Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Imrich Graner

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 19. 6. uplynuly 2 roky, co nás navždy opustil tatínek, dědeček a kamarád, pan Imrich GRANER ze Žatce. Stále vzpomínají dcery Petra a Alžběta a vnuk Pavel.

Jaroslav Šebek

Mnoho jsi nás naučil, mnoho jsi nám dal, škoda, že jsi na to stáří s námi nepočkal. - Dne 2. července uplyne sedmnáct let, kdy od nás, po těžké nemoci, navždy odešel drahý manžel, otec, dědeček a zeť, pan Jaroslav ŠEBEK z Chomutova. Zároveň si dne 3. července připomeneme jeho nedožité čtyřiasedmdesáté narozeniny. Všem, kteří mu společně s námi věnují tichou vzpomínku, děkuje rodina.

Jiří Holý

Vydal ses na cestu, kde chodí každý sám, jen dveře vzpomínek, zanechals dokořán. Tvůj hlas se ztratil, vítr úsměv vzal a nám jen vzpomínky a bolest v srdci zanechal. - Dne 1. července uplyne sedm smutných a bolestných let, kdy nás navždy opustil drahý a milovaný životní partner, bratr a strýček, pan Jiří HOLÝ z Chomutova. Se stálou bolestí v srdci, úctou a láskou vzpomínají životní partnerka Věra s rodinou, sestra Danuše s rodinou a ostatní příbuzní. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Antonín Štorch

Stromy dále šumí i lesy, které jsi měl tak rád a vše jsi náhle opustil. - Dne 30. června uplyne jednadvacet let od úmrtí manžela, táty a dědy Antonína ŠTORCHA z Chomutova. Všem za vzpomínku děkují manželka Marie, dcery Hana, Zdena a syn Mirek s rodinami.

Karla Šindeláře

Dne 30. června vzpomeneme devátého výročí úmrtí pana Karla ŠINDELÁŘE z Blahuňova. Stále vzpomíná manželka Anna, děti s rodinami a ostatní příbuzní.

Josef Žrout

Na svého blízkého vzpomínáme, jeho obraz rádi máme. I když tu s námi už deset let není, v našich srdcích se vzpomínky nemění. Stesk a smutek je tu stále, i když život jde dále. - Dne 24. června to bylo dlouhých deset let, kdy nás navždy opustil drahý syn, manžel, otec, dědeček Josef ŽROUT. S láskou vzpomíná maminka Emílie, manželka Eva, dcery Eva, Iveta a Líba s rodinami.

Dagmar Trebulová

Před devíti lety 2. července nás navždy opustila milovaná maminka, babička a prababička, paní Dagmar TREBULOVÁ z Chomutova. Prosím, vzpomeňte společně s námi. S úctou a láskou stále vzpomíná zarmoucená rodina.

Stanislav Strnad

Večer, když slunce zemi opustilo, tvoje srdce se navždy zastavilo. Odešel jsi tichou tmou, tiše s bolestí svou. Zavřel jsi oči, chtělo se ti spát, aniž jsi tušil, co to znamená. Dne 21. 6. to budou 4 roky, co od nás odešel pan Stanislav STRNAD z Tvršic. Už nám zůstaly jen krásné vzpomínky, které však stále bolí. Děkujeme všem, kteří na něho nezapomněli. Rodina.

Anna Homolová

Dne 20. 6. uplynulo již 24 let, kdy nás navždy opustila naše drahá a milovaná maminka a babička, paní Anna HOMOLOVÁ ze Sedčic. Stále vzpomínají děti s rodinami a ostatní příbuzní.

Jiří Kierczak

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 19. 6. vzpomeneme 20. výročí, co nás náhle opustil Jiří KIERCZAK ze Žiželic. Stále vzpomíná maminka, sestra Pavlína s rodinou, babička Pavlína a ostatní příbuzní a známí.

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


SPRÁVCE DOMU

Hledáme manuálně zručného správce domu v CV. Možnost bydlení.
Tel.: 724657421


AUTOLAKÝRNÍK, LAKÝRNÍK, ZÁMEČNÍK

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - SLANÝ (NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000,- KČ)! Firma F.X. MEILLER hledá do svého týmu AUTOLAKÝRNÍKA, LAKÝRNÍKA, ZÁMEČNÍKA NA LAKOVNU. Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, ochota pracovat na směny. Nabízíme nadstandardní mzdu, vánoční odměnu a odměnu na dovolenou, pozici ve stabilní mezinárodní firmě, smlouvu na neurčito, volné dny navíc, příspěvek na dopravu a další pracovní benefity.
Tel.: 312 577 785
E-mail: personalni@meiller.com

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video