Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Růženka Jermilová

Odešla, jak si osud přál, v našich srdcích zůstává dál. - Dne 7. července uplynul první smutný rok od doby, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka a babička, paní Růženka JERMILOVÁ z Jirkova. Kdo jste ji znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují syn Ivan a dcera Helena s rodinami.

Vlasta Volencová

Nikdy neběží čas tak rychle, aby se dalo zapomenout. - V úterý, 17. července, tomu bude devatenáct let, co nás navždy opustila milovaná maminka, manželka a babička, paní Vlasta VOLENCOVÁ z Chomutova. Kdo jste jí znal, vzpomeňte prosím, společně s námi. S láskou a úctou vzpomínají syn Václav s rodinou i vnučka Jarka Staňková.

Milan Městecký

Dne 10. 7. 2018 uplynou tři roky, co nás opustil bratr, tatínek, dědeček Milan MĚSTECKÝ. S láskou na něj vzpomínají jeho děti Milan, Jaroslava, Petr, Pavel a vnoučata Vítek, Martin, Bára a všichni jeho příbuzní a známí.

Marie Sršňová

Když zemře maminka, babička, sluníčko zajde. V srdcích se uhnízdí smutek a žal. Po celém světě, ach sotva se najde, kdo by jak maminka, babička uměl mít rád. Už je to rok, co nás 30. 6. opustila paní Marie SRŠŇOVÁ. Se smutkem v srdci na ni vzpomínáme. Dcera Eva a syn Vlastimil s rodinou.

MUDr. Alena Fleischmannová

Dne 9. července uplynou dva roky, od úmrtí MUDr. Aleny FLEISCHMANNOVÉ, podbořanské zubní lékařky. O tichou vzpomínku prosím její přátele, kolegy a pacienty. Jiří Procházka, druh.

Josef Vlček

Dne 7. 7. 2018 by se dožil 80 let náš milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Josef VLČEK ze Žatce. Kdo jste ho znali, věnujte mu spolu s námi tichou vzpomínku. Děkujeme. Manželka, syn Josef, dcera Renata, zeť Pavel a vnuci Jakub a Ondřej.

Miroslav Hanzlík

Odešel, jak si to osud přál, v našich srdcích a vzpomínkách zůstává dál. Dne 7. 7. 2018 uplynou dva smutné roky, kdy nás navždy opustil, bez jediného slůvka rozloučení, manžel a tatínek, pan Miroslav HANZLÍK. Stále vzpomíná manželka a dcera Mirka. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme.

Josef Ineman

Dne 2. 7. uplynulo již 8 let, kdy nás navždy opustil pan Josef INEMAN. Stále vzpomínají manželka a syn s rodinou.

Květa Popová

Maminko, tak ráda jsi pro nás žila, s námi tady byla a na tváři vždy úsměv měla. Zlý osud nám tě náhle vzal, a co my za lásku tvou Ti můžeme dát? Jen kytičku na hrob a tiše vzpomínat. Dne 5. 7. uplyne 5 let, co nás opustila milovaná maminka a babička, paní Květa POPOVÁ. S láskou vzpomíná dcera a vnuci s rodinami.

Václav Höfner

Dne 27. června uplynulo dlouhých jedenáct let, co jsi odešel. Věnujte tichou vzpomínku na pana Václava HÖFNERA z Bezděkova. Děkuji, manželka Jana.

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


SPRÁVCE DOMU

Hledáme manuálně zručného správce domu v CV. Možnost bydlení.
Tel.: 724657421


AUTOLAKÝRNÍK, LAKÝRNÍK, ZÁMEČNÍK

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - SLANÝ (NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000,- KČ)! Firma F.X. MEILLER hledá do svého týmu AUTOLAKÝRNÍKA, LAKÝRNÍKA, ZÁMEČNÍKA NA LAKOVNU. Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, ochota pracovat na směny. Nabízíme nadstandardní mzdu, vánoční odměnu a odměnu na dovolenou, pozici ve stabilní mezinárodní firmě, smlouvu na neurčito, volné dny navíc, příspěvek na dopravu a další pracovní benefity.
Tel.: 312 577 785
E-mail: personalni@meiller.com

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video