Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jiří Chytil

Dne 14. března uplyne 1 smutný rok, co nás navždy opustil pan Jiří CHYTIL ze Žatce. Stále na něho vzpomínají manželka Gábina, Terezka, Standík, rodiče a kamarádi z „Neckyády a Zpívánek“.

František Čadek

Dne 7. března 2010 uplynul 1 rok, co nás navždy opustil pan František ČADEK z Kněžic. Stále vzpomínají družka Jarka, syn Petr s rodinou, vnoučata Míra, Péťa a Tobiášek, sestry a bratr s rodinami.

Marie Sobová

Oznamujeme všem přátelům a známým, že nás dne 26. února navždy a náhle opustila milovaná maminka a babička, paní Marie SOBOVÁ z Chomutova. Kdo jste jí znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkuje zarmoucená rodina.

Michal Senič

Odešel jsi bez rozloučení, vzpomínka na Tebe bolí. Osud však nevrátí, co jednou vzal, vrací jen vzpomínky, bolest a žal. - Dne 20. března vzpomeneme sedmadvacátého výročí, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek a dědeček, pan Michal SENIČ z Chomutova. Nikdy nezapomeneme! Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme. Dcera Anna, vnoučata Anna a Milan.

Drahoslava a František Točínovi

Dne 16. března to bude rok, kdy nás navždy opustila Drahoslava TOČÍNOVÁ a 5. března jsme si připomněli šestnáct let od odchodu jejího manžela Františka TOČÍNA. Kdo jste je znali a měli je rádi, věnujte jim, prosím, malou vzpomínku. Petr, Hanka, Lucie, Jana a Jakub.

František Zrůna

Utichly kroky, umlkl hlas, jen tiché vzpomínky zůstanou v nás. - Dne 13. března tomu bylo sedmnáct let, co nás navždy opustil pan František ZRŮNA z Jirkova. Stále vzpomínají manželka, syn Josef a dcera Jitka s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme!

Josef Jančar

Kdo byl milován, nikdy nezemřel. - Dne 12. března uplynulo již šestnáct smutných let, kdy nás navždy opustil pan Josef JANČAR z Chomutova. Za tichou vzpomínku děkuje milující manželka Jana s rodinou.

František a Juliana Zmrzlých

Dne 11. března uplynulo čtyřiadvacet smutných let, kdy nás navždy opustil drahý tatínek, dědeček a pradědeček, pan František ZMRZLÝ z Chomutova. Zároveň dne 31. května vzpomeneme dvaadvacátého výročí, kdy nás opustila milovaná maminka, babička a prababička, paní Juliana ZMRZLÁ. S láskou a úctou na ně vzpomínají vnučky s rodinami.

Václav Šimek

Dne 12. března jsme vzpomněli již osmého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Václav ŠIMEK z Chomutova. S úctou a láskou stále vzpomínají manželka Věra, děti s rodinami a ostatní příbuzní.

Pavel Soukup

Kdo Tě měl rád, nikdy nezapomene! - Dne 12. března jsme vzpomněli pátého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Pavel SOUKUP z Chomutova. Stále vzpomínají manželka, syn, dcery, vnoučata a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

TECHNIK

Společnost H-REKULTIVACE a.s. (Černovice 226) hledá zaměstnance na pozici TECHNIK. Požadujeme středoškolské vzdělání - lesnického nebo zahradnického směru výhodou, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, ŘP sk. B. Nástup možný ihned. Nabízíme: nástupní plat 30000,- Kč + měsíční a roční bonus. K dispozici osobní SUV automobil, mobil, IT technika. Trvalý pracovní poměr. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: lj@h-rekultivace.cz

STRÁŽNÍK

Rádi byste se stali součástí Městské policie Podbořany? Máte šanci! Město Podbořany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa STRÁŽNÍK Městské policie Podbořany na dobu neurčitou. Bližší informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 777 214 193
E-mail: gutzer@podborany.net

HLÍDÁNÍ - BRIGÁDA/VÝPOMOC

V Žatci hledáme osobu(y), která by navštěvovala pratetu s pohybovým omezením (denně 30 min, Písecká ul.) a zkontrolovala, že teta v den jedla a pila (jídlo zaváží pečovatelky). Finance dohodou. Krátkodobě, cca 2 měsíce. Mohou se střídat 2 osoby. Tel./SMS: 602 660 664 nebo 602 743 664.
Tel.: 602 660 664

ŘIDIČ

Firma Marius Pedersen, a.s., přijme pro provozovnu Louny ŘIDIČE. Požadujeme oprávnění skupiny C,E, prof. průkaz, karta řidiče. Více informací na uvedeném telefonu.
Kontakt: Ing. Josef Fryč
Tel.: 739 682 517

Poslední videa

Cvrnkaní kuliček na Dni her v muzejní zahradě v Žatci

Ve čtvrtek 15. srpna zahrada regionálního muzea K. A. Polánka přilákala - i v nepříliš příznivém počasí - desítky malých a velkých návštěvníků. Do hry (svého dětství) se s radostí pustili i dospělí:)

Přehrát video
Smolnice: Hry mikroregionu Perucko

Děti ráje ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+2 v N. Ervěnicích. Čistý vchod, nájem 7,7 tis. + 1 kauce nutná. Tel. 606 294 302.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím zahrádku v Chomutově. Tel. 728 512 011.