Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Alexander Jankov

Nikdy už se nedozvíš, jak moc nám chybíš. - V úterý, 19. prosince, tomu bude deset let, co nás navždy, bez slůvka rozloučení, opustil pan Alexander JANKOV z Chomutova. Stále vzpomíná družka Maruš a ostatní příbuzní.

Ladislav Pinc

Srdce stále bolí, slzy v očích mám. Když na Tebe ve dne v noci myslím, můžeš klidným spánkem spát, já na Tebe budu vždy s úctou vzpomínat. - Dne 18. prosince tomu bylo sedm smutných let, co nás navždy opustil pan Ladislav PINC z Chomutova. Nikdy nezapomene manželka Hanka.

Jiří Havelík

Nikdy už se nedozvíš, jak moc nám chybíš. - Ve čtvrtek 14. prosince tomu bylo patnáct let, co nás navždy opustil pan Jiří HAVELÍK ze Spořic. Stále vzpomíná sestra Marie s rodinou.

Marie Janáková

Těžké je maminko bez Tebe žít, jako Ty neumí nikdo poradit. Chtěla bych Tě tady mít, za ruku Tě vzít a tolik Ti toho říct. Pro Tebe maminko zažehnem plamínek, aby jsi věděla, že naše srdíčka jsou stále plná vzpomínek. - Dne 22. prosince uplyne čtrnáct let, kdy nás navždy a bez slůvka rozloučení opustila naše milovaná maminka, babička a prababička, paní Marie JANÁKOVÁ z Chomutova. S úctou a láskou stále vzpomíná dcera Blanka s rodinou.

Miroslava Radová

Životní pouť Tvá je ukončena, však vzpomínky nám nikdo nevezme. To pouze schránka tělesná je opuštěna, ale duch Tvůj s námi navždy zůstane. - Dne 27. prosince vzpomeneme desátého výročí, co nás navždy opustila milovaná manželka, maminka, babička, paní Miroslava RADOVÁ z Chomutova. S úctou vzpomínají manžel František, děti Zbyněk a Monika s rodinami.

Magdaléna Kuližová

Dne 27. prosince uplyne osm smutných let, kdy nás navždy opustila milovaná maminka, babička, prababička, paní Magdaléna KULIŽOVÁ z Chomutova. S láskou vzpomíná dcera s rodinou.

Irena Friedbergová

Dne 25. prosince uplyne šestnáct let od chvíle, kdy nás tak náhle a navždy opustila paní Irena FRIEDBERGOVÁ z Chomutova. Všem, co jste ji znali, děkujeme za tichou vzpomínku. Manžel Josef, dcery Dana a Irena s rodinami.

Věra Kávová

Dne 22. prosince uplynulo jedenáct smutných let, co nás navždy opustila zlatá a milovaná maminka, babička a prababička, paní Věra KÁVOVÁ z Údlic. Stále vzpomínají syn Pavel, dcera Věra, vnuk Jiří a sestra Evženie s rodinami.

Josef Poupa

Dne 29. prosince vzpomeneme pětadvacátého výročí, kdy nás navždy opustil pan Josef POUPA. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkuje rodina.

Anna Kučerová

Dne 13. prosince 2017 tomu bylo deset let, co nás navždy opustila milovaná manželka, maminka, babička a teta, paní Anna KUČEROVÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. S láskou a úctou stále vzpomínají manžel Jaroslav, dcera Olinka a vnuk Tomášek.

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA MŠ VELTĚŽE

Obec Veltěže vyhlašuje konkursní řízení na pozici ŘEDITELE/KY Mateřské školy Veltěže. Přihlášky zasílejte doporučeně nejpozději do 15. dubna 2019 na adresu: Obec Veltěže, Perucká 73, 440 01 Veltěže. Obálku označte ,,Konkursní řízení - MŠ neotvírat". Bližší info najdete na www.velteze.cz

SOCIÁLNÍ PRACOVNICE

Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu SOCIÁLNÍ PRACOVNICI/PRACOVNÍKA na dobu neurčitou s možností nástupu od 1. dubna 2019. Požadujeme Vzdělání (DiS, BC., Mgr., popř. jiné) dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách a zájem o naší cílovou skupinu - senioři. Životopisy zasílejte do 29.3. na uvedený e-mail. Do zprávy napište název zaměstnání, o které se ucházíte.
E-mail: antoni@dpszatec.cz

ZDRAVOTNÍ SESTRA

Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu ZDRAVOTNÍ SESTRU na poloviční úvazek na dobu určitou.
Kontakt: Irena Lukšová
Tel.: 412 314 083
E-mail: luksova@dpszatec.cz

MALÍŘ, NATĚRAČ, VÝŠKOVÝ PRACOVNÍK

Firma Výškové práce se sídlem v Chomutově přijme za výhodných platových podmínek MALÍŘE, NATĚRAČE, VÝŠKOVÉ PRACOVNÍKY.
Tel.: 602 453 600

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

Poslední videa

Lounská Mateřinka 2019

...

Přehrát video
Lounská Mateřinka 2019

...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronájem zařízeného bytu 1+1, Žatec - JIH. Kauce. Tel: 603 529 362.

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v Žatci, Hájkova ulice, rok po rekonstrukci. Jen pracujícím a slušným lidem, kauce 2 nájmy, bez zvířat. Cena 8 500 Kč vč. služeb a energií. Tel.: 774 236 773.