Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Žofie Krofová

Dne 27. 7. uplynou 2 roky, co nás navždy opustila paní Žofie KROFOVÁ ze Žatce. Jsou slzy, které neuschnou a bolest i žal nezmizí. Odešlo nám srdce plné lásky a dobroty. Stále vzpomíná dcera Zdeňka s manželem a vnučka Zdenička.

Milan Ďuračka

Když se ti v jeden krásný den na střepy rozbije Tvůj sen, tak nebreč a zatni pěsti, vždyť střepy přinášejí štěstí. 24. 7. uplynuly 3 roky, co nás navždy opustil pan Milan ĎURAČKA ze Sedčic. S láskou vzpomíná manželka Monika s rodinou.

Ján Ducár

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel. Dne 24. července jsme vzpomněli 9. výročí, kdy nás navždy opustil pan Ján DUCÁR ze Žatce. Stále vzpomíná dcera Růžena s manželem, vnoučata a pravnoučata. Vzpomeňte s námi. Děkujeme.

Alois Tesařík

Odešel, jak si to osud přál, v našich srdcích a vzpomínkách zůstává dál. Dne 20. 7. 2018 uplynulo dlouhých dvanáct smutných let, kdy nás navždy opustil, bez jediného slůvka rozloučení, manžel, tatínek, dědeček a pradědeček pan Alois TESAŘÍK z Libočan. S láskou vzpomínají manželka, děti, vnoučata a pravnoučata.

Václav Černý

Ten, kdo Tě miloval, toho srdce bolí, a kdo Tě znal, ten porozumí. Chybí Tvá rada, chybějí Tvé ruce, ze všeho nejvíce Tvé upřímné srdce. — Zítra, 26. července, s bolestí v srdci vzpomeneme desátého smutného výročí odchodu našeho milovaného syna, tatínka, bratra a strýce, pana Václava ČERNÉHO ze Spořic. Současně dne 12. října vzpomeneme jeho nedožitých pětapadesátých narozenin. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme. S láskou rodiče Eliška a Václav, dcera Petra, sestra Jiřina a neteř Lucie s rodinami a ostatní příbuzní.

Josef Chloupek

Dotlouklo srdíčko, oči přestaly se smát, kdo jiný než ty, nás měl celý život rád. - Zítra, 26. července, uplyne šestnáct let, co nás, bez slůvka rozloučení, opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Josef CHLOUPEK z Chomutova. S láskou vzpomínají manželka s rodinou a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Slávy Fiska

Taťko, i když je to už jednadvacet let, není dne, kdy bychom si na tebe nevzpomněli …. Dne 24. července uplynulo jednadvacet let od úmrtí pana Slávy FISKA ze Spořic. Kdo jste ho znali, vzpomeňte spolu s námi. Rodina.

Jaroslav Pront

Bez Tebe, tatínku, se nám těžko životem kráčí, při vzpomínce na Tebe stále se slzy do očí tlačí. Nestihli jsme Ti naposledy sbohem dát a za vše, co jsi pro nás celý život dělal, poděkovat. Těžko je zapomenout, když slzy v očích stojí, těžké je vzpomenout když srdce bolí. Čas prý rány hojí, je to ovšem pouhé zdání, stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. Dne 22. července tomu bude třicet let, co nás navždy opustil drahý tatínek, dědeček a pradědeček, pan Jaroslav PRONT z Jirkova. Stále vzpomínají dcera Zdena s rodinou, vnoučaty a pravnoučaty z Kostomlat nad Labem, dcera Jana s rodinou, vnoučaty a pravnoučaty z Jirkova. Za vzpomínku všem děkujeme.

Dášenka Hafincová

Dne 31. července. Černý den, který jejím posledním se stal, v nedožitých třiadvaceti letech krutý osud jí něco přichystal. Mladý život si její vzal. Mně zbyly jen vzpomínky a žal. Dne 10. října by oslavila pětačtyřicáté narozeniny dcera, slečna Dášenka HAFINCOVÁ z Vejprt. V mém srdci stále žije a s láskou na ni vzpomínám a nikdy nezapomenu. Maminka.

Eva Karlovská

Dne 22. července vzpomeneme desátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná maminka, babička a sestra, paní Eva KARLOVSKÁ z Chomutova. S úctou a láskou stále vzpomínají syn a dcery s rodinami. Děkujeme všem za tichou vzpomínku.

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video