Dárek k oslavě: skok na první místo. Fotbalisté Podbořan po pěti kolech vedou 1.

Nabídky práce

Elektrikář a zámečník brigáda

Přijmeme elektrikáře a zámečníky, brigádně i na jakýkoliv úvazek. Výdělek až 25 tisíc Kč.
Tel.: 777 167 336.

Asistent výroby a expedice

Firma DAFIKO s.r.o. v Chomutově přijme asistenta výroby a expedice. Vhodné pro absolventy.
Tel.: 608 100 740

Nábor zaměstnanců do závodu

YANFENG — U nás získáš zajímavý výdělek a množství zaměstnaneckých výhod, které ti může nabídnout jen stabilní firma s dlouholetou tradicí.

Společnice

Night club na německých hranicích přijme společnice (i začátečnice) od 18 do 30 let. Cizí jazyk není podmínkou. V clubu budete mít vlastní pokoj s příslušenstvím, LED TV, satelit, DVD. Ubytování zdarma. Vybavenost clubu: solárium, dostupnost bazénu, sauna, fitcentrum. Diskrétnost zaručena. Dopravu k nám vám zajistíme. Karlovarský kraj.
Tel.: 736 609 759

Lektor cizích jazyků

Hledáme lektory angličtiny, němčiny a španělštiny. Nabízíme zázemí prestižní jazykové školy, metodickou a materiální podporu, práce v místě bydliště nebo blízkém okolí, pružnou pracovní dobu, plný nebo částečný úvazek, možnost okamžitého nástupu. Své životopisy prosím zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu.
E-mail: kurzy@parole.cz

Poslední videa

Strojetice: Počítání volebních lístků - autor Pavel Ďuran

Pojďte se s námi podívat jak se sčítali volební hlasy ve Strojeticích

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Nejsou žádné inzeráty

Vzpomínky

Josef Rusko

Kdo měl rád, nikdy nezapomene, kdo znal, vzpomene. - Dne 21. října tomu bylo patnáct let, co nás navždy opustil drahý tatínek, dědeček, pradědeček a prapradědeček, pan Josef RUSKO z Chomutova. Vzpomínají dcera Marta a syn Josef s rodinami.

Miloslava Řepíková

Jsou slzy, které nikdy neuschnou, je bolest v srdci, která nikdy nezmizí. - Dne 31. října tomu bude osm let, kdy nás navždy opustila naše maminka, babička a prababička, paní Miloslava ŘEPÍKOVÁ z Chomutova. Věnujte ji, prosím, společně s námi, tichou vzpomínku. Syn Pavel s rodinou a dcera Marcela.

Drahuše Řehulková

Bez Tebe se nám těžko životem kráčí, při vzpomínce na Tebe stále se nám slzy do očí tlačí. Nestihli jsme Ti naposledy sbohem dát a za vše, co jsi pro nás celý život dělala, poděkovat. Těžké je zapomenout, když slzy v očích stojí, těžké je vzpomenout, když srdce bolí. Čas prý rány hojí, je to ovšem jenom zdání, stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. - Dne 30. října tomu bude osm smutných let, kdy nás navždy opustila drahá manželka, maminka, babička a prababička, paní Drahuše ŘEHULKOVÁ z Chomutova. S láskou vzpomínají manžel, synové Antonín a Zdeněk s rodinou. Všem ,kteří vzpomenou s námi, děkujeme.