Nejmladší občánci našeho okresu

Nabídky práce

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - ÚČETNÍ

Obec Opočno přijme ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI, ÚČETNÍ. Nástup ihned nebo dle dohody. Bližší informace na telefonu nebo webových stránkách obce.
Tel.: 732 434 507
WWW: https://www.obec-opocno.cz/uredni-deska/verejna-vyzva-urednik-obecniho-uradu-18001.html


PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Domov pro seniory a pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu: Pracovníka v sociálních službách - společnice a nákupčí - obsahem práce budou doprovody klientů na nákupy, vycházky, společenské akce Domova, doprovody do zdravotnických zařízení. Dokončený kurz PSS a řidičský průkaz B podmínkou, nástup možný od 1. 7. 2022. Své přihlášky spolu se životopisem a kopií dokladu o absolvování kurzu PSS zasílejte na uvedený email do 15. 5. 2022.
E-mail: jaholcikova@dpszatec.cz


FOTBALOVÝ TRENÉR

Staň se TRENÉREM malých fotbalových nadějí v SKJ Junior Žatec! Vyber si jakoukoliv věkovou kategorii od bambíny po mladší žáky. V případě zájmu volejte 608 236 027 nebo pište na fb SKJ Junior Žatec Fotbal.
Tel.: 608 236 027


Operátor výroby, kvality, logistiky, údržbář - elektro, operátor ICT, operátor technologie, specialista mech. údržby a další

Firma NEXEN TIRE nabírá nové zaměstnance ve velkém! Hledáme talenty na pozice: Operátor výroby, kvality, logistiky, údržbář - elektro, operátor ICT, operátor technologie, specialista mech. údržby, specialista logistiky, účetní.
Tel.: 733 123 733
E-mail: prace@nexentire.com


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Pro maminky a babičky vystoupily i mažoretky

Tady je jedna z nich! Ve čtvrtek 12. 5. dopoledne v Domově s pečovatelskou službou U Hřiště ;-)

Přehrát video
Dívky ze ZŠ nám. 28. října zazpívaly ženám z DpS v Žatci

Žáci navštívili 12. května babičky v Domě s pečovatelskou službou v ulici U Hřiště, aby jim popřáli ke Dni matek a aby je potěšili svým vystoupením, které si pro ně připravili.

Přehrát video