Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Miroslav Duchek

Dnes, 31. ledna, uplynul první smutný rok, kdy nás opustil pan Miroslav DUCHEK z Chomutova. S láskou vzpomínají manželka, děti s rodinami a přátelé. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi.

Josef Kšána

Roky tiše plynou, jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. - Dne 30. ledna uplynulo deset smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček a pradědeček, pan Josef KŠÁNA z Jirkova. S láskou vzpomínají dcery Jarmila, Zdeňka, Květa, Marie a syn Miroslav s rodinami.

Ladislav Hlaváč

Dne 30. ledna tomu bylo již dvaadvacet let, co nás navždy opustil pan Ladislav HLAVÁČ z Jirkova. Stále vzpomínají manželka, dcery Marie a Jitka s rodinami. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Pavel Nosál

Umlkly kroky, utichl hlas, jen tiché vzpomínky zůstaly v nás. - Dne 30. ledna uplynulo již osmnáct let, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, pan Pavel NOSÁL z Chomutova. Stále vzpomínají manželka Jarmila, děti a vnoučata. Děkuji všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Alfred Dvořák

Co osud vzal, to nám nevrátí, I když nám srdce krvácí. Ta rána stále bolí, zapomenout nám nedovolí. - Dne 29. ledna tomu bude třináct let, co nás navždy opustil milovaný manžel a dědeček, pan Alfred DVOŘÁK. Vzpomínají manželka Věra, děti Luboš, Petr, Martina, Iveta, Věra, Lucka, vnoučata a bratr Jaroslav s dcerou Dášou.

Radek Wittman

Ukaž mi Hospodine, své milosrdenství, uděl mi svou spásu! ž85,8. - Dne 19. ledna tomu bylo deset let, co náš nebeský Otec k sobě povolal našeho miláčka – syna, tatínka, bratra, švagra, strýčka, kmotra, kamaráda, ředitele SWH Stavby Chomutov, muzikanta a pro všechny dobrého přítele s úsměvem na tváři pana Radka WITTMANNA. Svůj život prožil mezi námi v lásce k Bohu. Miloval lidi, muziku, přírodu, koně, motorismus a práci. Od mládí hrál na varhany v kostelech. Vzpomeňte na něho a o modlitbu prosí zarmoucené rodiny Wittmannova a Kindlerova.

Stanislav Mour

V těchto dnech vzpomínáme druhého smutného výročí, co nás navždy opustil pan Ing. Stanislav MOUR, bývalý ředitel Dolu Jan Šverma na Mostecku. Za tichou vzpomínku všem děkuje rodina.

Anna Platlová

Životní pouť Tvá je ukončena, však vzpomínky nám nikdo nevezme. To pouze schránka tělesná je opuštěna, ale duch Tvůj s námi navždy zůstane. - Dne 30. ledna uplynulo třináct let, kdy navždy odešla paní Anna PLATLOVÁ z Chomutova. S láskou vzpomíná dcera Eva s manželem Jaroslavem, syn Vilém s rodinou, vnuk Jan s Andrejkou, vnuk Martin s rodinou a Miluška s rodinou.

Božena Stopová

S hlubokým zármutkem a bolestí u srdce oznamujeme zprávu ze slzavého údolí, že 14. ledna 2018 ukončila svou pozemskou pouť naše mamka, babička, sestra, teta a známá Včelí královna paní Božena STOPOVÁ z Jirkova. Je opravdu někdy přetěžké najít ta správná slova k vyjádření toho, co cítíme vůči našim blízkým v těchto situacích. Děkujeme všem za účast na jejím posledním rozloučení s tichou vzpomínkou na její cestě věčným za odpočinkem s kondolencí, květinou či zapálenou svící. Rodina a známí.

Jaromír Kaplan

Těžko se s Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navždy budeme mít. Dne 24. ledna vzpomeneme jeden rok od úmrtí pana Jaromíra KAPLANA z Chraberc. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou manželka, děti, vnoučata a blízká rodina. Děkujeme všem, kteří si vzpomenou.

Nabídky práce

ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů

Město Louny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů, přísp. organizace. Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace najdete na webu města.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


PRŮVODCE A PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ZÁMEK STEKNÍK hledá na hlavní pracovní poměr pro rok 2020: PRŮVODCE na 1/2 úvazek, PRACOVNÍKA VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu zámku v sekci pracovní příležitosti.
E-mail: zajickova.jana@npu.cz


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


BRIGÁDNÍK NA VÝDEJ JÍDEL

Brigádník na výdej jídel. Víkend 1x za 14 dní, 8-14 hodin. Praxe výhodou. Volejte do 15 hod.
Tel.: 731 438 449

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video