Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Marie Vavrincová

Kytičku na hrob pokládám v den Tvých narozenin a tichou vzpomínku v srdci mám. Maminko má, chybíš mi! - Dne 21. července jsme vzpomněli nedožitých 76. narozenin paní Marie VAVRINCOVÉ z Údlic. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje dcera Jarka s rodinou.

Anna SCHÖNFELDOVÁ

Večer, když slunce zemi opustilo, Tvoje srdce se navždy zastavilo. Odešla jsi tichou tmou, tiše, s bolestí svou. Nebylo Ti dopřáno s námi být, nebylo léku, abys mohla žít. - Dne 2. srpna uplyne deset smutných let, kdy nás náhle opustila milovaná manželka, maminka, babička, paní Anna SCHÖNFELDOVÁ. S láskou na ni vzpomínají manžel Jan a dcera Anna s rodinou.

Josef Chloupek

Tys odešel tak brzičko a já Ti píšu psaníčko. Kdyby Tvoje srdce bilo hned by se mi lépe žilo. - Dne 26. července uplyne osmnáct let, kdy nás náhle opustil, bez slůvka rozloučení, milovaný manžel, tatínek, dědeček, švagr a strýc, pan Josef CHLOUPEK z Chomutova. Stále vzpomínají manželka s rodinou a ostatní příbuzní. Za vzpomínku všem ostatním děkujeme.

Jan Vágner

Dne 28. 7. vzpomeneme 30. výročí od úmrtí pana Jana VÁGNERA ze Smolnice. Vzpomínají manželka Olga a dcery s rodinami.

Milan Ďuračka

Nejsi tu se mnou, vím to, ale v mém srdci jsi stále. 24. 7. 2020 uplyne 5 let od úmrtí pana Milana Ďuračky ze Sedčic. S láskou vzpomíná manželka s rodinou.

Ján Ducár

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel. Dne 24. 7. vzpomeneme 11. výročí, kdy nás navždy opustil pan Ján DUCÁR ze Žatce. Stále vzpomíná dcera Růžena s manželem, vnoučata a pravnoučata. Vzpomeňte s námi.

František Teinzer

Hvězdy Ti nesvítí, slunce Tě nehřeje, už se k nám nevrátíš, není už naděje. Dne 18 7. 2020 uplynulo 25 let, kdy odešel náš syn, bratr, strýc, pan František TEINZER z Blšan. Stále vzpomínají rodiče, sestra a neteře s rodinami.

Alois Tesařík

Táto, už jen kytičku na hrob Ti můžeme dát, chviličku postát a tiše vzpomínat. Dne 20. 7. 2020 uplyne smutných 14 let, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Alois Tesařík z Libočan. S láskou stále vzpomínají manželka, děti, vnoučata a pravnoučata. Nikdy nezapomeneme.

Sláva Fisek

Dotlouklo srdce, utichl hlas, tak rád měls život, práci, kamarády i nás. - Dne 24. července vzpomeneme smutných třiadvacet let, co nás opustil náš taťka Sláva FISEK ze Spořic. Vzpomeňte, prosím, společně s námi. Rodina.

Jiřina Kotnerová

Dne 27. července vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná družka, maminka a babička, paní Jiřina KOTNEROVÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. S láskou stále vzpomínají druh Vladimír, dcera Renata, syn Josef s manželkou a vnoučata Irenka, Jiřinka a Martínek.

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘ/MATRIKÁŘKA OBCE HŘIVICE

Starosta obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ/HO ÚČETNÍ/HO A MATRIKÁŘKY/MATRIKÁŘE OBCE HŘIVICE s předpokladem trvalého pracovního poměru na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu www.hrivice.cz. Pro více informací kontaktujte starostu obce na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 606 686 797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html?ftr
E-mail: starosta@hrivice.cz


VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT

SOCIÁLNÍ SLUŽBY CHOMUTOV (Písečná 5030, 430 04 Chomutov) nabízí volné pracovní místo VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT NA DOMOVĚ PRO SENIORY PÍSEČNÁ NEBO NA DOMOVĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM PÍSEČNÁ. Požadavky: SŠ zdravotnické vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání - obor všeobecná sestra, praxe výtána, ale vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC. Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Pavlína Dvořáková
Tel.: 728 842 114
E-mail: dvorakova@soschomutov.cz


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video