Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Petr Rohlena

Dne 20. ledna uplyne jednadvacet let, kdy nás navždy opustil pan Petr ROHLENA z Chomutova. S láskou a úctou vzpomíná a za tichou vzpomínku všem, kteří ho měli rádi, děkuje rodina.

Stanislav Halbich

S bolestí v srdci a stálou vzpomínkou si v těchto dnech připomínáme sedmé výročí úmrtí našeho drahého manžela, tatínka a dědečka, pana Stanislava HALBICHA z Chomutova. Děkujeme všem, kteří mu společně s námi věnují tichou vzpomínku. Manželka s rodinou.

Renatka Javorková

Osud Ti nedopřál dlouhého života, nám v srdci zůstala bolest a tesknota. - Dne 23. ledna si připomeneme smutné výročí, kdy nás před dvaceti lety tragicky, cizí vinou opustila naše milovaná Renatka JAVORKOVÁ z Chomutova. Stále s láskou vzpomíná zarmoucená rodina.

Anastázie Kolaříková

Co osud vzal, to nevrátí, i když nám srdce krvácí. Ta rána stále bolí, zapomenout nám nedovolí. - Dne 20. ledna tomu bude šest let, co nás navždy opustila milovaná maminka, babička a prababička, paní Anastázie KOLAŘÍKOVÁ z Chomutova. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou děti Eva, Pavel, Marie a Josef, vnoučata, pravnoučata, ostatní příbuzní a přátelé. Všem za vzpomínku děkujeme.

Emilie Meskařová

Jen kytičku na hrob Ti můžeme dát, chviličku postát a na Tebe vzpomínat. - Dne 19. ledna uplynulo osm let, kdy od nás odešla naše milovaná manželka, maminka, babička a prababička, paní Emilie MESKAŘOVÁ z Droužkovic. Stále vzpomínají manžel Milan a synové Milan a Ota s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Rosa Marie Koptová

Měla jsi nás ráda a ráda jsi žila, pak přišel den, kdy ses rozloučit nestačila. To nelze říci jedním slovem, nestačila jsi nám dáti sbohem. - Dne 18. ledna uplyne pět velmi bolestných let, kdy nás navždy opustila drahá maminka, babička a prababička, paní Rosa Marie KOPTOVÁ z Chomutova. S velkou láskou a bolestí v srdci vzpomínají děti Růžena, Josef a Božena s rodinami.

Josef Smolař

Dne 18. ledna tomu bude deset let, co nás navždy opustil, po krátké a těžké nemoci, pan Josef SMOLAŘ. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkují manželka a synové s rodinami.

Drahoslava Filová

Dne 11. ledna uplynuly tři smutné roky, kdy nás navždy opustila milovaná maminka a babička, paní Drahoslava FILOVÁ z Chomutova. Kdo jste jí znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují dcera Jana a vnuk Radek.

Veronika Špiváková

Dne 12. prosince 2017 uplynulo třicet smutných let, kdy nás navždy opustila drahá maminka, babička a prababička, paní Veronika ŠPIVÁKOVÁ. S láskou vzpomínají synové Jan a Imrich, vnoučata, pravnoučata, rodina Fischerova, Špivákova a Lukáčova.

Ivetka Pešková

Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. - Dne 9. ledna 2018 uplynul první rok, co nás navždy opustila paní Ivetka PEŠKOVÁ, rozená MIŇHOVÁ. S láskou a úctou vzpomínají děti Martínek a Natálka, rodiče, sestra s rodinou. Děkujeme všem, kdo vzpomenou s námi.

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video