Úvod   /   Nástup

Nástup

Nabídky práce

AUTOMECHANIK, AUTOTRONIC, AUTOELEKTRIKÁŘ, DIAGNOSTIK

AUTO-Evžen Myslivec s.r.o. Louny a Slaný přijme zaměstnance na pozice AUTOMECHANIK, AUTOTRONIC, AUTOELEKTRIKÁŘ, DIAGNOSTIK. Nástup možný ihned, případně dohodou. Více info na uvedeném telefonu.
Kontakt: Tomáš Dolejš
Tel.: 736 622 151
E-mail: dolejs@saz-myslivec.cz

ŘIDIČ A DĚLNÍK SVOZU

Firma Marius Pedersen, a.s., přijme pro provozovnu Louny ŘIDIČE A DĚLNÍKY SVOZU. Požadavek u řidičů - oprávnění skupiny C, E, prof. průkaz, karta řidiče. V případě chybějící části oprávnění, proplatíme a zajistíme doplnění.
Kontakt: Ing. Josef Fryč
Tel.: 739 682 517

KLIENTSKÝ PRACOVNÍK POŠTY

Česká počta nabízí v Klášterci nad Ohří, Jirkově a Lounech volné místo na pozici KLIENTSKÝ PRACOVNÍK. Pro více info volejte nebo pište na uvedené kontakty.
Kontakt: Petr Velký
Tel.: 954 303 698
E-mail: Velky.Petr@cpost.cz

PRODAVAČ/KA, KUCHAŘ/KA BUFETU

Řeznictví a uzenářství v Chomutově (Ruská 16) přijme PRODAVAČE/KU A KUCHAŘE/KU do bufetu. Nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení.
Tel.: 777 552 553
E-mail: miroslava.vaneckova@masojiko.cz

BRIGÁDNÍK

Hledáme brigádníka na měření normovaných časů výrobních operací se zkušenostmi.
Tel.: 778 407 800

Poslední videa

Kryry: Sklizeň chmele

....

Přehrát video
Otevření Rákosníčkova hřiště v Žatci a Michal Nesvadba

V sobotu 11. srpna se v Žatci v Podměstí, pod Nákladní ulicí otevřelo nové Rákosníčkovo hřiště od společnosti Lidl. Součástí celodenního programu byl i miláček dětí Michal z Kouzelné školky ;-)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608177789.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím v Žatci byt 1+1, 2+1, 3+1. RK nevolat. Nabídněte na tel.: 776 836 500.

Vzpomínky

Boženka Kelichová

Oznamujeme smutnou zprávu, že nás dne 9. srpna 2018, ve věku dvaasedmdesáti let, navždy opustila naše milá spolupracovnice a dobrá kamarádka, paní Boženka KELICHOVÁ, která, mimo jiné, dlouhá léta prodávala na městské tržnici v Chomutově. Kdo jste ji znali, věnujte ji, prosím, tichou vzpomínku. Za všechny děkuje Ivan.

Jaroslava Coufalová

Osud je občas krutý, nevrátí co jednou vzal. Zůstanou jen vzpomínky a v srdci velký žal. - Dne 27. srpna vzpomeneme desátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná maminka a babička, paní Jaroslava COUFALOVÁ. S láskou vzpomínají manžel Jan, dcera Ivana s Pavlem a vnoučata Jaroslav a Simona.

Josef Zelenka

Dne 24. srpna vzpomeneme druhého výročí úmrtí tanečního mistra, pana Josefa ZELENKY. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Manželka a dcery s rodinou.