Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Vladimír Šíma

Jen svíci hořící a květiny Ti můžeme k narozeninám dát, postát a tiše vzpomínat. - Dnes, 13. června, vzpomeneme nedožitých 90. let pana Vladimíra ŠÍMY, dlouholetého řidiče bývalého ČSAD Chomutov. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi na tohoto výjimečného člověka. Rodina.

Alexander Mašata

Jen svíci hořící a hezkou kytici Ti na hrob můžeme dát, chvíli postát a s láskou na Tebe vzpomínat. - Dne 10. června tomu bylo smutných pět let, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, manžel, dědeček a pradědeček, pan Alexander MAŠATA z Chomutova. Vzpomíná syn s rodinou.

Eva Pavlíčková

Měla jsi ráda a ráda jsi žila, pak přišel den, kdy ses rozloučit nestačila. To nejde říci jedním slovem, nestačila jsi nám dáti sbohem. - Dne 18. června uplyne pět dlouhých a bolestných let, kdy nás navždy opustila drahá maminka, babička a prababička, paní Eva PAVLÍČKOVÁ ze Spořic. Za vzpomínku z celého srdce děkují Rudolf, Jiřina a Jiří s rodinami, vnoučata a pravnoučata.

Stanislava Bodnáriková

Dne 17. června uplyne deset let od odchodu paní Stanislavy BODNÁRIKOVÉ z Údlic. Stále vzpomínají sourozenci Věra, Pavel, syn Jiří s rodinou a teta Evženie s rodinou.

Anna Chalupecká

Moře lásky jsi s sebou vzala, hory bolesti zanechala. - Dne 17. června by oslavila šestadevadesáté narozeniny naše drahá maminka, paní Anna CHALUPECKÁ z Březence. Za tichou vzpomínku děkují dcery Jana, Marie a Jiřina s rodinami.

Waltraud Richterová

Jen kytičku na hrob Ti můžeme dát, chviličku postát a tiše vzpomínat. - Dnes, 13. června, vzpomínáme nedožitých osmdesátých narozenin naší drahé maminky, babičky a prababičky, paní Waltraud RICHTEROVÉ z Chomutova. Nikdy nezapomenou syn Oskar, snacha Vlasta a vnuk Marek. Kdo jste ji znali, věnujte jí, společně s námi, tichou vzpomínku.

Mikuláš Chovanský

Dne 10. června jsme vzpomněli pětadvacátého výročí, co nás navždy opustil milovaný manžel, otec a dědeček, pan Mikuláš CHOVANSKÝ. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou manželka Doris, děti a vnoučata.

Oldřich Křivan

Nikdy nezapomeneme na toho, koho jsme měli rádi, který nám moc schází. Dne 8. 6. 2018 tomu budou čtyři roky, co tragicky zemřel můj syn a dobrý kamarád pan Oldřich KŘIVAN z Loun. Stále vzpomínáme maminka, syn Ondřej s rodinou, bratr Libor s rodinou.

Anna Slabyhoudková

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem. Domov byl domovem za Tebe jen! Dne 5. 6. uplynulo 10 smutných let, co nám odešla maminka, paní Anna SLABYHOUDKOVÁ ze Žatce. S láskou vzpomínají děti Jitka a Pepa s rodinami.

Miloš Korpa

Tolik jsi život miloval a chtěl jsi s námi být, osud byl ale krutý a nenechal té žít. Dne 4. června jsme vzpomněli 23. výročí, kdy nás náhle opustil milovaný syn Miloš KORPA ve věku 24 let. Stále vzpomínají a nezapomenou maminka, dcera Míša s rodinou a bratři Tomáš a Jiří s rodinou.

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Vystoupení při předávání certifikátů Cambridge english

Vystoupily děti ze 4.A s p. uč. Jitkou Pletichovou.

Přehrát video