Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Karel Dvořák

Dne 24. října uplynul jeden rok, kdy nás navždy opustil manžel, tatínek, děda, pan Karel DVOŘÁK z Jirkova. Vzpomínají manželka Uršula, synové Karel, Míra a dcera Lenka s rodinami.

Lukášek Čermák

Tichý je domov, smutno je v něm, chybíš nám Lukášku, chybíš nám všem. - Dne 23. října uplynulo čtrnáct smutných let, kdy nás navždy opustil drahý a milovaný syn, bráška, vnouček a synovec Lukášek ČERMÁK. S láskou a velkou bolestí v srdci stále vzpomínají maminka, sestra Eliška, prarodiče, strýc Luboš a ostatní příbuzní.

Josef Rusko

Kdo měl rád, nikdy nezapomene, kdo znal, vzpomene. - Dne 21. října tomu bylo patnáct let, co nás navždy opustil drahý tatínek, dědeček, pradědeček a prapradědeček, pan Josef RUSKO z Chomutova. Vzpomínají dcera Marta a syn Josef s rodinami.

Miloslava Řepíková

Jsou slzy, které nikdy neuschnou, je bolest v srdci, která nikdy nezmizí. - Dne 31. října tomu bude osm let, kdy nás navždy opustila naše maminka, babička a prababička, paní Miloslava ŘEPÍKOVÁ z Chomutova. Věnujte ji, prosím, společně s námi, tichou vzpomínku. Syn Pavel s rodinou a dcera Marcela.

Drahuše Řehulková

Bez Tebe se nám těžko životem kráčí, při vzpomínce na Tebe stále se nám slzy do očí tlačí. Nestihli jsme Ti naposledy sbohem dát a za vše, co jsi pro nás celý život dělala, poděkovat. Těžké je zapomenout, když slzy v očích stojí, těžké je vzpomenout, když srdce bolí. Čas prý rány hojí, je to ovšem jenom zdání, stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. - Dne 30. října tomu bude osm smutných let, kdy nás navždy opustila drahá manželka, maminka, babička a prababička, paní Drahuše ŘEHULKOVÁ z Chomutova. S láskou vzpomínají manžel, synové Antonín a Zdeněk s rodinou. Všem ,kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Hana Rajchartová

Co lásky nejčistší nám srdce maminky dalo, to poznali jme od svých dětských let. A proto nitro naše se žalem rozplakalo, když zlíbali jsme její čelo naposled. - Dne 29. října uplyne devátý bolestný rok od chvíle, co nás navždy opustila naše milovaná maminka a babička, paní Hana RAJCHARTOVÁ z Chomutova. Vzpomíná rodina.

Ludmila Petráčková

Dne 28. října vzpomeneme nedožitých devadesátých narozenin mé manželky, paní Ludmily PETRÁČKOVÉ, rozené BÁRTOVÉ, dlouholeté učitelky a ředitelky základní školy v bývalých Kralupech u Chomutova a následně učitelky na 12. základní škole v Chomutově. Za vzpomínku na drahou zesnulou děkuje manžel Zdeněk.

Josefa Vavrincová

Tichý je domov, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen. Ten kdo měl Tě rád tou cestičkou chodí častokrát, kytičku na hrob pokládá, chviličku postojí a tiše vzpomíná. - Dne 25. října uplynulo sedmnáct smutných let, kdy nás navždy opustila milovaná maminka, teta, babička a prababička, paní Josefa VAVRINCOVÁ z Údlic. S láskou a bolestí v srdci vzpomínají dcery, synové s rodinami a ostatní příbuzní a známí.

Adolf Nedoma

Vzpomínky na Tebe krásné máme, které si po celý život uschováme. - Dne 22. října uplynou čtyři roky, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, otec, dědeček, syn, strýc, švagr a bratr, pan Adolf NEDOMA. Děkujeme všem za tichou vzpomínku. Rodina Nedomova.

Roman Šott

Osud nám nevrátí, co jednou vzal, vrací jen vzpomínky, smutek a žal. - Zítra, 19. října, tomu bude šest let, co nás navždy opustil milovaný manžel a tatínek, pan Roman ŠOTT z Chomutova. S láskou vzpomínají manželka a dcera s rodinou. Kdo jste ho znali vzpomeňte společně s námi.

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA MŠ VELTĚŽE

Obec Veltěže vyhlašuje konkursní řízení na pozici ŘEDITELE/KY Mateřské školy Veltěže. Přihlášky zasílejte doporučeně nejpozději do 15. dubna 2019 na adresu: Obec Veltěže, Perucká 73, 440 01 Veltěže. Obálku označte ,,Konkursní řízení - MŠ neotvírat". Bližší info najdete na www.velteze.cz

SOCIÁLNÍ PRACOVNICE

Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu SOCIÁLNÍ PRACOVNICI/PRACOVNÍKA na dobu neurčitou s možností nástupu od 1. dubna 2019. Požadujeme Vzdělání (DiS, BC., Mgr., popř. jiné) dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách a zájem o naší cílovou skupinu - senioři. Životopisy zasílejte do 29.3. na uvedený e-mail. Do zprávy napište název zaměstnání, o které se ucházíte.
E-mail: antoni@dpszatec.cz

ZDRAVOTNÍ SESTRA

Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu ZDRAVOTNÍ SESTRU na poloviční úvazek na dobu určitou.
Kontakt: Irena Lukšová
Tel.: 412 314 083
E-mail: luksova@dpszatec.cz

MALÍŘ, NATĚRAČ, VÝŠKOVÝ PRACOVNÍK

Firma Výškové práce se sídlem v Chomutově přijme za výhodných platových podmínek MALÍŘE, NATĚRAČE, VÝŠKOVÉ PRACOVNÍKY.
Tel.: 602 453 600

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

Poslední videa

Lounská Mateřinka 2019

...

Přehrát video
Lounská Mateřinka 2019

...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronájem zařízeného bytu 1+1, Žatec - JIH. Kauce. Tel: 603 529 362.

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v Žatci, Hájkova ulice, rok po rekonstrukci. Jen pracujícím a slušným lidem, kauce 2 nájmy, bez zvířat. Cena 8 500 Kč vč. služeb a energií. Tel.: 774 236 773.