Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Karel Houdek

Odešel jsi, jak si to osud přál, ale v našich srdcích žiješ stále dál. - Dne 17. července uplynulo sedm smutných let od chvíle, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Karel HOUDEK z Chomutova. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte, prosím, spolu s námi. S bolestí a láskou v srdci vzpomínají manželka Blanka a děti Martina a Miloš s rodinami. Moc nám všem chybíš Kájo.

Miroslav Vondráček

Dne 12. července 2018 uplynou 2 roky, co nás navždy opustil náš milovaný otec, dědeček a pradědeček pan Miroslav VONDRÁČEK z Radonic. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte s námi. Děti, vnoučata a pravnoučata.

Václav Kříž

Dne 11. července vzpomeneme páté výročí úmrtí pana Václava KŘÍŽE ze Slavětína. Vzpomíná manželka a dcery s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Josef Chmielovski

Dne 10. července uplynulo 22 smutných let, kdy od nás navždy odešel můj milovaný manžel, švagr a strýček pan Josef CHMIELOVSKI z Loun. S láskou a úctou vzpomínají manželka Marie a ostatní příbuzní. Děkuji všem za vzpomínky.

Anneliese Dubinová

Osud mi nevrátí nikdy, co vzal, vrací jen vzpomínky, bolest a žal. Dne 8. července uplynulo 10 let, co mě navždy opustila moje manželka, paní Anneliese DUBINOVÁ. Kdo jste ji znali a měli rádi, věnujte jí se mnou tichou vzpomínku. Stále vzpomíná a nikdy nezapomene manžel Rudolf.

Zdeňka Hallová

Jsou slzy, které neuschnou, je bolest, která nezmizí. Dne 11. 7. 2018 uplynou dva roky, co nás navždy opustila paní Zdeňka HALLOVÁ z Měcholup. Stále vzpomínají dcera Dana a syn Oldřich s rodinami a ostatní příbuzní.

Jan Pilař

Věnujte, prosím, vzpomínku na našeho milovaného syna, bratra Jana PILAŘE. Dne 14. 7. 2011 nás opustil po těžké nemoci. Byl velký sportovec. Miloval život a rád se smál.

Vlastislav Nosek

Dne 8. července uplynulo 10 let, co nás navždy opustil pan Vlastislav NOSEK. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Manželka Jiřina, syn Vlastislav, dcera Jaroslava s rodinami.

Anna Linhartová

Kdo ve svém srdci pro nás tolik lásky měl, ten v našich vzpomínkách žije dál, ten nezemřel. - Dne 13. července uplyne jednadvacet smutných let, kdy nás navždy opustila drahá maminka, babička a prababička, paní Anna LINHARTOVÁ. Zároveň v tento den vzpomeneme jejích nedožitých devadesátých narozenin. Kdo jste jí znali a měli rádi, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Dcery Dana a Jana s rodinami.

Albína a Jindřich Vondráškovi

Dne 17. července před čtyřmi roky odešla naše máma, babička a prababička Albína VONDRÁŠKOVÁ. V tento den by se také dožil věku šestaosmdesáti let Jindřich VONDRÁŠEK. Vzpomíná rodina.

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video