Úvod   /   Nástup

Nástup

Nabídky práce

ŘIDIČ SK. C

Velkoobchod s podlahovými krytinami, Riva a.s., hledá: Řidiče skupiny C s platným profesním průkazem, pro regionální rozvoz zboží pro velkosklad v Otvicích. Volat po-pá 11-15.00 hodin.
Tel.: 725 456 534

UČITEL

Vážený pane učiteli. Hledáme právě Vás, učitele odborných předmětů, jako jsou elektrotechnika, elektrotechnická měření a fyzika. Spolupráce s naší střední školou v Žatci je možná na plný či částečný úvazek. Těšíme se na Vás.
Tel.: +420 736 605 905

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Společnost zabývající se vedením účetnictví (Dukelská 3189, 438 01 Žatec) přijme HLAVNÍ ÚČETNÍ. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví včetně ročních závěrkových prací, min. 10 let účetní praxe. Nabízíme nadstandardní platové podmínky + služební automobil. Nabídky doplněné životopisem zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský, Ph.D.
E-mail: pavel@paveldvorsky.cz

PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid. Kadaň. Tel: 605885121.

SAMOSTATNÝ TECHNIK

Přijmeme pracovníka na hlavní pracovní poměr na pozici SAMOSTATNÝ TECHNIK, místo výkonu práce Žatec, nástup možný ihned, min. středoškolské vzdělání technického směru, práce na PC, ŘP sk. B, platové zařazení při nástupu 18-20 tisíc Kč. Zájemce zašle životopis s kontaktem na osbdlouny@iol.cz.
E-mail: osbdlouny@iol.cz

Poslední videa

Chomutovsko: Nehody na zledovatělé silnici mezi Otvicemi a Pesvicemi

CHOMUTOVSKO (soš) — Série nehod se stala na necelých tří stech metrech mezi obcemi Pesvice a Otvice.

Přehrát video
Pečení cukroví na faře v Podbořanech

Ve čtvrtek se děti spolu s p. Duchoňovou pustily do pečení vánočního cukroví :-)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci v Podměstí. Tel: 607 133 847.

Vzpomínky

MUDr. Jaroslava Janská

„Velká ve své lásce a dobrotě.“ - Dne 18. 11. to bude 9 let, co mne opustila moje milovaná žena MUDr. Jaroslava JANSKÁ. Stále vzpomínáme.

Petr Roušar

Nikdy neběží čas tak rychle, aby se dalo zapomenout. Dne 19. listopadu 2018 uplyne již 10 let, co od nás náhle a navždy odešel pan Petr ROUŠAR. Stále vzpomínají Silvie a děti Petr a Eliška.

Ladislav Kraus

Roky tiše plynou jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. Dne 14. 11. 2018 uplyne 7. výročí úmrtí pana Ladislava KRAUSE. Nezapomínáme. Manželka Malen, dcera Milen s rodinou, syn Ladislav s Hanou, sestry Bobina a Marta s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme.