Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jarmila Drábková

Čas velmi rychle plyne, ale vzpomínka na Tebe, maminko, z našich srdcí neuhyne. - Dne 24. srpna tomu bylo třináct let, kdy nás navždy opustila naše drahá maminka, paní Jarmila DRÁBKOVÁ ze Zelené. S láskou a úctou vzpomíná rodina.

Cyril Honomichl

Dne 14. 8. uplynulo 11 let od úmrtí pana Cyrila HONOMICHLA. Stále vzpomínají synové Miloš a Pavel, snacha Zdeňka a vnučka Zdenička. Chybíš nám!

Jiří Urban

Jak smutno je tu bez Tebe, jak dlouhý je nám čas, jak rádi bychom Tě spatřili a slyšeli Tvůj hlas. Dne 24. 8. 2020 uplyne 1 rok, co nás navždy opustil můj milovaný manžel, otec, dědeček, pradědeček, bratr a strýc pan Jiří Urban ze Žatce. S bolestí v srdci stále vzpomínají manželka Stanislava, děti Lucie, Lenka, Naďa, Jiří a Václav s rodinami, vnoučata a pravnouček Adámek.

Jaroslav Soukup

Dopracovaly pilné ruce, utichlo předobré srdce. Očima se už nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. Utichlo srdce, zůstal jen žal, ten, kdo Tě miloval, vzpomíná dál. Dne 16. srpna uplynulo 28 let, kdy zemřel můj milovaný manžel pan Jaroslav Soukup ze Žíželic. Stále vzpomínají manželka, dcera Jaroslava a syn Jiří s rodinami, vnoučata a pravnoučata.

Vladimír Hryzbil

Dne 19. 8. 2020 tomu budou 2 roky, co nás opustil pan Vladimír HRYZBIL ze Žatce. S láskou vzpomínají manželka, dcera Jitka a syn David s rodinami, vnoučata, pravnoučata, bratr Miroslav s rodinou a ostatní příbuzní. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkuje manželka Danuše.

Miroslav Bartozela

Dne 18. 8. tomu byly dva roky, kdy nás opustil pan Miroslav BARTOZELA ze Žatce. Vzpomíná družka Ilona, maminka, bratr Jirka a kamarádi.

Josef Zásměta

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nikdy nezemřel. Dne 19. 8. 2020 uplyne 10 let, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Josef ZÁSMĚTA z Lubence. S láskou stále vzpomínají manželka Alena, dcera Alena s přítelem, synové Michal a Martin s manželkami a vnoučata Ráďa, Michalka, Martinka a Šárinka.

Zdeňka Tlustá

Dne 23. srpna tomu bude devět smutných let, co nás navždy opustila milovaná maminka, paní Zdeňka TLUSTÁ z Chomutova, dříve z Otvic. S láskou a úctou stále vzpomínají syn a dcera s rodinami a ostatní příbuzní.

Josef Zelenka

Dne 24. srpna vzpomeneme čtvrtého výročí úmrtí tanečního mistra, pana Josefa ZELENKY. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Manželka a dcery s rodinou.

Miroslav Pácal

Zítra, 20. srpna, uplyne první smutný rok, co nás navždy opustil pan Miroslav PÁCAL z Chomutova. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují manželka, syn a dcera s rodinami a sourozenci s rodinami.

Nabídky práce

STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.


UKLÍZEČKA

Úklidová firma přijme pracovnici na DPP nebo HPP na pozici uklízečka. Možno i s ID.
Tel.: 775 142 443


PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid domácnosti v Čeradicích. Ostatní dle domluvy.
Tel.: 603 888 898


MECHANIK - ELEKTRONIK

Náborový příspěvek 30 tisíc! ZF Electronics Klášterec přijme MECHANIKA/ČKU - ELEKTRONIKA/ČKU. Atraktivní platové ohodnocení.
Tel.: 704 849 720
E-mail: nikola.strnadova@zf.com

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video