Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jiří Holeček

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel. Dne 15. 9. 2020 uplynou 2 smutné roky, kdy nás opustil milovaný manžel, taťka a děda, pan Jiří HOLEČEK. S láskou vzpomíná manželka Jarka, dcery Martina a Jitka s rodinami a babi Eliška.

Karel Váša

Dne 13. září vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček, pan Karel VÁŠA ze Všehrd. Kdo jste ho znali, věnujte mu společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje rodina.

Dagmar Trebulová

Dne 12. září by oslavila v kruhu rodinném své významné jubileum naše drahá maminka, babička a prababička, paní Dagmar TREBULOVÁ z Chomutova. S úctou a láskou bude vzpomínat zarmoucená rodina.

Eduard Vetýšek

Dne 11. září uplyne smutných pětadvacet let od chvíle, kdy nás navždy opustil milovaný a laskavý manžel, tatínek a dědeček, pan Eduard VETÝŠEK. Dne 1. října vzpomeneme jeho nedožitých sedmasedmdesátých narozenin. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Helena, synové Aleš a Eduard s rodinami a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Jiřina Krejčíková

Dne 11. září to bude již čtyřiadvacet let, co nás navždy opustila naše stále milovaná maminka, babička a tchýně, paní Jiřina KREJČÍKOVÁ z Chomutova. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou dcera Jiřina s manželem Jirkou, vnuk Jiřík s Eliškou a Stelinkou a ostatní příbuzní a známí.

František Hajduk

Jen svíci hořící a hezkou kytici Ti na hrob můžeme dát, chvíli postát a vzpomínat. Dne 6. 9. uplynulo dlouhých 20 let, co odešel p. František Hajduk ze Žatce. Vzpomínají dcery Jana a Ivana, zeť Pavel, vnoučata s rodinami, pravnoučata a prapravnučky.

Marie Šimková

Dne 3. 9. 2020 uběhnou 4 smutné roky, co nás navždy opustila naše milovaná maminka Marie ŠIMKOVÁ z Podbořan. S láskou v srdci stále vzpomínají manžel Vladimír, dcera Jana s manželem Jiřím a vnuci Vladimír a Jaroslav.

Josef Roubal

Dne 5. září vzpomeneme 12 let, kdy nás navždy opustil náš drahý a starostlivý manžel, tatínek a dědeček, pan Josef ROUBAL ze Žatce. Kdo jste ho znali, věnujte mu s námi tichou vzpomínku. Stále vzpomíná manželka, děti s rodinami, vnoučata a pravnoučata Lukášek a Klárka.

Karel Kapic

Čas prý rány hojí, vzpomínky na Tebe však stále stejně bolí. Scházíš nám, ale v srdcích navěky zůstáváš. Před dvěma lety za noci tmavé odešel spát svůj věčný sen pan Karel Kapic ze Žatce. S láskou vzpomínají manželka, děti, vnoučata a pravnoučata.

Marie Gehlertová

Dne 3. září vzpomeneme sedmého smutného výročí, kdy nás navždy opustila paní Marie GEHLERTOVÁ z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají manžel, dcera a vnuci.

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Filip Richie na charitativním koncertě v Podbořanech pro školu v Koločavě

Sen. Budu slavnej a nechutně bohatej, po svým paláci budu chodit nahatej, V rádiu hranej a žádanej, maximálně na jednu noc zadanej...

Přehrát video
27. 5. 2022: Charitativní koncert a Jana Michalcová - O ženách

Druhou část koncertu krásně a osobitě genderově vyvážila Jana Michalcová z Lubence, s netradičním doprovodem na kontrabas Martina Říhovského. Den ještě nepřišel, není tu ráno!...

Přehrát video