Louny: Mistrovství ČR bojových umění

Louny hostily mistrovství republiky bojových umění 5. Mistrovství České republiky bojových umění v Lounech. Sobota patřila v lounské sportovní hale bojovým uměním. Mistrovství České republiky se konalo popáté, poprvé v Lounech. Do sportovní haly se sjeli závodníci z osmadvaceti oddílů, nechyběli samozřejmě lounští ani žatečtí. Další přijeli ze všech koutů české republiky - Brna, Mělníka, Prahy nebo Slaného, Brandýse, Olomouce či Pelhřimova. „U nás se mistrovství konalo poprvé, dříve bývalo v Praze nebo v Brně. Do Loun se dostalo díky úspěchům syna Káji a mému zájmu o pořádání,“ řekl Karel Korenc z lounského Sportovního centra Luna, které závody pořádalo spolu s WKS Louny a Českou federací Wushu. V taolu - sestavách - se uskutečnilo 236 startů. Zápasů proběhlo čtyřicet tři. Vítěz každé kategorie obdržel pohár, všichni umístění na stupních vítězů medaili a diplom. „S průběhem mistrovství jsme spokojeni. Uspořádáno bylo na vysoké úrovni, co se týče pořadatelské činnosti, během dne se v publiku vystřídaly desítky diváků. Ohlasy od oddílů, které se zúčastnily, jsou také výborné. Závodníkům z Brna, kteří ve městě přespávali a prošli si ho, se navíc Louny velmi líbily,“ dodal K. Korenc. Mistrovství zahájil nástup soutěžících i rozhodčí a také Lví tanec (na snímku) v podání školy Petry Lorenzové a ukázka Shaolin Kunf Fu.

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK STAVEBNÍHO STROJE, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STROJNÍKA STAVEBNÍHO STROJE a ŘIDIČE NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU. Zajímavé platové ohodnocení, nástup dle dohody.
Tel.: 777 612 202
E-mail: libor.sykora@fronek.cz

STAVBYVEDOUCÍ, PŘEDÁK STAVEBNÍ VÝROBY

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STAVBYVEDOUCÍHO a PŘEDÁKA STAVEBNÍ VÝROBY. Zajímavé finanční ohodnocení.
Tel.: 313 517 276
E-mail: veronika.blahova@fronek.cz

KUCHAŘ/KA

Přijmeme SAMOSTATNOU KUCHAŘKU/KUCHAŘE do směnného provozu v Resortu Vyhlídka Šlovice. Nástup dle dohody.
Kontakt: J. Kepka
Tel.: 770 182 608
E-mail: jaroslav.kepka@resortvyhlidka.cz

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

Chomutov: Herec Zdeněk Godla a sportovec Petr Koukal na Veletrhu práce

...

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Lounech, 28. října pod 3. ZŠ. Tel.: 607 870 494

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Chomutově, poblíž HM Globus. - Tel. 605 776 821.

Vzpomínky

Josef Beneš

Oči se slzami zarosily, zaplakaly bolem, když jsme Ti dávali poslední sbohem. Domov je prázdný, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen. Dne 22. února tomu bude 5 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček pan Josef BENEŠ z Černčic u Loun. Stále vzpomínají manželka, dcera a syn s rodinami.

Vladimír Hieke

Dne 21. února uplyne deset let, co nás navždy opustil pan Vladimír HIEKE z Loun. Stále vzpomínají dcera Jarmila a syn Vladimír s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Jaroslav Malínek

Z plného slunce přišel tmavý stín, zlou zprávou nás vyděsil a my tu stáli v němém ustrnutí a beze sil… Dne 25. 2. 2019 vzpomeneme 15 let, kdy od nás odešel pan Jaroslav MALÍNEK ze Žatce. V našich srdcích žiješ dál. Rodina.