Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Miroslav Hák

Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 21. srpna vzpomeneme devatenáctého smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek, dědeček a kamarád, pan Miroslav HÁK z Chomutova. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje rodina.

Jan Šlichta

Přišlo to tak náhle, nečekaně a naděje na život už není, zůstalo prázdné místo v domě a pár nedokončených vět. - Dne 22. srpna tomu budou již dva roky, co nás navždy opustil manžel, tatínek, dědeček, pan Jan ŠLICHTA z Lažan. S láskou vzpomíná manželka Jiřina, děti Jenda, Jitka a Pepa s rodinami.

Milan Hubcej

Chtěli bychom Tě tady mít, za ruku Tě vzít a tolik Ti toho říct. Po celý život byl jsi nám oporou, vzpomínky a láska k Tobě nám navždy zůstanou. - Dne 20. srpna tomu bude třináct let, co nás navždy opustil drahý a milovaný manžel, táta, tchán, děda a strýc, pan Milan HUBCEJ z Chomutova. S bolestí v srdci stále vzpomínají manželka, dcera Naďa a syn Luboš s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Marie Drdová

Jediné srdce na světě jsme měli, jež dovedlo nás milovat. Kdybychom láskou budit jej chtěli, neozve se nám vícekrát. - Dne 22. srpna tomu bude deset let, co nás navždy opustila naše maminka, paní Marie DRDOVÁ z Orasína. S láskou vzpomínají dcery Anina a Alena s rodinami, vnoučata, pravnoučata a sestra Štefka. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Vojtěch Viererbl

Roky tiše plynou jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. - Dne 18. srpna by oslavil devětašedesáté narozeniny pan Vojtěch VIERERBL z Nové Vsi. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Stále vzpomínají manželka Jarmila, Monika a David s rodinami, děti.

Radek Svoboda

Dne 11. srpna by náš Radek oslavil 50. narozeniny. Odešel před 6 lety, náhle a bez rozloučení. Kdo jste znali Radka SVOBODU, vzpomeňte s námi. Chybí nám každý den. Rodina Holasova z Libočan.

Pavel Hafinec

Proč Tvé srdce přestalo bít, vždyť mělo pro koho žít. Těžko je zapomenout, když slzy v očích stojí, těžké je vzpomínat, když srdce tolik bolí. Vydal ses na cestu, kterou jde každý sám, jen dveře vzpomínek zanechals dokořán. - Dne 10. srpna tomu bude osm let, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, děda, strýc a bratr, pan Pavel HAFINEC z Kovářské. S láskou stále vzpomínají manželka, dcery a ostatní příbuzní. Zároveň dne 17. srpna vzpomeneme jeho nedožitých sedmdesáti let. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Jarmila Drsová

Po celý život byla jsi nám oporou, vzpomínky na Tebe v srdcích nám stále zůstanou. - Dne 7. srpna vzpomeneme 20. výročí úmrtí naší drahé maminky, babičky a prababičky, paní Jarmily DRSOVÉ z Chomutova. S láskou stále vzpomíná rodina.

Jaroslav Hálek

Dne 6. 8. 2020 uplyne 10 dlouhých let, co nás náhle opustil dobrý, ochotný a obětavý člověk, pan Jaroslav HÁLEK z Vroutku. Stále vzpomíná manželka Ivana, dcera Jaroslava s rodinou, dcera Soňa s rodinou, maminka Zdeňka a ostatní příbuzní. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme.

Jaroslav Macíček

Dne 6. 8. uplyne 5 let, co nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Jaroslav MACÍČEK. S láskou vzpomínají manželka, dcera a syn s rodinami. Nikdy nezapomeneme.

Nabídky práce

STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.


UKLÍZEČKA

Úklidová firma přijme pracovnici na DPP nebo HPP na pozici uklízečka. Možno i s ID.
Tel.: 775 142 443


PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid domácnosti v Čeradicích. Ostatní dle domluvy.
Tel.: 603 888 898


MECHANIK - ELEKTRONIK

Náborový příspěvek 30 tisíc! ZF Electronics Klášterec přijme MECHANIKA/ČKU - ELEKTRONIKA/ČKU. Atraktivní platové ohodnocení.
Tel.: 704 849 720
E-mail: nikola.strnadova@zf.com

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video