Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Rudolf Muška

Nikdy neběží čas tak rychle, aby se dalo zapomenout. - Dne 6. srpna vzpomeneme desátého smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Rudolf MUŠKA z Vysoké Pece. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Eva, dcery Renata a Lenka s rodinami. Kdo jste ho znali vzpomeňte, prosím, společně s námi.

Josef Kaše

A lesy stále šumí, které měl jsi tolik rád, Tvůj hlas se ztratil, kroky utichly a úsměv vítr vzal. - Dne 6. srpna by se dožil sedmdesáti let pan Josef KAŠE z Droužkovic. S láskou vzpomínají manželka Eva, bratr Zdeněk a sestra Eva s rodinami. Děkujeme všem za vzpomínku.

Olga Kolárovská

Dne 5. srpna uplne smutných třiadvacet let, co nás navždy opustila milovaná maminka a babička, paní Olga KOLÁROVSKÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují děti s rodinami.

Josef Jiránek

Dnes, 1. srpna, by se dožil třiaosmdesáti let pan Josef JIRÁNEK z Jirkova, který nás navždy opustil dne 21. března 2008. S láskou a úctou vzpomínají manželka Alena, syn Jaroslav, dcery Alena, Marta, Monika s rodinami a sestra Růžena s rodinou.

Karel Oehler

Léta plynou, ale bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. Chtěla bych Tě tady mít, za ruku Tě vzít a tolik Ti toho říct. Ale odešel jsi sám, jen na to stáří jsi s námi nepočkal. Tichý je domov, smutno je v něm, cestička k hřbitovu zůstala jen. - Dne 31. července tomu bylo deset let, co nás navždy opustil drahý a milovaný manžel, tatínek, bratr a strýc, pan Karel OEHLER z Března u Chomutova. Stále s bolestí v srdci vzpomínají manželka Erika, synové Karel a Jan. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Antonie Merhová

Dne 6. srpna uplyne osm smutných let, kdy nás navždy opustila paní Antonie MERHOVÁ. S láskou vzpomínají syn Jan se sourozenci. Kdo jste ji znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi.

Eva Straková

Dne 5. srpna uplyne první rok, co nás navždy opustila milovaná manželka, maminka, babička a teta, paní Eva STRAKOVÁ z Chomutova. Kdo jste jí znali a měli rádi, vzpomeňte s námi. S láskou vzpomínají manžel František, syn Pavel s rodinou, sestra Věra s rodinou a švagrová Marie.

Marie ŠERÁ

Odešla jsi, maminko, neznámo kam, vzpomínky po Tobě zůstanou nám. Vzpomínky krásné, maminko milá, Ty že jsi vždycky pro nás jen žila. - Dne 20. července uplynul druhý smutný rok, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka, babička a prababička, paní Marie ŠERÁ z Chomutova. S bolestí v srdci stále vzpomíná rodina.

Jiří Novotný

Jen svíci hořící a hezkou kytici Ti na hrob můžeme dát, chvíli postát a s láskou vzpomínat. Dne 30. července uplyne 10 let, co od nás navždy odešel pan Jiří Novotný z Čeradic. Stále vzpomíná manželka Alena, dcery Marcela a Iveta s rodinami a ostatní příbuzní. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte s námi.

Václav Grimm

Nic nevypoví pouhým slovem, co žalu je skryto pod tímto hrobem. Dne 29. 7. vzpomínáme 9. výročí, kdy mi zemřel můj milovaný syn pan Václav GRIMM. Nikdy nezapomene maminka Boženka, sestra Hanička s manželem Mírou a jeho neteře Martinka a Mirečka. Kamarádi a přátelé, vzpomeňte s námi.

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video