Louny: Mistrovství ČR bojových umění

Louny hostily mistrovství republiky bojových umění 5. Mistrovství České republiky bojových umění v Lounech. Sobota patřila v lounské sportovní hale bojovým uměním. Mistrovství České republiky se konalo popáté, poprvé v Lounech. Do sportovní haly se sjeli závodníci z osmadvaceti oddílů, nechyběli samozřejmě lounští ani žatečtí. Další přijeli ze všech koutů české republiky - Brna, Mělníka, Prahy nebo Slaného, Brandýse, Olomouce či Pelhřimova. „U nás se mistrovství konalo poprvé, dříve bývalo v Praze nebo v Brně. Do Loun se dostalo díky úspěchům syna Káji a mému zájmu o pořádání,“ řekl Karel Korenc z lounského Sportovního centra Luna, které závody pořádalo spolu s WKS Louny a Českou federací Wushu. V taolu - sestavách - se uskutečnilo 236 startů. Zápasů proběhlo čtyřicet tři. Vítěz každé kategorie obdržel pohár, všichni umístění na stupních vítězů medaili a diplom. „S průběhem mistrovství jsme spokojeni. Uspořádáno bylo na vysoké úrovni, co se týče pořadatelské činnosti, během dne se v publiku vystřídaly desítky diváků. Ohlasy od oddílů, které se zúčastnily, jsou také výborné. Závodníkům z Brna, kteří ve městě přespávali a prošli si ho, se navíc Louny velmi líbily,“ dodal K. Korenc. Mistrovství zahájil nástup soutěžících i rozhodčí a také Lví tanec (na snímku) v podání školy Petry Lorenzové a ukázka Shaolin Kunf Fu.

Komentáře

Nabídky práce

ZEDNÍK

Hledám šikovného zedníka na odstranění obkladů v kuchyni. Pište SMS.
Tel.: 792 269 535

MODELÁŘ - BRIGÁDA

Hledám MODELÁŘE (nejlépe důchodce), který sestaví válečnou loď BISMARCK. Finančně vypomohu.
Tel.: 732 445 149

KUCHAŘKA DO BISTRA

Přijmu kuchařku do bistra. Chomutov.
Tel.: 777 944 816

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 
Tel.: 777 167 336

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid. Žatec.
Tel.: 605 885 121

Poslední videa

Státní hymna na závěr vzpomínkové akce v Podbořanech

Pietní akt završili společným zpěvem státní hymny ČR.

Přehrát video
Položení věnců k pomníku RA v Podbořanech

Během vzpomínkové akce na náměstí zazpívaly i děti ze ZŠ TGM v Podbořanech...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodej chaty v Klášterci n/O - Ohřecká Louka 362. Cena 200 tis. - Tel. 606 337 461.

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám byt 1+2 ve 4. patře, bez výtahu, v Žatci, Hájkova ulice. Tel: 607 519 241.

Vzpomínky

Bedřich Urban

Dne 24. května vzpomeneme patnáctého smutného výročí úmrtí našeho drahého tatínka a dědečka, pana Bedřicha URBANA z Výsluní. Všem příbuzným, přátelům a známým děkují za tichou vzpomínku dcery Lenka a Eva s rodinami.

Daniela Zelinková

Dne 27. května 2019 vzpomeneme 1. smutné výročí, kdy nás navždy opustila paní Daniela ZELINKOVÁ. Děkuji všem, kteří jste ji znali, za tichou vzpomínku. Přítel Miroslav.

Ing. Jindřich Liška

Dne 21. května 2019 tomu byl rok, kdy nás navždy opustil pan Ing. Jindřich LIŠKA z Chomutova. S úctou a láskou stále vzpomínají Ivana a dcery Simona a Veronika. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.