Louny: Šmodrchání lampiček v muzeu

Šmodrchání (můžeme přeložit jako vyrobení…) lampiček je tradiční předvánoční posezení v lounském muzeu. Kdokoliv přišel, mohl si jen tak odpočinout nebo i vyrobit vlastní lampičku pro betlémské světlo. Stačila třeba jen sklenička od marmelády, stužku, korálky či jiné ozdoby¨, ale ani to nebylo podmínkou. To vše se pak dokončilo přiděláním provázku a vlastní lampička byla hotová. Ve vyrobené lampičce si mohli odnést i betlémské světlo. A jako každý rok, betlémské světlo přinesli do muzea, ale i na další místa lounští skauti.

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video