Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Karel Brázda

Dne 8. srpna tomu je čtrnáct smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, manžel a dědeček, pan Karel BRÁZDA z Jirkova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují dcera Věrka, manželka Věra a vnuk Ládík.

Jana Hauznerová

Dne 7. srpna jsme vzpomněli prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustila paní Jana HAUZNEROVÁ. S láskou a úctou vzpomínají manžel Ladislav, děti, vnoučata a pravnoučata.

Irena Slámová

Dne 4. srpna jsme vzpomněli nedožitých třiaosmdesátých narozenin paní Ireny SLÁMOVÉ z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomíná celá rodina.

Stanislav Majerčin

Velmi zarmouceni oznamujeme všem příbuzným, přátelům a známým, že nás dne 12. června náhle opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček, tchán, strýc a švagr, pan Stanislav MAJERČIN. Děkujeme všem, kteří tichou vzpomínkou uctí jeho památku. Manželka Božena, synové Josef, Stanislav, Marcel s rodinami, vnoučata Nikola, Štěpánka, Marcel, Tomášek, Marcelka a švagrová Miluše.

Zdeněk Trochta

Dne 4. 8. Uplynou 3 smutné roky, co nás tragicky opustil náš milovaný syn a bratr Zdeněk TROCHTA. Stále s láskou vzpomínají rodiče a sourozenci.

Rudolf Pytlík

Dne 2. 8. 2018 by oslavil 76. narozeniny milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Rudolf PYTLÍK. Kdo jste ho znali a měli rádi, věnujte mu s námi tichou vzpomínku. Manželka Jana, syn Rudolf a dcera Jana s rodinami.

Dagmar Průšová

Dne 1. srpna 2018 tomu bude již 15 let, co nás navždy opustila naše maminka a babička, paní Dagmar PRŮŠOVÁ ze Žatce. S láskou stále vzpomíná celá rodina.

Petr Pichert

Dne 31. 7. 2018 tomu bylo již dlouhých 9 let, co navždy odešel manžel, tatínek a dědeček, pan Petr PICHERT, známý žatecký hudebník. S láskou na něho stále vzpomínají manželka a dcery Libuše a Jana s rodinou, vnoučata a pravnoučata.

Anna Štaflová

Dne 26. července 2018 uplynulo sto deset let od narození mé drahé, vroucně milované maminky, paní Anny ŠTAFLOVÉ z Vršovic. Anduličko moje zlatá, byla jsi tou nejhodnější, nejobětavější a nejlaskavější maminkou na světě. Denně na Tebe s díky, úctou a láskou vzpomínám. Vděčný Václav.

Eva Olišarová

Dne 29. července uplynul rok, kdy nás náhle a navždy opustila drahá maminka, babička a prababička, paní Eva OLIŠAROVÁ z Jirkova. S láskou v srdci vzpomíná syn Milan s manželkou Annou, dcera Radka, vnoučata Andrea, Milan, Kateřina, Zdeněk a pravnouček Tadeášek. Všichni kdo jste jí znali vzpomínejte s námi.

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video