Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

František Miš

Už je to jedenáct let, kdy nás 7. srpna 2009 navždy opustil milovaný manžel a tatínek, pan FRANTIŠEK MIŠ z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Miluška a syn Petr s rodinou. Nikdy na tebe nezapomeneme!

Jaroslav Hejrovský

Jen svíci hořící a hezkou kytici Ti na hrob můžu dát, chviličku postát a s láskou na Tebe vzpomínat. - Dne 8. srpna vzpomeneme pátého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Jaroslav HEJROVSKÝ z Pětipsů. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně se mnou. Děkuje přítelkyně Věra.

Karel Brázda

Osud nám nevrátí, co jednou vzal, vrací jen vzpomínky, smutek a žal. - Dne 8. srpna tomu bude šestnáct smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, manžel a dědeček, pan Karel BRÁZDA z Jirkova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují dcera Věrka, manželka Věra a vnuk Ládík.

Marie Valoušková

V úterý 4. srpna tomu bude již 14 roků, kdy nás opustila paní Marie Valoušková, roz. Cilcová, ze Stekníku. Kdo jste ji znali, prosíme, věnujte ji tichou vzpomínku s námi. Manžel, syn Míra s rodinou a ostatní příbuzní.

Jiří Rameš

Těžko se s Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navždy budeme mít. Dne 4. srpna 2020 tomu bude 1 rok, kdy nás náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Jiří RAMEŠ ze Žatce opustil. S bolestí v srdci stále vzpomínáme. Manželka Hana, děti Jirka a Hana s rodinami, vnoučata a pravnoučata, sestra s rodinou a ostatní příbuzní.

Jiří Novotný

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 30. 7. 2020 uplyne 12 let, co nás navždy opustil pan Jiří Novotný z Čeradic. Stále s láskou vzpomínají manželka Alena a dcery Marcela a Iveta s rodinami.

Jan Dienelt

Dne 31. července uplyne 1 rok, co nás navždy opustil pan Jan Dienelt z Holedečku. Stále vzpomínají dcera Jaroslava a syn Jan s rodinami, vnoučata a pravnoučata.

Zdeněk Trochta

Dne 4. 8. tomu bylo 5 let, kdy nás tragicky opustil ve věku 30 let náš syn a bratr Zdeněk TROCHTA z Nepomyšle. Nikdy nezapomeneme. Rodiče a sourozenci.

Václav Grimm

Očima se již nepodíváš, teď klidným spánkem spíš, utichlo srdce, zůstal jen žal. Dne 29. 7. uplyne 11 let, co mi umřel můj drahý syn, pan Václav Grimm. Stále vzpomíná maminka Boženka, sestra Hanička s manželem Mírou. Kamarádi a přátelé, vzpomeňte s námi.

Dášenka Hafincová

Osud Ti nedopřál dlouhého života, v mém srdci zůstala bolest a tesknota. Tiše jsi odešla zadními vrátky, odkud nevede cestička zpátky. - Dne 31. července uplyne smutných čtyřiadvacet let, kdy nás opustila po dlouholeté nemoci jediná dcera, slečna Dášenka HAFINCOVÁ z Vejprt. Stále vzpomíná a nikdy nezapomene zarmoucená maminka.

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘ/MATRIKÁŘKA OBCE HŘIVICE

Starosta obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ/HO ÚČETNÍ/HO A MATRIKÁŘKY/MATRIKÁŘE OBCE HŘIVICE s předpokladem trvalého pracovního poměru na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu www.hrivice.cz. Pro více informací kontaktujte starostu obce na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 606 686 797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html?ftr
E-mail: starosta@hrivice.cz


VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT

SOCIÁLNÍ SLUŽBY CHOMUTOV (Písečná 5030, 430 04 Chomutov) nabízí volné pracovní místo VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT NA DOMOVĚ PRO SENIORY PÍSEČNÁ NEBO NA DOMOVĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM PÍSEČNÁ. Požadavky: SŠ zdravotnické vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání - obor všeobecná sestra, praxe výtána, ale vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC. Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Pavlína Dvořáková
Tel.: 728 842 114
E-mail: dvorakova@soschomutov.cz


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video