Házená: Louny - Košutka

Dramatická výhra Lokomotivy. Infarktový závěr v režii chladnokrevného profesora Černého a jeho dvou přesných zásahů zažili hráči a fanoušci na nedělním utkání lounských házenkářů. Na jejich palubovce ani podruhé v nové sezoně neuspěl soupeř z Košutky. Po remízovém poločase 14:14 Louny nakonec zvítězili rozdílem jedné jediné branky 28:27. Kdo nemohl dorazit do haly, může již s klidem, že vše dobře dopadlo, mrknout na záznam živého streamu prvního kola severočeské ligy na Facebooku lounských házenkářů. Lokomotiva Louny - TJ Košutka Plzeň 28:27 (14:14 ) Branky Loun: Matras Jan (9x), Vraný Marcel (5x), Lacina Ondřej (4x), Majtan Miroslav (3x), Suk Miroslav, Černý Marek (oba 2x), Edelman Filip, Zabloudil Martin, Kuliš Ondřej (všichni po jedné brance).

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video