Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Alena Mederová

Dne 16. 12. 2017 tomu bude 10 let, co nás navždy opustila paní Alena MEDEROVÁ. S láskou vzpomínají manžel, dcery s rodinami, bratr s rodinou a její milovaná vnoučata Dominik, Kateřina a Filip.

Václav Zeman

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 17. prosince uplyne jeden rok od úmrtí Václava ZEMANA ze Žatce. Vzpomínáme – manželka Věra, rodina Břečkova a ostatní příbuzní.

Zdeněk Pospíšil

Roky tiše plynou jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. Dne 13. 12. 2017 uplyne již 11 let, kdy jsme se navždy rozloučili s manželem, tatínkem a dědečkem, panem Zdeňkem POSPÍŠILEM. S láskou stále na něho vzpomíná manželka Libuše, děti Vláďa, Borek a Libuše s rodinami. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Jana Černá

Dne 8. 12. 2017 uplynuly tři roky od úmrtí mé dcery Jany ČERNÉ, rozené Konopáskové. Stále vzpomíná táta Miroslav, zeť Zdeněk, děti Jana a Honzík, bratři Miroslav a Pavel a rodina Šťastných. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Josef Šťastný

Mnohé už dávno zastřela mračna zapomnění, ale některé vzpomínky přeci jen nevyblednou a bolest v srdci zůstává. Letos už po sedmé otočíme kalendář na ten smutný den 17. prosinec, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Josef ŠŤASTNÝ z Otvic. Stále vzpomínají manželka Alena, děti Vendulka, Petr, Radka s rodinami a sourozenci s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Slávek Vondra

Odešel tiše, jako když hvězda padá, zůstala jen vzpomínka, která neuvadá. Utichly kroky, umlkl hlas, ale Tvůj obraz zůstává v nás. - Dne 16. prosince tomu budou čtyři smutné roky, kdy nás navždy opustil pan Slávek VONDRA z Jirkova. S láskou a úctou vzpomínají manželka a syn s rodinou. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Petr Šnobl

Dne 16. prosince vzpomeneme šestadvacátého výročí úmrtí pana Petra ŠNOBLA. Kdo jste ho znali, vzpomeňte společně s námi. Rodina Šnoblova.

Stanislav Němec

Přestalo se slunce smát, nebe pokrylo se mraky, vždyť život jsi měl tolik rád a my Tě milovali taky. Odešel jsi tiše, Tvé srdce přestalo bít, proč nechal jsi nás tady, my víme, že nechtěl jsi odejít. - Dne 15. prosince tomu budou dva roky, co nás navždy opustil pan Stanislav NĚMEC. S láskou vzpomínají maminka, bratr Petr, družka Jitka, dcery Terezka a Verunka.

Jan Rosíval

Je tomu už dlouhých smutných sedmnáct let, kdy dne 25. prosince 2000 od nás navždy odešel pan Jan ROSÍVAL z Chomutova. S láskou vzpomínají manželka Helena, synové Libor a Zdeněk s rodinami a bratr Zdeněk.

Petr GLÜCK

Dne 14. prosince si připomeneme nedožité jednačtyřicáté narozeniny našeho milovaného syna a vnuka Petra GLÜCKA z Klášterce nad Ohří. Dne 16. prosince uplyne již devatenáct let od chvíle, kdy nás ve věku dvaadvaceti let navždy opustil. Za tichou vzpomínku děkují rodiče a babička.

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA V MŠ

ZŠ a MŠ Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/UČITELKA mateřské školy. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte spolu s kontaktem do 30. dubna na adresu Školní 323, 270 33 Jesenice.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz

ŘIDIČ NA ROZVOZ PEČIVA

Přijmeme řidiče na HPP. Rozvoz pečiva v Žatci. ŘP skupiny B, možno i brigádou.
Tel.: 604 409 637

ŘIDIČ/KA NA ROZVOZ JÍDEL

Přijmeme řidiče/ku na rozvoz jídel. Pracovní doba cca od 6:15 až 12:30, vhodné i pro důchodce nebo ženy na MD.
Tel.: 603 591 676

KUCHAŘKA

Přijmeme kuchaře/ku do výrobny chlazených jídel. Velice dobré platové ohodnocení.
Tel.: 603 591 676

ZAMĚSTNANCI AUTOSERVISU

www.auto-na-miru.cz přijme pro svou novou divizi AUTOSERVIS zaměstnance na pozice VEDOUCÍ AUTOSERVISU (20-35 tisíc Kč), 3x AUTOMECHANIK (25-35 tisíc/měsíc). Dále ŘIDIČ/NÁKUPČÍ (ŘP sk. B, 20-40 tisíc Kč/měsíc), ŘIDIČ (12-25 tisíc Kč), PRODEJCE VOZŮ (20-50 tisíc Kč), ZAMĚSTNANEC NA ČIŠTĚNÍ VOZŮ (12-20 tisíc Kč). Lze na hlavní pracovní poměr nebo brigádně. Vhodné i pro důchodce, studenty. Nástup dle dohody. Životopisy zasílejte na prace@autonamiru.cz. Více info na telefonu 777 300 062.
Tel.: 777 300 062
E-mail: prace@autonamiru.cz

Poslední videa

Vítání občánků v Blšanech

V sobotu 13. dubna přivítali čtyři nové občánky, zarecitovaly a zazpívaly jim děti z mateřské školy.

Přehrát video
Louny: Recitační přehlídka Puškinův památník

(2. video)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pracující žena hledá pronájem bytu 1+KK, 1+1, 2+1, v Žatci, popř. okolí - Staňkovice apod. Platba nájmu předem samozřejmostí. Prosím nabídněte formou sms na tel. 731 586 889, zavolám zpět (3 směnný provoz).

PRONÁJEM

Pronajmu dílnu v autoservisu + kancelář a pozemek. Chomutov. - Tel. 601 318 008.