Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Václav Höfner

Dne 27. června uplynulo dlouhých jedenáct let, co jsi odešel. Věnujte tichou vzpomínku na pana Václava HÖFNERA z Bezděkova. Děkuji, manželka Jana.

Jaroslav Frank

Dne 10. července vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Jaroslav FRANK z Chomutova. Kdo jste ho znali vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkuje dcera Jaroslava s rodinou.

Miloslav Drda

Jen kytičku na hrob Ti můžeme dát, chvilinku postát a na Tebe vzpomínat. - Dne 9. července uplynou dva roky, co nás navždy opustil pan Miloslav DRDA z Orasína. Stále vzpomínají dcery Anina a Alena s rodinami, vnoučata, pravnoučata a švagrová Štefka. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Bernard Krásl

Roky tiše plynou, jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. - Dne 9. července uplyne rok, co nás navždy opustil pan Bernard KRÁSL. S láskou vzpomíná rodina. Všem, kdo ho měli rádi, děkujeme za tichou vzpomínku.

Jindřich Grbavčic

Kdo byl milován, nebude nikdy zapomenut. - Místo s radostí dne 9. července se smutkem v srdci vzpomeneme nedožitých šedesátých narozenin pana Jindřicha GRBAVČICE. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi. Zarmoucená rodina.

Blanka Šimková

Dne 8. července uplynulo sedm smutných let, co od nás navždy odešla paní Blanka ŠIMKOVÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Všem děkuje rodina Šťastných.

Zdeněk Kopecký

Ti, které milujeme, nikdy neodcházejí z našich vzpomínek. - Dne 6. července tomu bude již pětačtyřicet let, kdy nás náhle, bez slůvka rozloučení, opustil náš táta, pan Zdeněk KOPECKÝ z Chomutova. I když je to již tak dlouhý čas, je tu stále s námi. Stále vzpomínají dcera Jana a syn Milan.

Pavel Dobeš

Dotlouklo srdce, utichl hlas, tak rád měls život, práci i nás. - Dne 6. července tomu budou tři roky, co nás opustil můj syn, pan Pavel DOBEŠ. Vzpomíná maminka, dcera s rodinou a sourozenci s rodinami. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Jiří Polášek

Dne 3. července jsme vzpomněli nedožitých sedmdesátých narozenin a dne 22. července šestadvacet let od tragického úmrtí pana Jiřího POLÁŠKA z Jirkova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkuje rodina.

Anna Marie Gvoždiaková

Když umře maminka, sluníčko zajde, v srdcích se uhnízdí smutek a chlad. Na celém světě sotva se najde, kdo by jak maminka uměl mít rád. - Dne 2. července jsme vzpomněli třetího smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná maminka, babička a prababička, paní Anna Marie GVOŽDIAKOVÁ z Chomutova. S láskou a bolestí v srdci stále vzpomínají dcery Ludmila, Marta, Mariana, Helena, Irena, Pavlína, Božena a synové Josef, Emil a Pavel s rodinami.

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video