Úvod   /   Fotogalerie   /   Tipy kam na fotbal

Tipy kam na fotbal

Nabídky práce

ŘIDIČ, ÚDRŽBÁŘ, ŘEZAČ, OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY, EXPEDIENT/MANIPULÁTOR SKLA

Firma IZOS shání do Žatce nové zaměstnance na pozice ŘIDIČ nákladního automobilu (zaplatíme vám profesní průkaz), ÚDRŽBÁŘ, ŘEZAČ, OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY, EXPEDIENT/MANIPULÁTOR SKLA. Nástup možný ihned! Více info na e-mailu kariera@heluz.cz nebo po kliknutí na inzerát.
WWW: https://kariera.heluz.cz/cs/volna-mista?city=6-zatec
E-mail: kariera@heluz.cz


KUCHAŘ/KA

Volná pracovní pozice KUCHAŘ/KA VE VELETICÍCH požadujeme praxi v oboru na HPP nebo částečný úvazek, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781


VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Marius Pedersen přijme kolegy na pozici ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA. Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, smysl pro zodpovědnost, ŘP sk. - C,E, osvědčení způsobilosti řidiče. Místo výkonu práce: Provozovna Louny, Žatec, Rakovník. Náplň práce: řízení kontejnerových a svozových vozidel, dvousměnný provoz, pracovní doba se řídí dle směn. Nabízíme: Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, měsíční mzdu ve složení: základní mzda dle zařazení + osobní ohodnocení + prémiová složka + náhrada cestovného, zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání), možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání, zvýhodněný tarif od T-Mobile, zvýhodněný nákup Auto Škoda, zvýhodněný nákup karty Benzina.
Tel.: +420 493 645 805
E-mail: mplouny@mariuspedersen.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video
Radíčeves 2022: Jerusalema rozvlnila Rychlé šípy...

...a nejen je na Kolouchově dvoře. Také rodiče dětí z 2. turnusu příměstského tábora, které si pro ně se svými vedoucími připravily taneční vystoupení :-)

Přehrát video