Házená: Louny - Plzeň

Šedesát let házené Louny (haz) Oslavy lounské házené během sobotní série zápasů navštívilo 732 diváků. „Děkujeme nejen divákům, kteří s námi na místě oslavili 60 let házené v Lou-nech. Výborná nálada se halou nesla již od turnaje minižáků a gradovala při dramatickém vítězství Lokomotivy. Extraligový zápas sice pro Lovosice nedopadl, ale i tak jsme mohli vidět kvalitní házenou s pěknými individuálními výkony včetně obou našich odchovanců Jaroslava Trkovského a Karla Holubce. V dresu Brna se zaskvěl (v minulosti v Lounech rovněž působící) zkušený Luděk Fabián. Jsme rádi, že se halu podařilo zaplnit už jenom kvůli ocenění klubových legend, našich mladých nadějí nebo závěrečnému gestu vůči rodině Trhlíkových. Sobota se zkrátka vydařila a my věříme, že byla lákadlem návštěvy i pro další zápasy a turnaje všech věkových kategorií. Stejně tak, že házenou umíme a pro všechny rodiče, kteří hledají univerzální sportovní rozvoj pro své dítě, může být zajímavou volbou,” vzkazují lounští házenkáři. 1. kolo, 2. liga muži SZČ TJ LOKOMOTIVA LOUNY - HK SLAVIA VŠ PLZEŇ 24 :23 (12: 13) Branky domácích: 9x Jahn Petr, 5x Lacina Ondřej, 3x Suk Miroslav, 3x Vraný Marcel, 3x Černý Marek, 1x Svoboda Matěj. Banky hostí: 7x Bejvl Jan, 7x Knakal Luboš, 5x Čiviš Jan, 2x Stuchl Martin, 2x Šmíd Roman.

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video