, 439 01 Černčice, nebo osobně na podatelnu OÚ Černčice do 18. května 2018 do 13.00 hodin. Obálku označte ,,KONKURZ ZŠ a MŠ - neotvírat."
Tel.: 415 676 331
E-mail: oucerncice@iol.cz

SVÁŘEČ A OBSLUHA CNC STROJŮ

Německá agentura hledá SVÁŘEČE A OBSLUHU CNC STROJŮ. Nabízíme: Velmi zajímavé platové ohodnocení, garance včas vyplacené mzdy, uzavřenou německou pracovní smlouvu před nástupem do zaměstnání, příplatky za směnný provoz, za práci o víkendech a o svátcích, po zkušební době příspěvek na dovolenou a na Vánoce. Požadujeme: Odpovídající praxi, spolehlivost, základní NJ, práce ve 2-3 směnném provozu, ŘP, automobil na dojíždění.
Kontakt: Lucie Kalvodová
Tel.: 00493733672200
E-mail: lucie.kalvodova@persona.de

TRUHLÁŘ, TESAŘ, ZEDNÍK, ZÁMEČNÍK, BETONÁŘ

PREFA ŽATEC s.r.o. přijme zaměstnance na pozice TRUHLÁŘ, TESAŘ, ZEDNÍK, ZÁMEČNÍK, BETONÁŘ. Nabízíme dobré platové podmínky, po zkušební době možnost trvalého prac. úvazku, stravování v místě pracoviště, týden dodatkové dovolené. Nabízené pracovní pozice jsou v lokalitě města Žatec. Dále přijmeme TECHNIKA DO VÝROBY - požadujeme střední školu stavebního směru ukončenou maturitní zkouškou, ŘP skupiny B. Dále na částečný úvazek přijmeme pracovníka technického zaměření (strojní, elektro) - vhodné i pro důchodce.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 415 726 222
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře a zámečníky na stavbu výrobní haly firmy Nexen v průmyslové zóně u Žatce. Na jakýkoliv pracovní úvazek. Tel.: 775 439 904.

Poslední videa

Podbořany: Sázení stromů života

Sázení stromů života nových občánků Podbořan proběhlo v sobotu 21. dubna odpoledne. V úvodu všechny přivítal starosta města Radek Reindl.

Přehrát video
Spořice, Dům seniorů: Krevní odběry zájemcům o zápis do registru dárců kostní dřeně (2. video)

......

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

HLEDÁM PRÁCI

Hledám práci na částečný úvazek, max 6 hodin. Mám ID II. stupně – omezená hybnost horní končetiny. Praxe mimo jiné 20 let s vedením kolektivu pokladních v hypermarketu, evidence a správa finančních prostředků. Jsem aktivní řidič, ovládám práci na PC. Vypomůžu s tvorbou a evidencí např. faktur. Zaručuji spolehlivost a poctivost. Žatec: 730 546 301.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím levný stavební pozemek na periferii Žatce. Nejsem RK ani spekulant. Tel: 608197292.

Vzpomínky

Božena Soukupová

Roky tiše plynou jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. Dne 22. 4. 2018 uplyne 10 let, co nás navždy opustila paní Božena Soukupová ze Žíželic. Stále vzpomínají manžel Jiří, dcera Jiřina a ostatní příbuzní a známí.

MGR. Jaroslava Hofmeisterová

Dne 22. 4. 2018 uplyne 2. rok od úmrtí Mgr. Jaroslavy Hofmeisterové, rozené Kryvošové, učitelky 1. stupně ZŠ. Za vzpomínku všem, kteří ji znali a měli rádi, děkují manžel Václav a děti Jaroslava a Václav s rodinami.

Marie Balvínová

Kdo žije v srdcích těch, které miloval, ten nezemřel... Dne 22. 4. 2018 uplyne 6 let, co nás navždy opustila paní Marie Balvínová ze Žatce. Stále vzpomínají manžel Rudolf a syn Rudolf s rodinou.