Upoutávky na Region Podbořanska č. 21, který vychází ve čtvrtek 1. června 2017

Nabídky práce

Elektrikář a zámečník brigáda

Přijmeme elektrikáře a zámečníky, brigádně i na jakýkoliv úvazek. Výdělek až 25 tisíc Kč.
Tel.: 777 167 336.

Asistent výroby a expedice

Firma DAFIKO s.r.o. v Chomutově přijme asistenta výroby a expedice. Vhodné pro absolventy.
Tel.: 608 100 740

Nábor zaměstnanců do závodu

YANFENG — U nás získáš zajímavý výdělek a množství zaměstnaneckých výhod, které ti může nabídnout jen stabilní firma s dlouholetou tradicí.

Společnice

Night club na německých hranicích přijme společnice (i začátečnice) od 18 do 30 let. Cizí jazyk není podmínkou. V clubu budete mít vlastní pokoj s příslušenstvím, LED TV, satelit, DVD. Ubytování zdarma. Vybavenost clubu: solárium, dostupnost bazénu, sauna, fitcentrum. Diskrétnost zaručena. Dopravu k nám vám zajistíme. Karlovarský kraj.
Tel.: 736 609 759

Lektor cizích jazyků

Hledáme lektory angličtiny, němčiny a španělštiny. Nabízíme zázemí prestižní jazykové školy, metodickou a materiální podporu, práce v místě bydliště nebo blízkém okolí, pružnou pracovní dobu, plný nebo částečný úvazek, možnost okamžitého nástupu. Své životopisy prosím zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu.
E-mail: kurzy@parole.cz

Poslední videa

Strojetice: Počítání volebních lístků - autor Pavel Ďuran

Pojďte se s námi podívat jak se sčítali volební hlasy ve Strojeticích

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Nejsou žádné inzeráty

Vzpomínky

Karel Dvořák

Dne 24. října uplynul jeden rok, kdy nás navždy opustil manžel, tatínek, děda, pan Karel DVOŘÁK z Jirkova. Vzpomínají manželka Uršula, synové Karel, Míra a dcera Lenka s rodinami.

Lukášek Čermák

Tichý je domov, smutno je v něm, chybíš nám Lukášku, chybíš nám všem. - Dne 23. října uplynulo čtrnáct smutných let, kdy nás navždy opustil drahý a milovaný syn, bráška, vnouček a synovec Lukášek ČERMÁK. S láskou a velkou bolestí v srdci stále vzpomínají maminka, sestra Eliška, prarodiče, strýc Luboš a ostatní příbuzní.

Josef Rusko

Kdo měl rád, nikdy nezapomene, kdo znal, vzpomene. - Dne 21. října tomu bylo patnáct let, co nás navždy opustil drahý tatínek, dědeček, pradědeček a prapradědeček, pan Josef RUSKO z Chomutova. Vzpomínají dcera Marta a syn Josef s rodinami.