Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jana Černá

Dne 8. 12. 2017 uplynuly tři roky od úmrtí mé dcery Jany ČERNÉ, rozené Konopáskové. Stále vzpomíná táta Miroslav, zeť Zdeněk, děti Jana a Honzík, bratři Miroslav a Pavel a rodina Šťastných. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Josef Šťastný

Mnohé už dávno zastřela mračna zapomnění, ale některé vzpomínky přeci jen nevyblednou a bolest v srdci zůstává. Letos už po sedmé otočíme kalendář na ten smutný den 17. prosinec, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Josef ŠŤASTNÝ z Otvic. Stále vzpomínají manželka Alena, děti Vendulka, Petr, Radka s rodinami a sourozenci s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Slávek Vondra

Odešel tiše, jako když hvězda padá, zůstala jen vzpomínka, která neuvadá. Utichly kroky, umlkl hlas, ale Tvůj obraz zůstává v nás. - Dne 16. prosince tomu budou čtyři smutné roky, kdy nás navždy opustil pan Slávek VONDRA z Jirkova. S láskou a úctou vzpomínají manželka a syn s rodinou. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Petr Šnobl

Dne 16. prosince vzpomeneme šestadvacátého výročí úmrtí pana Petra ŠNOBLA. Kdo jste ho znali, vzpomeňte společně s námi. Rodina Šnoblova.

Stanislav Němec

Přestalo se slunce smát, nebe pokrylo se mraky, vždyť život jsi měl tolik rád a my Tě milovali taky. Odešel jsi tiše, Tvé srdce přestalo bít, proč nechal jsi nás tady, my víme, že nechtěl jsi odejít. - Dne 15. prosince tomu budou dva roky, co nás navždy opustil pan Stanislav NĚMEC. S láskou vzpomínají maminka, bratr Petr, družka Jitka, dcery Terezka a Verunka.

Jan Rosíval

Je tomu už dlouhých smutných sedmnáct let, kdy dne 25. prosince 2000 od nás navždy odešel pan Jan ROSÍVAL z Chomutova. S láskou vzpomínají manželka Helena, synové Libor a Zdeněk s rodinami a bratr Zdeněk.

Petr GLÜCK

Dne 14. prosince si připomeneme nedožité jednačtyřicáté narozeniny našeho milovaného syna a vnuka Petra GLÜCKA z Klášterce nad Ohří. Dne 16. prosince uplyne již devatenáct let od chvíle, kdy nás ve věku dvaadvaceti let navždy opustil. Za tichou vzpomínku děkují rodiče a babička.

Miroslav Havel

Dnes, 13. listopadu, je tomu patnáct let, co nás navždy, bez slůvka rozloučení, opustil pan Miroslav HAVEL z Klášterce nad Ohří. Za tichou vzpomínku děkují manželka a děti Marcel, Martina s rodinami.

Jaroslav Vojíř

Dnes, 13. prosince, je tomu již deset let, co nás navždy opustil milovaný manžel, táta a děda, pan Jaroslav VOJÍŘ z Jirkova. Stále s láskou vzpomíná manželka Dana s rodinou.

Elemír Tasi

Dne 9. prosince jsme vzpomněli osmnáct smutných let, kdy nás navždy opustil náš milovaný Elemír TASI z Chomutova. S láskou a úctou vzpomíná rodina.

Nabídky práce

ZEDNÍK

Hledám šikovného zedníka na odstranění obkladů v kuchyni. Pište SMS.
Tel.: 792 269 535

MODELÁŘ - BRIGÁDA

Hledám MODELÁŘE (nejlépe důchodce), který sestaví válečnou loď BISMARCK. Finančně vypomohu.
Tel.: 732 445 149

KUCHAŘKA DO BISTRA

Přijmu kuchařku do bistra. Chomutov.
Tel.: 777 944 816

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 
Tel.: 777 167 336

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

Poslední videa

Státní hymna na závěr vzpomínkové akce v Podbořanech

Pietní akt završili společným zpěvem státní hymny ČR.

Přehrát video
Položení věnců k pomníku RA v Podbořanech

Během vzpomínkové akce na náměstí zazpívaly i děti ze ZŠ TGM v Podbořanech...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt - 2 velké pokoje s příslušenstvím (asi 53 m2) v Lounech v Poděbradově ul. Tel. 775 400 344

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodej chaty v Klášterci n/O - Ohřecká Louka 362. Cena 200 tis. - Tel. 606 337 461.