Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Marie Havelková

Dne 5. 8. uplyne 1 rok, co nás navždy opustila naše teta paní Marie HAVELKOVÁ ze Žatce. Stále vzpomíná rodina.

Emil Cabák

Dne 4. 8. 2020 uplynul 1 rok, kdy od nás navždy odešel pan Emil CABÁK z Bezděkova. „Není dne, kdybychom si na Tebe nevzpomněli!“ Vzpomíná manželka Libuše, dcera Milena s rodinou, synové Jaroslav a Dalibor s rodinami.

Čestmír Provazník

Dne 7. 8. 2020 by oslavil 80té narozeniny můj milovaný tatínek, manžel, děda, pan ČESTMÍR PROVAZNÍK že Žatce a zároveň 8. 9. 2020 uplyne dlouhých, smutných 20 let od jeho úmrtí. Se stálou vzpomínkou a bolestí v srdci nikdy nezapomene dcera Zdeňka s manželem, manželka a vnuk Ládík. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Stanislav Kmoch

Dne 9. 8. je tomu 8 let, kdy nás opustil můj milovaný manžel STANISLAV KMOCH z Nehasic. S láskou vzpomíná manželka Eva s rodinou.

Jaroslava Dolejšová

Dne 9. srpna uplyne již osmý smutný rok, co nás navždy opustila maminka a babička, paní Jaroslava Dolejšová. S láskou stále vzpomínají dcery s rodinami a zdrcený manžel Vlastimil. Čas rychle ubíhá, ale bolest v našich srdcích je stále stejně hluboká…

Antonie Merhová

Dne 6. srpna uplyne desáté výročí úmrtí paní Antonie MERHOVÉ z Chomutova. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují syn Jan a sourozenci.

Jiří Kučera

Dne 8. srpna uplyne třináct let, co odešel pan Jiří KUČERA z Otvic. Za tichou vzpomínku děkuje dcera Jana.

Eva Straková

Dne 5. srpna tomu bude třetí rok, co nás navždy opustila milovaná manželka, maminka, babička a teta, paní Eva STRAKOVÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali a měli rádi, vzpomeňte s námi. S láskou vzpomínají manžel František, syn Pavel s rodinou, sestra Věra s rodinou a švagrová Marie.

Jana Hauznerová

Dne 7. srpna vzpomeneme třetího smutného výročí, kdy nás navždy opustila paní Jana HAUZNEROVÁ. S láskou a úctou vzpomínají manžel Ladislav, děti, vnoučata a pravnoučata.

Jaroslav Krejčí

Osud nám nevrátí, co jednou vzal, vrací jen vzpomínky, smutek a žal. - Zítra, 6. srpna, vzpomeneme třetího smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný syn, tatínek a kamarád, pan Jaroslav KREJČÍ z Chomutova. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje rodina.

Nabídky práce

VEDOUCÍ PROVOZU, KUCHAŘ, POKLADNÍ

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí volné pracovní pozice - VEDOUCÍ PROVOZU (PULS Chomutov), KUCHAŘ (Nexen - průmyslová zóna Triangle), POKLADNÍ (KOITO Žatec). Všechny pozice jsou vhodné pro lidi s částečným zdravotním omezením (ZTP). Bližší info a finanční podmínky při osobním jednání.
Tel.: 724 194 195


REDAKTOR/KA

Vydavatelství Ohře Media hledá REDAKTORA/KU pro Žatecké noviny. CO BUDETE DĚLAT: psát o zajímavém dění v Žatci a okolí. CO OD VÁS OČEKÁVÁME: samostatnost, aktivitu, spolehlivost, zájem o dění v regionu, práci s PC, řidičák výhodou. CO NABÍZÍME: spolupráci v rozsahu zhruba půl úvazku, práci z domova. Životopisy a tři ukázky redaktorské práce (článek, blog, apod.) posílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte.
Tel.: 604 288 678
E-mail: jan.rodling@ohremedia.cz


SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY

Firma SSE Explo Česká republika s.r.o. Tuchořice přijme do týmu posilu na pozici SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY. Výkon práce v Žatci. Požadavky: orientace v oblasti ISO 9001, 14001, 45001 je velkou výhodou, výborná znalost MS Office, znalost AJ na komunikativní úrovni, výborné komunikační schopnosti a loajalita, samostatnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost, ŘP - skupina B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost. Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, občasná práce z domova, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce, příspěvek na stravné, mobil, notebook, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, na očkování proti klíšťové encefalitidě, roční odměny. Základní mzda 25000 - 40000 CZK. Smluvní vztah: HPP. Vhodné pro absolventy SŠ, VŠ - praxe výhodou. Nástup leden 2022.
Kontakt: Jaroslava Urbánková
Tel.: 731 095 668
E-mail: jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz


STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video