Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Milada Praizlerová

Jsou slzy, které nikdy neuschnou, je bolest v srdci, která nikdy nezmizí. - Dne 26. července uplyne druhý smutný rok, co odešla z našeho života milovaná maminka, babička a prababička, paní Milada PRAIZLEROVÁ z Chomutova. Za tichou vzpomínku děkuje Marcela s rodinou. Nikdy nezapomeneme!

Petr Tietz

Dny plynou jako tiché řeky proud, jen vzpomínka v srdci trvá a nedá zapomenout. - Dne 22. července vzpomeneme 27. výročí, kdy nás tragicky opustil náš milovaný syn, bratr, švagr a strýc, pan Petr TIETZ z Chomutova. S bolestí v srdci stále vzpomínají rodiče Jindřich a Erika, bratři Pavel a Jindřich a sestra Erika s rodinami.

Milan Meder

Dne 12. 7. 2020 tomu byly 2 roky, co nás navždy opustil pan Milan MEDER ze Žatce. S láskou vzpomíná dcera Alena s rodinou a ostatní příbuzní.

Miroslav Kopáč

Dne 16. 7. uplyne 5 let, kdy nás opustil pan Miroslav Kopáč. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte s námi. Manželka, dcery Mirka a Lenka, vnučky Lucka, Jana a Terezka a pravnoučátka Honzík a Natálka.

Karel Kopta

Dne 10. 7. 2020 uplynul 1 rok, od úmrtí pana Karla KOPTY ze Žatce. S láskou vzpomíná manželka Anna, děti Lenka, Kája a Verunka s rodinami.

Marie Effenbergerová

Čas ubíhá a nevrací co vzal, jen láska v srdcích zůstává. - Dne 15. července vzpomeneme pátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná dcera Marie EFFENBERGEROVÁ. Stále vzpomínám a nikdy nezapomenu! Taťka Honzík.

Vlasta KÜFFNEROVÁ

Dne 20. července uplyne pět let, kdy nás náhle a navždy opustila drahá manželka, maminka, paní Vlasta KÜFFNEROVÁ z Otvic. S láskou v srdci vzpomíná celá rodina Küffnerova a ostatní příbuzní.

Mariana Tomanová

Odešla... Jediná na světě, kdo by ji neměl rád, jež umí odpouštět a tolik milovat! Která vždy potěší, tak měkce pohladí, jediná na světě, jež nikdy nezradí. Na ni mi zůstane nejhezčí vzpomínka. Ta bytost nejdražší, to byla maminka. - Dne 19. července vzpomeneme třetího smutného výročí, kdy nás náhle opustila paní Mariana TOMANOVÁ z Jirkova. Kdo jste ji znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují manžel, dcery Naďa, Jana, Gábina a syn Toník s rodinami.

Krista Rákosníková

Tiše jsi odešla, muselo to být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 14. července uplynulo patnáct let, co nás navždy opustila paní Krista RÁKOSNÍKOVÁ z Jirkova. Stále vzpomínají manžel Emil, dcera Ivana s rodinou a syn Petr.

Josef Vošvrda

Dne 18. července uplyne druhý smutný rok, kdy nás navždy opustil náš drahý a milovaný manžel, tatínek, syn, bratr, synovec a strýc, pan Josef VOŠVRDA z Jirkova. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Petra, dcery Klára a Tereza a ostatní příbuzní.

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘ/MATRIKÁŘKA OBCE HŘIVICE

Starosta obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ/HO ÚČETNÍ/HO A MATRIKÁŘKY/MATRIKÁŘE OBCE HŘIVICE s předpokladem trvalého pracovního poměru na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu www.hrivice.cz. Pro více informací kontaktujte starostu obce na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 606 686 797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html?ftr
E-mail: starosta@hrivice.cz


VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT

SOCIÁLNÍ SLUŽBY CHOMUTOV (Písečná 5030, 430 04 Chomutov) nabízí volné pracovní místo VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT NA DOMOVĚ PRO SENIORY PÍSEČNÁ NEBO NA DOMOVĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM PÍSEČNÁ. Požadavky: SŠ zdravotnické vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání - obor všeobecná sestra, praxe výtána, ale vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC. Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Pavlína Dvořáková
Tel.: 728 842 114
E-mail: dvorakova@soschomutov.cz


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video