Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Vilém Deutl

Dne 12. června 2018 uplyne dlouhých 10 let, kdy mě navždy opustil můj milovaný tatínek, pan Vilém DEUTL. Všem, kteří mu věnují tichou vzpomínku, děkuji. S láskou a úctou vzpomíná dcera Václava.

Josef Černay

Byl jsi nám vždy oporou a měl jsi nás rád, pro mě jsi byl nejen tátou, byl jsi i kamarád! Dne 8. června 2018 uplyne smutný rok, kdy odešel náš milovaný tatínek, dědeček, pradědeček, pan Josef ČERNAY ze Žatce. Prosíme všechny, kdo jste ho znali, o tichou vzpomínku. Tatínku, moc nám chybíš. Vzpomínají dcery Jana a Alena, vnoučata Alenka, Ludvík a Petr s rodinou.

Miroslav Dlouhý

Jsou slzy, které neuschnou, je bolest, která nezmizí. Dne 7. června uplynul jeden dlouhý rok, co nás navždy opustil milovaný manžel pan Miroslav DLOUHÝ z Podbořan. S láskou a úctou vzpomíná manželka.

Antonín Říha

Dne 7. 6. uplyne 7 dlouhých let, co nás navždy opustil pan Antonín ŘÍHA z Krásného Dvora. S láskou vzpomíná maminka, manželka, děti s rodinami a ostatní příbuzní. Nikdy nezapomeneme.

Dagmar Bartásková

Dne 7. 6. uplyne 11 let, od smrti naší drahé maminky paní Dagmar BARTÁSKOVÉ. Kdo jste ji znali a měli rádi, zavzpomínejte na ni. Nikdy nezapomene rodina.

Emil Maco

Dne 10. června uplynou dlouhé čtyři roky, kdy nás navždy opustil pan Emil MACO z Petrohradu. Stále vzpomínají manželka a děti s rodinami.

Jiří Jeníček

Je těžko k uvěření, že už tu s námi není. Kdo tě znal, v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 1. června by se dožil 85 let pan Jiří JENÍČEK. Vzpomíná Helena Záveská.

Ján Korček

Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 30. května uplynulo šest smutných let, co nás navždy opustil pan Ján KORČEK z Chomutova. S láskou a úctou vzpomínají manželka Božena, synové Láďa a Jeník s rodinou, vnoučata Adam a Agátka. Děkujeme všem za vzpomínku.

Petr Viceník

Jsou slzy, které nikdy neuschnou, je bolest v srdci, která nikdy nezmizí. - Dne 2. června uplynul čtvrtý smutný rok, od úmrtí našeho milovaného syna a bratra Petra VICENÍKA z Chomutova, který by se letos dožil čtyřicátých narozenin. S láskou a bolestí v srdci stále vzpomínají máma, sestra s rodinou a bratr.

Bohumil Gaudl

Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 10. června by se dožil dvaasedmdesáti let pan Bohumil GAUDL z Jirkova. S velkou úctou a láskou stále vzpomínají manželka a děti s rodinami.

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Vystoupení při předávání certifikátů Cambridge english

Vystoupily děti ze 4.A s p. uč. Jitkou Pletichovou.

Přehrát video