Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jiří Holeček

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel. Dne 15. 9. 2020 uplynou 2 smutné roky, kdy nás opustil milovaný manžel, taťka a děda, pan Jiří HOLEČEK. S láskou vzpomíná manželka Jarka, dcery Martina a Jitka s rodinami a babi Eliška.

Karel Váša

Dne 13. září vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček, pan Karel VÁŠA ze Všehrd. Kdo jste ho znali, věnujte mu společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje rodina.

Dagmar Trebulová

Dne 12. září by oslavila v kruhu rodinném své významné jubileum naše drahá maminka, babička a prababička, paní Dagmar TREBULOVÁ z Chomutova. S úctou a láskou bude vzpomínat zarmoucená rodina.

Eduard Vetýšek

Dne 11. září uplyne smutných pětadvacet let od chvíle, kdy nás navždy opustil milovaný a laskavý manžel, tatínek a dědeček, pan Eduard VETÝŠEK. Dne 1. října vzpomeneme jeho nedožitých sedmasedmdesátých narozenin. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Helena, synové Aleš a Eduard s rodinami a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Jiřina Krejčíková

Dne 11. září to bude již čtyřiadvacet let, co nás navždy opustila naše stále milovaná maminka, babička a tchýně, paní Jiřina KREJČÍKOVÁ z Chomutova. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou dcera Jiřina s manželem Jirkou, vnuk Jiřík s Eliškou a Stelinkou a ostatní příbuzní a známí.

František Hajduk

Jen svíci hořící a hezkou kytici Ti na hrob můžeme dát, chvíli postát a vzpomínat. Dne 6. 9. uplynulo dlouhých 20 let, co odešel p. František Hajduk ze Žatce. Vzpomínají dcery Jana a Ivana, zeť Pavel, vnoučata s rodinami, pravnoučata a prapravnučky.

Marie Šimková

Dne 3. 9. 2020 uběhnou 4 smutné roky, co nás navždy opustila naše milovaná maminka Marie ŠIMKOVÁ z Podbořan. S láskou v srdci stále vzpomínají manžel Vladimír, dcera Jana s manželem Jiřím a vnuci Vladimír a Jaroslav.

Josef Roubal

Dne 5. září vzpomeneme 12 let, kdy nás navždy opustil náš drahý a starostlivý manžel, tatínek a dědeček, pan Josef ROUBAL ze Žatce. Kdo jste ho znali, věnujte mu s námi tichou vzpomínku. Stále vzpomíná manželka, děti s rodinami, vnoučata a pravnoučata Lukášek a Klárka.

Karel Kapic

Čas prý rány hojí, vzpomínky na Tebe však stále stejně bolí. Scházíš nám, ale v srdcích navěky zůstáváš. Před dvěma lety za noci tmavé odešel spát svůj věčný sen pan Karel Kapic ze Žatce. S láskou vzpomínají manželka, děti, vnoučata a pravnoučata.

Marie Gehlertová

Dne 3. září vzpomeneme sedmého smutného výročí, kdy nás navždy opustila paní Marie GEHLERTOVÁ z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají manžel, dcera a vnuci.

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video