Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Milan Peterka

Dne 27. února by se dožil padesátých narozenin náš milovaný bratr, švagr, strýc a veselý kamarád, pan Milan PETERKA. Chybíš nám všem! S láskou vzpomínají sestra Lenka s manželem a neteří Dominikou, sestra Karolína s manželem a neteří Lilly, Karel a kamarádi.

Jaroslav Černý

Těžko se s Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí v srdci Tě navždy budeme mít. - Dne 23. února uplynou tři smutné roky, kdy nás navždy opustil pan Jaroslav ČERNÝ z Chomutova. S láskou a úctou vzpomínají manželka Hana, syn Jaroslav s rodinou a dcera Andrea s rodinou.

Jozef Rindoš

Odešel jsi bez rozloučení, vzpomínka na Tebe bolí. Osud však nevrátí, co jednou vzal, vrací jen vzpomínky, bolest a žal. - Dne 21. února jsme vzpomněli třetího výročí, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, otec a dědeček, pan Jozef RINDOŠ z Chomutova. Nikdy nezapomeneme! Všem, kteří vzpomenou děkujeme. Manželka Zdeňka s rodinou.

Ferdinand Vojáček

Dne 20. února tomu bylo třináct let, co nás navždy opustil pan Ferdinand VOJÁČEK z Března u Chomutova, který by se zároveň zítra, 1. března, dožil sedmdesátých narozenin. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkuje dcera Petra s rodinou.

Karel Beneš

Dne 1. března vzpomeneme nedožitých sedmdesátých narozenin pana Ing. Karla BENEŠE z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Rodina.

Anna ŤAŽKÁ

Dne 3. března vzpomeneme nedožitých devadesátých narozenin naší milé maminky a babičky, paní Anny ŤAŽKÉ z Jirkova. S úctou a láskou vzpomínají syn Josef s manželkou, vnuk Jan s rodinou a vnučka Míša s rodinou. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Marie Jarošová

Odešlas tiše, jako když hvězda padá, zůstala bolest, která neuvadá. Utichly kroky, umlkl hlas, ale Tvůj obraz, maminko, zůstane v nás. - Dne 1. března vzpomeneme druhého smutného výročí, co nás opustila maminka, babička, prababička, paní Marie JAROŠOVÁ. S láskou vzpomínají dcera Stáňa s manželem, Maruška, syn Jan, vnoučata a pravnoučata.

Liběna Hromádková

Dnes, 28. února, vzpomeneme jedenáctého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná manželka, maminka a babička, paní Liběna HROMÁDKOVÁ z Chomutova. Navždy zůstaneš v našich srdcích! S láskou a úctou stále vzpomínají manžel Ladislav, dcery Jitka a Ivana a vnuci Lukáš, Ladislav a Ondřej.

Jiřina Havlínová

Dnes, 28. února, uplynulo patnáct let od chvíle, kdy nás navždy opustila paní Jiřina HAVLÍNOVÁ z Chomutova. S láskou a úctou vzpomínají rodiny Havlínova, Karbanova a Štádlerova.

Marie Kšánová

Dne 27. února, před třinácti lety, dohořela svíce naší milované maminky, paní Marie KŠÁNOVÉ. S láskou vzpomínají dcery Jarmila, Zdeňka, Květa, Marie, syn Miroslav s rodinami.

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

Anglický klubík v Nepomyšli - pohádka o Zelené Karkulce

Děti navštěvující anglický klubík při MC Jablíčko v Nepomyšli pod vedením Lenky Novákové sehrály v úterý 18. června odpoledne pro rodiče a přátele pohádku v angličtině - o Zelené Karkulce ;-)

Přehrát video
Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

CHATA PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.

PRONÁJEM

Pronajmu starší byt 2+KK v Žatci v 1. patře v klidné lokalitě v centru města, od září 2019. Ne zvířata, ne děti. V nájmu 3900,- Kč je FO, el. sp. prost., odpady, záloha studená voda. Energie vlastní, plyn. topení. Kauce 10.000 Kč. Tel.: 736 271 892.