Louny: Vábení (pátek)

Akrobatická show na Letním lounském vábení. Úchvatnou akrobatickou show s názvem Legenda o světle předvedli na parkovišti před bývalým kulturním domem členové plzeňské umělecké skupiny Žongléros Ansámbl. Vystoupení akrobatů s ohni, vzdušnou akrobacii na šálách či na kruhu i na vysokých chůdách sledovaly v pátek večer stovky lidí. Během sobotního odpoledne se návštěvníci městských slavností mohli s akrobaty setkat v centru města, kde probíhalo pouliční divadlo Elementy a mohli tak potkat oheň či vodu. Vábení nabídlo návštěvníkům několik scén, hlavní na Mírovém náměstí, folk a country v amfiteátru na výstavišti, rockovou ve Stromovce, dětskou na letním cvičišti a tančírnu 1. republiky v pavilonu A na výstavišti. Na všech se vystřídalo v pátek a sobotu několik účinkujících. Návštěvníci si mohli vybrat také z nabídky doprovodného programu, zvláště v pátek, kdy přálo počasí, byl velký zájem o slide skluzavku u letního cvičiště, nechyběl tradiční lampionový průvod, volejbalový turnaj, fotbalový park i voříškiáda a sobotní ohňostroj nad městem. Jel se také závod dračích lodí, jehož výsledky se dočtete na sportovní stránce. Xindl X na závěr. Posledním účinkujícím na hlavní scéně Letního lounského vábení byl letos Xindl X, který zaplněnému Mírovému náměstí zazpíval své největší hity a po skončení koncertu se trpělivě fotil se zástupem fanoušků. Lampionový průvod. Z náměstí k bývalému kulturnímu domu prošel v pátek večer tradiční lampionový průvod. Eddie Stoilow rozhýbal náměstí. Česká kapela Eddie Stoilow umí předvést show a nejinak tomu bylo v Lounech, kde roztančila náměstí.

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video
Muzejní zahrada v Žatci a EHD 2021

Žatec před 600 lety v tanci....

Přehrát video