Louny: Hurá na prázdniny

Letošní školní rok měl díky koronaviru opravdu zvláštní průběh, kdy probíhala několik měsíců jen domácí výuka. A někde už se dokonce vydávalo vysvědčení začátkem minulého týdne, na ostatní žáky čekalo později. Předávání se konalo na různých, hlavně venkovních místech. Žáci 4. třídy Základní školy Přemyslovců si jej přezvali v atriu Městské knihovny v Lounech. Nejdříve byli ocenění „jedničkáři“. Nechyběla kytička či jiný dárek pro paní učitelky, mimo klasické vysvědčení převzali žáci i slovní hodnocení a hlavně poděkování pro rodiče za pomoc při výuce ve složité době nucené školní přestávky. A tak teď „hurá na prázdniny“ a za dva měsíce snad už bez různých omezení ve školních lavicích na shledanou.

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video