Louny: Dětské odpoledne si užili

Řada soutěží, her a sladkých odměn pro soutěžící děti. To bylo již třetí odpoledne pro děti (nejen romské), které uspořádala Jarmila Jeriová. S pomocí přátel se dětské odpoledne uskutečnilo v Lounech na hřišti Pod Tratí. Pozdravit a zazpívat dětem přišla i účastnice letošní SuperStar Hana Džurbanová. Poděkování patří také všem tetám, které napekly různé sladké dobroty. Akce se uskutečnila za podpory Města Louny, Penzionu Staré Louny a Mlékárny na Tyršové náměstí. Na snímku spokojená organizátorka Jarmila Jeriová (v červeném triku).

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video