Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Marie Havelková

Dne 5. 8. uplyne 1 rok, co nás navždy opustila naše teta paní Marie HAVELKOVÁ ze Žatce. Stále vzpomíná rodina.

Emil Cabák

Dne 4. 8. 2020 uplynul 1 rok, kdy od nás navždy odešel pan Emil CABÁK z Bezděkova. „Není dne, kdybychom si na Tebe nevzpomněli!“ Vzpomíná manželka Libuše, dcera Milena s rodinou, synové Jaroslav a Dalibor s rodinami.

Čestmír Provazník

Dne 7. 8. 2020 by oslavil 80té narozeniny můj milovaný tatínek, manžel, děda, pan ČESTMÍR PROVAZNÍK že Žatce a zároveň 8. 9. 2020 uplyne dlouhých, smutných 20 let od jeho úmrtí. Se stálou vzpomínkou a bolestí v srdci nikdy nezapomene dcera Zdeňka s manželem, manželka a vnuk Ládík. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Stanislav Kmoch

Dne 9. 8. je tomu 8 let, kdy nás opustil můj milovaný manžel STANISLAV KMOCH z Nehasic. S láskou vzpomíná manželka Eva s rodinou.

Jaroslava Dolejšová

Dne 9. srpna uplyne již osmý smutný rok, co nás navždy opustila maminka a babička, paní Jaroslava Dolejšová. S láskou stále vzpomínají dcery s rodinami a zdrcený manžel Vlastimil. Čas rychle ubíhá, ale bolest v našich srdcích je stále stejně hluboká…

Antonie Merhová

Dne 6. srpna uplyne desáté výročí úmrtí paní Antonie MERHOVÉ z Chomutova. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují syn Jan a sourozenci.

Jiří Kučera

Dne 8. srpna uplyne třináct let, co odešel pan Jiří KUČERA z Otvic. Za tichou vzpomínku děkuje dcera Jana.

Eva Straková

Dne 5. srpna tomu bude třetí rok, co nás navždy opustila milovaná manželka, maminka, babička a teta, paní Eva STRAKOVÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali a měli rádi, vzpomeňte s námi. S láskou vzpomínají manžel František, syn Pavel s rodinou, sestra Věra s rodinou a švagrová Marie.

Jana Hauznerová

Dne 7. srpna vzpomeneme třetího smutného výročí, kdy nás navždy opustila paní Jana HAUZNEROVÁ. S láskou a úctou vzpomínají manžel Ladislav, děti, vnoučata a pravnoučata.

Jaroslav Krejčí

Osud nám nevrátí, co jednou vzal, vrací jen vzpomínky, smutek a žal. - Zítra, 6. srpna, vzpomeneme třetího smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný syn, tatínek a kamarád, pan Jaroslav KREJČÍ z Chomutova. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje rodina.

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘ/MATRIKÁŘKA OBCE HŘIVICE

Starosta obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ/HO ÚČETNÍ/HO A MATRIKÁŘKY/MATRIKÁŘE OBCE HŘIVICE s předpokladem trvalého pracovního poměru na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu www.hrivice.cz. Pro více informací kontaktujte starostu obce na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 606 686 797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html?ftr
E-mail: starosta@hrivice.cz


VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT

SOCIÁLNÍ SLUŽBY CHOMUTOV (Písečná 5030, 430 04 Chomutov) nabízí volné pracovní místo VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT NA DOMOVĚ PRO SENIORY PÍSEČNÁ NEBO NA DOMOVĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM PÍSEČNÁ. Požadavky: SŠ zdravotnické vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání - obor všeobecná sestra, praxe výtána, ale vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC. Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Pavlína Dvořáková
Tel.: 728 842 114
E-mail: dvorakova@soschomutov.cz


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video