Nová kniha z Peruce

Nabídky práce

Elektrikář a zámečník brigáda

Přijmeme elektrikáře a zámečníky, brigádně i na jakýkoliv úvazek. Výdělek až 25 tisíc Kč.
Tel.: 777 167 336.

Asistent výroby a expedice

Firma DAFIKO s.r.o. v Chomutově přijme asistenta výroby a expedice. Vhodné pro absolventy.
Tel.: 608 100 740

Nábor zaměstnanců do závodu

YANFENG — U nás získáš zajímavý výdělek a množství zaměstnaneckých výhod, které ti může nabídnout jen stabilní firma s dlouholetou tradicí.

Společnice

Night club na německých hranicích přijme společnice (i začátečnice) od 18 do 30 let. Cizí jazyk není podmínkou. V clubu budete mít vlastní pokoj s příslušenstvím, LED TV, satelit, DVD. Ubytování zdarma. Vybavenost clubu: solárium, dostupnost bazénu, sauna, fitcentrum. Diskrétnost zaručena. Dopravu k nám vám zajistíme. Karlovarský kraj.
Tel.: 736 609 759

Lektor cizích jazyků

Hledáme lektory angličtiny, němčiny a španělštiny. Nabízíme zázemí prestižní jazykové školy, metodickou a materiální podporu, práce v místě bydliště nebo blízkém okolí, pružnou pracovní dobu, plný nebo částečný úvazek, možnost okamžitého nástupu. Své životopisy prosím zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu.
E-mail: kurzy@parole.cz

Poslední videa

Strojetice: Počítání volebních lístků - autor Pavel Ďuran

Pojďte se s námi podívat jak se sčítali volební hlasy ve Strojeticích

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Nejsou žádné inzeráty

Vzpomínky

Václav Béreš

Dne 31. října vzpomeneme osmého smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný syn pan Václav BÉREŠ z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Stále s láskou vzpomínají děda, mamka, bratři Ondřej a Ladislav.

Vlastimil Petříček

Nikdy neběží čas tak rychle, aby se dalo zapomenout. - Zítra, 26. října, uplyne smutných osm let, co nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Vlastimil PETŘÍČEK z Otvic. Stále vzpomínají manželka Hana, děti Vlastík a Veronika, Míra s rodinou, maminka a ostatní příbuzní.

Jaroslav Finkera

Kdo Tě znal, ten měl Tě rád. Uměl jsi pomoci i rozesmát. Utichly kroky, umlkl hlas, ale tvůj obraz zůstává v nás. - Dnes, 25. října, vzpomínáme dvacátého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Jaroslav FINKERA z Jirkova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkuje rodina.