Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Oskar a Anna Grundovi

Nikdy nezemřel ten, kdo v srdci a mysli milovaných zůstává. - Dne 13. července tomu bude šestadvacet let, co nás navždy opustil pan Oskar GRUND z Kryštofových Hamrů. Zároveň dne 20. července vzpomeneme sedmého smutného výročí úmrtí paní Anny GRUNDOVÉ. Stále vzpomínají syn a dcera s rodinami.

Pavlík Ohnoutka

Tichý je domov, smutno je v něm, chybíš nám všem. - Zítra, 12. července, vzpomeneme patnáctého smutného výročí, co nás navždy opustil milovaný syn, vnuk a bratranec Pavlík OHNOUTKA. Stále vzpomínají tatínek, babička, děda a ostatní příbuzní.

Karel Hutyra

Zavřel jsi oči, chtělo se Ti spát, aniž jsi tušil, co se může stát. Srdce Tvé znavené přestalo bít, nebylo léku, abys mohl déle žít. - Zítra, 12. července, to bude první smutný rok, co zemřel tatínek a děda, pan Karel HUTYRA z Otvic. S láskou vzpomínají děti s rodinami, sousedé a tetičky z obce baráčnické v Otvicích.

Libor Meleganič

Dne 12. července, s velkou bolestí v srdci vzpomeneme čtyřiadvacátého výročí, kdy nás navždy, po zákeřně nemoci, opustil drahý bratr a strýc, pan Libor MELEGANIČ ze Stranné. S láskou a úctou stále vzpomínají a za tichou vzpomínku všem, kteří ho znali a měli rádi, děkují sourozenci a ostatní příbuzní.

Josef Krejčík

Dne 10. července tomu byly již tři smutné roky, kdy nás navždy opustil pan Josef KREJČÍK z Jirkova. Stále vzpomínáme, nikdy nezapomeneme a strašně moc nám všem chybíš! Sestra Jiřina s manželem Jirkou, syn Jiřík s Eliškou a ostatní příbuzní a známí.

Robert Karban

Dne 9. července uplynulo devatenáct let od úmrtí našeho bratra, pana Roberta KARBANA z Chomutova. Stále vzpomínají Petruš a Daniel s rodinami.

Marie Effenbergerová

Čas ubíhá a nevrací co vzal, jen láska v srdcích zůstává. - Dne 15. července vzpomeneme třetího smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná dcera Marie EFFENBERGEROVÁ. Stále vzpomínáme a nikdy nezapomeneme! Maminka s manželem Janem.

Josef Lapka

Jen svíci hořící a hezkou kytici Ti na hrob můžeme dát, chvíli postát a s láskou na Tebe vzpomínat. - Dne 14. července tomu bude deset let, co nás navždy opustil pan Josef LAPKA z Chomutova. S láskou a úctou vzpomínají družka Milada, dcery Miládka a Štěpánka s rodinami.

Krista Rákosníková

Tiše jsi odešla, muselo to být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 14. července uplynulo třináct let, co nás navždy opustila paní Krista RÁKOSNÍKOVÁ z Jirkova. Stále vzpomínají manžel Emil, dcera Ivana s rodinou a syn Petr.

Zdeňka Vlčanská

Čas ubíhá a nevrací, co vzal. Věčná vzpomínka zůstává navždy v našich srdcích. - Dne 14. července uplynou dva roky, co nás, po těžké nemoci, opustila paní Zdeňka VLČANSKÁ. S pokorou a úctou vzpomínají manžel, dcera Ivana, vnoučata Bára a Lukáš s rodinami.

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


SPRÁVCE DOMU

Hledáme manuálně zručného správce domu v CV. Možnost bydlení.
Tel.: 724657421


AUTOLAKÝRNÍK, LAKÝRNÍK, ZÁMEČNÍK

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - SLANÝ (NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000,- KČ)! Firma F.X. MEILLER hledá do svého týmu AUTOLAKÝRNÍKA, LAKÝRNÍKA, ZÁMEČNÍKA NA LAKOVNU. Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, ochota pracovat na směny. Nabízíme nadstandardní mzdu, vánoční odměnu a odměnu na dovolenou, pozici ve stabilní mezinárodní firmě, smlouvu na neurčito, volné dny navíc, příspěvek na dopravu a další pracovní benefity.
Tel.: 312 577 785
E-mail: personalni@meiller.com

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video