Upoutávky na Žatecké noviny č. 9, které vychází v úterý 7. března

Nabídky práce

UČITEL ODBORNÉHO VÝCVIKU

Gymnázium a Střední odborná škola Podbořany přijme do pracovního poměru učitele odborného výcviku OBOR ELEKTRIKÁŘ. Požadujeme min. střední vzdělání s výučním listem, kvalifikaci v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 § 7.
Tel.: 415 237 710
E-mail: skola@gsospodborany.cz

ELEKTRIKÁŘ

Firma TECHNOLOGY-WEST s.r.o. hledá elektrikáře (vyhláška 50) s živnostenským listem na příležitostnou práci – servis balících strojů. Měsíčně 20-30 hod. Výjezdy do 100km od Žatce. Kromě práce platíme cestovné a čas strávený na cestě. Základní školení a seznámení se stroji zajistíme.
Tel.: 725 571 759

Asistent výroby a expedice

DAFIKO s.r.o. Chomutov, přijme asistenta výroby a expedice. Vhodné i pro absolventy.
Tel.: 608 100 740

ZEDNÍK A ŠTUKATÉR

Na práci do Německa sháníme zedníky a štukatéry. Plat od 9,5 euro/hodina podle praxe.
Tel.: 004 917 357 867

UKLÍZEČKA

Přijmeme zaměstnance i brigádníky na úklid v domácnostech i firmách, čištění koberců v Chomutově, Jirkově a Klášterci. Pohovory jsou v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) každý pracovní den.

Poslední videa

Vroutek: Halloween v Kulturním domě

Halloween pro děti v Kulturním domě s Fešákem Píno a Bóňou Bon Bóňou.

Přehrát video
Chomutov: Bourání hotelu u Kamencového jezera

Čtyřicetiletá historie hotelu u Kamencového jezera definitivně končí. Podívejte se jak bourací bagr postupně ,,odkusuje" původní jídelnu.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

RŮZNÉ

Satelitní dotace! Na montáž nové paraboly jen za 300,- Kč nebo naladění karet FreeSAT. Volejte 778 527 899. www.satelitnizpravodaj.cz

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám panelákový byt 2+1 s lodžií o velikosti cca 65 m2 v Podbořanech. Byt je v l. patře s výtahem, má nová plastová okna, celý objekt je nově zateplen. Kontakt: 603 700 715.

Vzpomínky

Miroslava Aidlpesová

Dne 19. listopadu uplyne jeden smutný rok, co nás navždy opustila paní Miroslava AIDLPESOVÁ. S láskou vzpomínají manžel, sourozenci, děti, vnoučata a ostatní příbuzní.

MUDr. Jaroslava Janská

„A hle, já jsem s vámi po všechny dny.“ 18. listopadu tomu bude osm let, co zemřela moje milovaná žena, paní MUDr. Jaroslava Janská z Libčevsi. Stále vzpomínáme.

Vlasta Hauenschildová

Jsou slzy, které neuschnou, je bolest, která nikdy nezmizí. Dne 16. 11. uplyne smutné první výročí, kdy nás navždy opustila v 87 letech moje milá maminka a naše babička paní Vlasta HAUENSCHILDOVÁ z Loun. S láskou stále vzpomíná dcera Jarmila s manželem a vnoučata Michalka a Jirka.