Úvod   /   Fotogalerie   /   Louny: Masopust

Louny: Masopust

Masopust nedělnímu větru odolal. Hned několik novinek měl letošní Masopust v Lounech. Veselice se nekonala ve všední den, jak bylo zvykem, ale v neděli. Pro děti byly již dopoledne připraveny dílničky v knihovně a výroba masek, od půl třetí si přítomní vyslechli povídání o masopustu. Odpoledního programu se ujalo Divadlo Mazec, zpívalo se a soutěžilo. K masopustnímu veselí patří průvod, který nechyběl ani v Lounech a v čele se starostou města prošel kolem náměstí. V pondělí v knihovně následovaly besedy s dětmi o masopustu. Masopust letos pořádala Městská knihovna Louny, ve spolupráci s Městským informačním centrem, spolkem Lounští lounským, okresním archivem, Spolkem paní, dam a dívek a divadlem Mazec. Během masopustu si mohli návštěvníci ve stáních zakoupit občerstvení, nechyběly zabijačkové hody. Bohužel, asi i nepříznivé počasí ovlivnilo menší účast. Ovšem, o to větší bylo všeobecné veselí.

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


KUCHAŘ/KA

Kamarád – LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na zástup po dobu nemoci a dovolených. Spěchá!
Tel.: 725 530 819


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Mezi Vroutkem a Podbořany vzniká cyklostezka

Staví ji Ekoinvest Sokolov, cca na 3. kilometru od Vroutku směr Podbořany jsme zastihli při bagrování pracovníka firmy Miroslava Duška.

Přehrát video
Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video