Louny: karneval v sokolovně

Cesta kolem světa na sokolském karnevalu. Cesta kolem světa, to bylo motto leto-šního tradičního karnevalu. Dětský karneval v maskách pořádala T. J. Sokol Louny za vyda-tné pomoci okolních jednot. A bylo to sportovní odpoledne plné her a soutěží. Nutno dodat, že paleta masek byla opravdu pestrá. Děti na obří mapě světa poznávaly různé státy a k tomu byla vždy vybrána i hudba toho či onoho státu. Proto mezi děti přišel například i největší cestovatel po Africe, doktor Emil Holub či botanik, objevitel, cestovatel a sběratel exotických rostlin, především orchidejí, Benedikt Roezl. Pořadatelé opravdu připravili skvělé odpoledne. Například i tím, že každá maska dostala i malé občerstvení.

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


KUCHAŘ/KA

Kamarád – LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na zástup po dobu nemoci a dovolených. Spěchá!
Tel.: 725 530 819


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Mezi Vroutkem a Podbořany vzniká cyklostezka

Staví ji Ekoinvest Sokolov, cca na 3. kilometru od Vroutku směr Podbořany jsme zastihli při bagrování pracovníka firmy Miroslava Duška.

Přehrát video
Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video