Fotbal: 1.A třída: Podbořany - Spořice 2:6 (1:2)

Komentáře

Nabídky práce

Elektrikář a zámečník brigáda

Přijmeme elektrikáře a zámečníky, brigádně i na jakýkoliv úvazek. Výdělek až 25 tisíc Kč.
Tel.: 777 167 336.

Asistent výroby a expedice

Firma DAFIKO s.r.o. v Chomutově přijme asistenta výroby a expedice. Vhodné pro absolventy.
Tel.: 608 100 740

Nábor zaměstnanců do závodu

YANFENG — U nás získáš zajímavý výdělek a množství zaměstnaneckých výhod, které ti může nabídnout jen stabilní firma s dlouholetou tradicí.

Společnice

Night club na německých hranicích přijme společnice (i začátečnice) od 18 do 30 let. Cizí jazyk není podmínkou. V clubu budete mít vlastní pokoj s příslušenstvím, LED TV, satelit, DVD. Ubytování zdarma. Vybavenost clubu: solárium, dostupnost bazénu, sauna, fitcentrum. Diskrétnost zaručena. Dopravu k nám vám zajistíme. Karlovarský kraj.
Tel.: 736 609 759

Lektor cizích jazyků

Hledáme lektory angličtiny, němčiny a španělštiny. Nabízíme zázemí prestižní jazykové školy, metodickou a materiální podporu, práce v místě bydliště nebo blízkém okolí, pružnou pracovní dobu, plný nebo částečný úvazek, možnost okamžitého nástupu. Své životopisy prosím zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu.
E-mail: kurzy@parole.cz

Poslední videa

Strojetice: Počítání volebních lístků - autor Pavel Ďuran

Pojďte se s námi podívat jak se sčítali volební hlasy ve Strojeticích

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Nejsou žádné inzeráty

Vzpomínky

Jaroslav Finkera

Kdo Tě znal, ten měl Tě rád. Uměl jsi pomoci i rozesmát. Utichly kroky, umlkl hlas, ale tvůj obraz zůstává v nás. - Dnes, 25. října, vzpomínáme dvacátého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Jaroslav FINKERA z Jirkova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkuje rodina.

Jan Stock

Odešel jsi, jak si to osud přál, ale v našich srdcích stále žiješ dál. - Dne 24. října tomu byl již rok, od chvíle, kdy navždy odešel náš milovaný manžel, tatínek, dědeček, pradědeček a bratr Jan STOCK z Chomutova. S láskou vzpomínají manželka Helena s rodinou.

Karel Dvořák

Dne 24. října uplynul jeden rok, kdy nás navždy opustil manžel, tatínek, děda, pan Karel DVOŘÁK z Jirkova. Vzpomínají manželka Uršula, synové Karel, Míra a dcera Lenka s rodinami.