Louny: Mistrovství ČR bojových umění

Louny hostily mistrovství republiky bojových umění 5. Mistrovství České republiky bojových umění v Lounech. Sobota patřila v lounské sportovní hale bojovým uměním. Mistrovství České republiky se konalo popáté, poprvé v Lounech. Do sportovní haly se sjeli závodníci z osmadvaceti oddílů, nechyběli samozřejmě lounští ani žatečtí. Další přijeli ze všech koutů české republiky - Brna, Mělníka, Prahy nebo Slaného, Brandýse, Olomouce či Pelhřimova. „U nás se mistrovství konalo poprvé, dříve bývalo v Praze nebo v Brně. Do Loun se dostalo díky úspěchům syna Káji a mému zájmu o pořádání,“ řekl Karel Korenc z lounského Sportovního centra Luna, které závody pořádalo spolu s WKS Louny a Českou federací Wushu. V taolu - sestavách - se uskutečnilo 236 startů. Zápasů proběhlo čtyřicet tři. Vítěz každé kategorie obdržel pohár, všichni umístění na stupních vítězů medaili a diplom. „S průběhem mistrovství jsme spokojeni. Uspořádáno bylo na vysoké úrovni, co se týče pořadatelské činnosti, během dne se v publiku vystřídaly desítky diváků. Ohlasy od oddílů, které se zúčastnily, jsou také výborné. Závodníkům z Brna, kteří ve městě přespávali a prošli si ho, se navíc Louny velmi líbily,“ dodal K. Korenc. Mistrovství zahájil nástup soutěžících i rozhodčí a také Lví tanec (na snímku) v podání školy Petry Lorenzové a ukázka Shaolin Kunf Fu.

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Společnost HAKUS a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ na hlavním pracovní poměr v Dobroměřicích. Přihlášky přijímáme do 15. 12. 2018 osobně na adrese společnosti ve 2. patře denně do 14 hodin, nebo elektronicky na e-mailu info@hakus.cz
E-mail: info@hakus.cz

UČITEL

Vážený pane učiteli. Hledáme právě Vás, učitele odborných předmětů, jako jsou elektrotechnika, elektrotechnická měření a fyzika. Spolupráce s naší střední školou v Žatci je možná na plný či částečný úvazek. Těšíme se na Vás.
Tel.: +420 736 605 905

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 777 167 336.

LEKTOR ANGLICKÉHO JAZYKA

Přijmeme lektora AJ na plný nebo částečný úvazek. Agentura PAROLE, tel. 474 683 729.
Tel.: 474 683 729

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Vánoční zpívání s Pepou Vágnerem

Vánoční atmosféru mohli poprvé nasát ve Vrchlického divadle v Lounech návštěvníci koncertu zpěváka Josefa Vágnera. Adventní koncert v Lounech byl druhou zastávkou v rámci vánočního turné, které letos

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

První adventní neděli (nejen) v Krásném Dvoře lilo jako z konve, a tak se Pepišto a anděl Dáša spolu s dětmi přemístili do stanu. A tak už... hlava ramena kolena palce se tančily jedna báseň ;-)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

VÝMĚNA BYTU

Vyměním RD 3+1 v Lounech s velkou zahradou za menší RD 1+2 v Lounech + doplatek. Tel: 777 142 422.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.

Vzpomínky

Jiří Velš

Kdo žije v srdcích těch, které miloval, ten nikdy nezemřel… Dne 17. 12. 2018 vzpomeneme 7. výročí úmrtí pana Jiřího VELŠE. S láskou vzpomíná rodina.

Marie Národová

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 12. 12. uplyne smutných 20 let, co nás navždy opustila paní Marie NÁRODOVÁ ze Žatce. Stále vzpomínají dcera Marie a sestry Helena, Terezka a Miluš s rodinami.

Zdeněk Pospíšil

Vzpomínky na Tebe krásné máme, které si po celý život uchováme. Dne 13. 12. 2018 uplyne již 12 let, kdy jsme se navždy rozloučili s manželem, tatínkem a dědečkem, panem Zdeňkem POSPÍŠILEM. S láskou stále na něho vzpomíná manželka Libuše, děti Vláďa, Borek a Libuše s rodinami. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.