Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jiří Holeček

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel. Dne 15. 9. 2020 uplynou 2 smutné roky, kdy nás opustil milovaný manžel, taťka a děda, pan Jiří HOLEČEK. S láskou vzpomíná manželka Jarka, dcery Martina a Jitka s rodinami a babi Eliška.

Karel Váša

Dne 13. září vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček, pan Karel VÁŠA ze Všehrd. Kdo jste ho znali, věnujte mu společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje rodina.

Dagmar Trebulová

Dne 12. září by oslavila v kruhu rodinném své významné jubileum naše drahá maminka, babička a prababička, paní Dagmar TREBULOVÁ z Chomutova. S úctou a láskou bude vzpomínat zarmoucená rodina.

Eduard Vetýšek

Dne 11. září uplyne smutných pětadvacet let od chvíle, kdy nás navždy opustil milovaný a laskavý manžel, tatínek a dědeček, pan Eduard VETÝŠEK. Dne 1. října vzpomeneme jeho nedožitých sedmasedmdesátých narozenin. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Helena, synové Aleš a Eduard s rodinami a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Jiřina Krejčíková

Dne 11. září to bude již čtyřiadvacet let, co nás navždy opustila naše stále milovaná maminka, babička a tchýně, paní Jiřina KREJČÍKOVÁ z Chomutova. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou dcera Jiřina s manželem Jirkou, vnuk Jiřík s Eliškou a Stelinkou a ostatní příbuzní a známí.

František Hajduk

Jen svíci hořící a hezkou kytici Ti na hrob můžeme dát, chvíli postát a vzpomínat. Dne 6. 9. uplynulo dlouhých 20 let, co odešel p. František Hajduk ze Žatce. Vzpomínají dcery Jana a Ivana, zeť Pavel, vnoučata s rodinami, pravnoučata a prapravnučky.

Marie Šimková

Dne 3. 9. 2020 uběhnou 4 smutné roky, co nás navždy opustila naše milovaná maminka Marie ŠIMKOVÁ z Podbořan. S láskou v srdci stále vzpomínají manžel Vladimír, dcera Jana s manželem Jiřím a vnuci Vladimír a Jaroslav.

Josef Roubal

Dne 5. září vzpomeneme 12 let, kdy nás navždy opustil náš drahý a starostlivý manžel, tatínek a dědeček, pan Josef ROUBAL ze Žatce. Kdo jste ho znali, věnujte mu s námi tichou vzpomínku. Stále vzpomíná manželka, děti s rodinami, vnoučata a pravnoučata Lukášek a Klárka.

Karel Kapic

Čas prý rány hojí, vzpomínky na Tebe však stále stejně bolí. Scházíš nám, ale v srdcích navěky zůstáváš. Před dvěma lety za noci tmavé odešel spát svůj věčný sen pan Karel Kapic ze Žatce. S láskou vzpomínají manželka, děti, vnoučata a pravnoučata.

Marie Gehlertová

Dne 3. září vzpomeneme sedmého smutného výročí, kdy nás navždy opustila paní Marie GEHLERTOVÁ z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají manžel, dcera a vnuci.

Nabídky práce

VEDOUCÍ PROVOZU, KUCHAŘ, POKLADNÍ

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí volné pracovní pozice - VEDOUCÍ PROVOZU (PULS Chomutov), KUCHAŘ (Nexen - průmyslová zóna Triangle), POKLADNÍ (KOITO Žatec). Všechny pozice jsou vhodné pro lidi s částečným zdravotním omezením (ZTP). Bližší info a finanční podmínky při osobním jednání.
Tel.: 724 194 195


REDAKTOR/KA

Vydavatelství Ohře Media hledá REDAKTORA/KU pro Žatecké noviny. CO BUDETE DĚLAT: psát o zajímavém dění v Žatci a okolí. CO OD VÁS OČEKÁVÁME: samostatnost, aktivitu, spolehlivost, zájem o dění v regionu, práci s PC, řidičák výhodou. CO NABÍZÍME: spolupráci v rozsahu zhruba půl úvazku, práci z domova. Životopisy a tři ukázky redaktorské práce (článek, blog, apod.) posílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte.
Tel.: 604 288 678
E-mail: jan.rodling@ohremedia.cz


SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY

Firma SSE Explo Česká republika s.r.o. Tuchořice přijme do týmu posilu na pozici SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY. Výkon práce v Žatci. Požadavky: orientace v oblasti ISO 9001, 14001, 45001 je velkou výhodou, výborná znalost MS Office, znalost AJ na komunikativní úrovni, výborné komunikační schopnosti a loajalita, samostatnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost, ŘP - skupina B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost. Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, občasná práce z domova, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce, příspěvek na stravné, mobil, notebook, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, na očkování proti klíšťové encefalitidě, roční odměny. Základní mzda 25000 - 40000 CZK. Smluvní vztah: HPP. Vhodné pro absolventy SŠ, VŠ - praxe výhodou. Nástup leden 2022.
Kontakt: Jaroslava Urbánková
Tel.: 731 095 668
E-mail: jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz


STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video